Ako vytvori┼ą vyplnite─żn├Ż formul├ír PDF bez programu Acrobat?

├Üprava s├║boru PDF nie je ─żahk├í ├║loha. Samozrejme, m├íte konkr├ętne aplik├ície, ako je Acrobat, a mali by ste by┼ą schopn├ş s├║bor ─żahko upravova┼ą alebo vytv├íra┼ą vyplnite─żn├Ż s├║bor PDF. Adobe Acrobat je v skuto─Źnosti jedn├Żm z vynikaj├║cich n├ístrojov, ktor├ę by v├ím mali pom├┤c┼ą pri vytv├íran├ş vyplnite─żn├ęho formul├íra PDF.

Ale ─Źo ke─Ć nem├íte pr├şstup k Adobe Acrobat?

Ak v├ís zauj├şma, ako vytvori┼ą vyplnite─żn├Ż formul├ír PDF bez aplik├ície Acrobat, m├íte nieko─żko vynikaj├║cich n├ístrojov, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu pri rie┼íen├ş tejto ├║lohy. V pr├şpade, ┼że m├íte najnov┼íiu verziu programu MS Word, mali by ste ho pou┼żi┼ą na ├║pravu s├║boru PDF a vytvorenie vyplnite─żn├ęho formul├íra PDF bez aplik├ície Acrobat.

Ako vytvori┼ą vyplnite─żn├Ż formul├ír PDF bez aplik├ície Acrobat?

Ako sme u┼ż uviedli vy┼í┼íie, existuje nieko─żko mo┼żnost├ş, ktor├ę by v├ím mali pom├┤c┼ą pri vytv├íran├ş vyplnite─żn├ęho formul├íra PDF bez aplik├ície Acrobat. Pozrime sa na nieko─żko mo┼żnost├ş, ktor├ę by v├ím v tomto podniku mali pom├┤c┼ą.

Microsoft Word je jednou z vynikaj├║cich mo┼żnost├ş, ktor├ę by v├ím mohli pom├┤c┼ą pri vytv├íran├ş vyplnite─żn├ęho formul├íra PDF bez aplik├ície Acrobat alebo ak├ęhoko─żvek in├ęho n├ístroja. Ak m├íte MS Word 2010 a nov┼í├ş, mali by ste by┼ą pri svojej ├║lohe ve─żmi n├ípomocn├ş.

Tu s├║ kroky, ktor├ę by ste pova┼żovali za dostato─Źne p├┤sobiv├ę:

  • Spustite svoju ed├şciu programu Microsoft Word a zvo─żte mo┼żnos┼ą vytvori┼ą nov├Ż dokument.
  • Klikni na S├║bor kartu a potom kliknite na mo┼żnosti.
  • Prejdite na mo┼żnos┼ą Prisp├┤sobte stuhu na ─żavom paneli.
  • N├íjdite V├Żvoj├ír kartu na pravom paneli a za─Źiarknut├şm pol├ş─Źka ju povo─żte.

Teraz by mala by┼ą na p├íse s n├ístrojmi vidite─żn├í mo┼żnos┼ą V├Żvoj├ír.

─Äalej, ak chcete vytvori┼ą vyplnite─żn├Ż formul├ír PDF – pokra─Źujte nasleduj├║cimi krokmi.

  • Zadajte text, ktor├Ż chcete prida┼ą do vyplnite─żn├ęho formul├íra.
  • Pri ka┼żdej z polo┼żiek, ktor├ę maj├║ pou┼ż├şvatelia prida┼ą do inform├íci├ş, kliknite na V├Żvoj├ír kartu a vyberte mo┼żnos┼ą Ovl├ídanie obsahu RTF alebo Kontrola obsahu oby─Źajn├ęho textu. Tieto mo┼żnosti by ste mali n├íjs┼ą pod Ovl├ídacie prvky sada pr├şkazov ako na obr├ízku ni┼ż┼íie.
  • Tento krok zopakujte pre ka┼żd├Ż vyplnite─żn├Ż prvok, ktor├Ż chcete vytvori┼ą.

Ak chcete prida┼ą rozba─żovacie pole alebo kombinovan├ę pole, mali by ste to tie┼ż urobi┼ą.

Jednoducho zadajte svoj obsah a potom kliknite na pr├şslu┼ín├ę mo┼żnosti v ─Źasti Ovl├ídacie prvky tab.

  • Zadajte text, ktor├Ż chcete prida┼ą. Potom kliknite na kartu V├Żvoj├ír a vyberte mo┼żnos┼ą Combo Box.
  • ─Äalej kliknite na vlastnosti v ─Źasti Ovl├ídacie prvky sekcii a pridajte hodnoty, z ktor├Żch m├í u┼ż├şvate─ż na v├Żber.

Rovnak├Żm sp├┤sobom m├┤┼żete dokonca prida┼ą mo┼żnosti rozba─żovacieho zoznamu. ─Äal┼íie kroky by v ide├ílnom pr├şpade mali by┼ą samovysvet─żuj├║ce.

Ke─Ć vypln├şte a naform├ítujete vyplnite─żn├Ż formul├ír, m├┤┼żete ho ulo┼żi┼ą ako PDF.

To je všetko!

├Üspe┼íne ste vytvorili vyplnite─żn├Ż formul├ír PDF bez aplik├ície Acrobat.

Predt├Żm, ako za─Źnete pou┼ż├şva┼ą Microsoft Word ako jedin├║ mo┼żnos┼ą vytvori┼ą vyplnite─żn├Ż formul├ír PDF bez aplik├ície Acrobat alebo ak├ęhoko─żvek in├ęho n├ístroja, uvedomte si, ┼że by ste sa mali ─Źo najviac zamera┼ą na jeho precvi─Źovanie. T├íto funkcia v├ím v skuto─Źnosti poskytuje pr├şstup k takmer v┼íetk├Żm n├ístrojom, ktor├ę by ste potrebovali pri vytv├íran├ş vyplnite─żn├ęho formul├íra PDF bez aplik├ície Acrobat.

Ak by ste si preverili mo┼żnosti, ako vytvori┼ą vyplnite─żn├Ż formul├ír PDF bez programu Acrobat, pova┼żovali by sme program Microsoft Word za jednu z hlavn├Żch mo┼żnost├ş. Vstavan├ę rie┼íenie by v ide├ílnom pr├şpade malo by┼ą spr├ívnou vo─żbou za ka┼żd├Żch okolnost├ş.

Okrem programu Microsoft Word m├┤┼żete na vyplnenie formul├íra PDF bez aplik├ície Acrobat pou┼żi┼ą aj nieko─żko aplik├íci├ş tret├şch str├ín. K dispoz├şcii je mno┼żstvo bezplatn├Żch n├ístrojov, ktor├ę sa osved─Źili ako ve─żmi ├║─Źinn├ę na vytv├íranie vyplnite─żn├Żch s├║borov PDF bez potreby aplik├ície Acrobat.

Tento n├ístroj je ┼ípeci├ílne navrhnut├Ż na vytv├íranie formul├írov PDF. Na rozdiel od pou┼ż├şvania programu Microsoft Word by tento n├ístroj nepotreboval ┼żiadne ┼ípeci├ílne schopnosti na to, aby dok├ízal vytv├íra┼ą vyplnite─żn├ę formul├íre PDF. Jednou z obrovsk├Żch v├Żhod by mala by┼ą dostupnos┼ą viacer├Żch ┼íabl├│n.

Tento n├ístroj je k dispoz├şcii vo forme webov├ęho port├ílu, ktor├Ż by v├ím mal ─Ćalej pom├┤c┼ą pri z├şskavan├ş pr├şstupu k vynikaj├║cim funkci├ím. Ak m├íte tendenciu pou┼ż├şva┼ą vytv├íranie s├║borov PDF v mobiln├Żch zariadeniach, m├┤┼żete si stiahnu┼ą aj mobiln├ę aplik├ície pre tento n├ístroj.

Bolo pozorovan├ę, ┼że JonForm v├ím pon├║ka vzru┼íuj├║cu a efekt├şvnu mo┼żnos┼ą pre v┼íetky va┼íe potreby pri vytv├íran├ş formul├íra PDF. Na tento ├║─Źel m├┤┼żete z├şska┼ą pr├şstup k obrovskej mno┼żine ┼íabl├│n a funkci├ş.

Toto je ─Ćal┼í├ş vynikaj├║ci n├ístroj, ktor├Ż sa m├┤┼że osved─Źi┼ą pri vytv├íran├ş vyplnite─żn├ęho formul├íra PDF bez aplik├ície Acrobat. ApowerPDF je v z├ísade desktopov├Ż program, ktor├Ż bol navrhnut├Ż tak, aby pom├íhal pri konverzii, ├║prave, ochrane, odomykan├ş a zv├Żraz┼łovan├ş s├║borov alebo komponentov PDF.

Program pon├║ka plnohodnotn├║ podporu pre s├║bory PDF a m├í tie┼ż mo┼żnos┼ą ─żahko vytvori┼ą vyplnite─żn├Ż formul├ír PDF. Pr├íca s n├ístrojom na vytv├íranie PDF by mala by┼ą pomerne jednoduch├í a ─żahko zvl├ídnute─żn├í. Kroky a met├│dy s├║ samovysvet─żuj├║ce.

Mo┼żnos┼ą vytv├íra┼ą vyplnite─żn├ę formul├íre v├ím umo┼żn├ş ─żahko importova┼ą alebo exportova┼ą ├║daje. To by znamenalo, ┼że ak u┼ż m├íte ├║daje, ktor├ę by ste chceli prenies┼ą do aktu├ílnej podoby, ktor├ę by namiesto toho malo by┼ą celkom ─żahk├ę sledova┼ą.

Z├ívere─Źn├ę my┼ílienky

Vytvorenie vyplnite─żn├ęho formul├íra PDF bez aplik├ície Acrobat by malo by┼ą jedn├Żm z naj─żah┼í├şch a najjednoduch┼í├şch- najm├Ą vzh─żadom na skuto─Źnos┼ą, ┼że existuje nieko─żko n├ístrojov, ktor├ę sa uk├ízali ako ├║─Źinn├ę a ├║─Źinn├ę vo viacer├Żch smeroch. Tieto n├ístroje sa uk├ízali by┼ą celkom ├║─Źinn├ę a efekt├şvne pri plnen├ş va┼íich ├║loh.

Ka┼żd├Ż z n├ístrojov vysvetlen├Żch v tejto kompil├ícii m├í svoje vlastn├ę vlastnosti a funkcie, ktor├ę s├║ v mnoh├Żch oh─żadoch jedine─Źn├ę. M├┤┼żete sa pozrie┼ą na jednotliv├ę funkcie a funkcie pon├║kan├ę ka┼żdou z t├Żchto platforiem a vybra┼ą si t├║, ktor├í najlep┼íie vyhovuje va┼íim po┼żiadavk├ím.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/2KPShCk