Ako vytvoriť snímky obrazovky v poznámke Meizu M5

Ako vytvoriť snímky obrazovky v poznámke Meizu M5 1Snímka obrazovky Meizu M5 Note

Ako vytvoriť snímky obrazovky v poznámke Meizu M5. Ako uložiť obrazovku Meizu M5 Poznámka. Ako urobiť snímku obrazovky s poznámkou Meizu M5. Až pred niekoľkými mesiacmi ste o Meizu nepočuli. Pokiaľ ide o to, dnes však vstúpila do našej terminológie smartphones,

Dôvodom je skutočnosť, že Meizu vstúpil na taliansky trh koncom roka 2016, s jednotkami, ktoré boli málo, ale mali vynikajúce vlastnosti. Uplynulo niekoľko mesiacov od vstupu poznámky Meizu M5 na taliansky trh a dnes vám ukážeme, ako vytvoriť snímky obrazovky poznámky Meizu M5. Ako uložiť obrazovku Meizu M5 Poznámka. Ako urobiť snímku obrazovky s poznámkou Meizu M5.

Pred niekoľkými dňami sme už písali o tom, ako nainštalovať ovládače do poznámky Meizu M5 a potom ako obnoviť poznámku Meizu M5. Dnes však hovoríme o tom, ako urobiť snímku obrazovky s poznámkou M5 Note, dobrým telefónom za malú cenu.

Chcete ukázať aplikáciu svojmu priateľovi? Zobraziť hernú obrazovku? Webová stránka? Všetko, čo potrebujete vedieť, je, ako uložiť obrazovku do poznámky Meizu M5.

Ako uložiť snímky obrazovky na Meizu M5

Umiestnite sa na stránku, ktorú chcete uložiť, iba pár sekúnd podržte stlačené tlačidlo „Znížiť hlasitosť“ + „Prepnúť“, čím uložíte snímku obrazovky. Hneď ako uvidíte rýchlu animáciu a budete počuť zvukovú odozvu, napr. fotografovanie pomocou fotoaparátu, obe tieto výstrahy vás presvedčia, že ste práve urobili snímku obrazovky.

Snímka obrazovky sa uloží do galérie alebo do priečinka Moje súbory. Teraz môžete upravený alebo zdieľaný obrázok uložiť.