Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako vytvori┼ą textov├Ż alebo hlasov├Ż kan├íl na serveri Discord?


Sal├│niky Nes├║lad
s├║ prim├írnym miestom na chatovanie na serveri, ─Źi u┼ż hlasom alebo prostredn├şctvom spr├ív. Ak ste pr├íve vytvorili Discord server, budete si musie┼ą vytvori┼ą aj svoje textov├ę a hlasov├ę kan├íly a nebojte sa, je to ve─żmi jednoduch├ę. V┼íetko vysvetl├şme v tomto n├ívode!

Vytvorte textov├Ż alebo hlasov├Ż kan├íl

1. Ke─Ć ste na svojom serveri, kliknite na mal├║ ┼í├şpku napravo od n├ízvu.

rozpor opusti┼ą srv

2. V zobrazenej ponuke kliknite na “Vytvorte si izbu“.

nes├║lad vytvori┼ą miestnos┼ą

3. Pod─ża va┼íich potrieb kliknite na ÔÇ×Textov├í miestnos┼ą” Kde “hlasov├Ż sal├│nÔÇť a pomenujte tento nov├Ż priestor. Ak je to virtu├ílne miesto otvoren├ę pre v┼íetk├Żch, hotovo. Ak v┼íak chcete nastavi┼ą povolenia, prejdite na krok 4.

nes├║lad vytvori┼ą miestnos┼ą 2

4. Ak ste v poslednom kroku za┼íkrtli ÔÇ×S├║kromn├í miestnos┼ąÔÇť, budete musie┼ą prida┼ą roly alebo pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş bud├║ ma┼ą povolenie na pr├şstup k tejto novej miestnosti. Ak to chcete urobi┼ą, skontrolujte ─Źlenov alebo rolu alebo ich vyh─żadajte vo vyh─żad├ívacom paneli vy┼í┼íie.

nes├║lad vytvori┼ą miestnos┼ą 3

Tu to m├íte, pr├íve ste vytvorili miestnos┼ą na va┼íom Discord serveri! Nev├íhajte a pozrite si na┼íe ─Ćal┼íie n├ívody na spr├ívu servera, najm├Ą ako na┼ł poz├Żva┼ą svojich priate─żov, spravova┼ą textov├ę a hlasov├ę miestnosti alebo dokonca vytv├íra┼ą roly.

Ďalšie návody nájdete na Discord:

  • Ako nakonfigurova┼ą s├║kromie a bezpe─Źnos┼ą v├í┼ího ├║─Źtu Discord?
  • Ako spravova┼ą a konfigurova┼ą svoj ├║─Źet Discord?
  • Ako pou┼ż├şva┼ą Discord?
  • Ako spravova┼ą a pou┼ż├şva┼ą servery na Discord?