Ako vytvori┼ą obchod podobn├Ż Etsy pomocou WordPress (krok za krokom)

Chcete s WordPress vybudova┼ą obchod podobn├Ż Etsy? Etsy je online trh pre kreat├şvnych ─żud├ş, ktor├ş chc├║ pred├íva┼ą ru─Źne vyr├íban├ę v├Żrobky, umeleck├ę diela a ─Ćal┼íie jedine─Źn├ę predmety. ─îo sa t├Żka obchodu Etsy, je to trochu obmedzen├ę. V tomto ─Źl├ínku v├ím uk├í┼żeme, ako vytvori┼ą obchod podobn├Ż Etsy pomocou programu WordPress a ako ├║spe┼íne presun├║┼ą existuj├║ci obchod Etsy do programu WordPress.

Ako vytvori┼ą obchod podobn├Ż Etsy pomocou WordPress

Toto sa dozviete v tomto ─Źl├ínku.

Etsy vs WordPress – Porovnanie oboch platforiem s v├Żhodami a nev├Żhodami
Čo potrebujete na vytvorenie stránky WordPress podobnej Etsy
Za─Źnite s vlastn├Żm obchodom WordPress typu Etsy
Nainštalujte WooCommerce
Presu┼łte existuj├║ci obchod Etsy do WordPress
Vyberte t├ęmu podobn├║ Etsy
Roz┼í├şrte svoj obchod o doplnky
Master WordPress

Etsy vs WordPress: ─Źo je lep┼íie?

Etsy je online trh pre kreat├şvnych ─żud├ş. Umo┼ż┼łuje v├ím pred├íva┼ą jedine─Źn├ę, ru─Źne vyr├íban├ę alebo prisp├┤soben├ę produkty cie─żov├ęmu publiku.

Na druhej strane, WordPress je najob─ż├║benej┼í├ş tvorca webov├Żch str├ínok na svete. Umo┼ż┼łuje v├ím vytvori┼ą takmer ak├Żko─żvek typ webov├Żch str├ínok, ktor├ę si mo┼żno predstavi┼ą, vr├ítane ├║pln├Żch obchodov s elektronick├Żm obchodom.

Existuj├║ dva r├┤zne typy platforiem WordPress. WordPress.com, ktor├í je hostite─żskou platformou a WordPress.org, ktor├í sa tie┼ż naz├Żva WordPress. Pozrite sa na rozdiel v na┼íom porovnan├ş WordPress.com vs WordPress.org.

V tomto ─Źl├ínku, ke─Ć hovor├şme, WordPress, hovor├şme o najpopul├írnej┼íej a najhodnotnej┼íej platforme WordPress.org. Odpor├║─Źame v├ím pou┼ż├şva┼ą WordPress.org, preto┼że v├ím poskytuje pr├şstup ku v┼íetk├Żm funkci├ím WordPress hne─Ć po vybalen├ş.

S Etsy a WordPress m├┤┼żete pred├íva┼ą produkty online, ale ktor├Ż z nich by ste si mali zvoli┼ą? Tu s├║ niektor├ę v├Żhody a nev├Żhody oboch platforiem.

V├Żhody a nev├Żhody zriadenia obchodu Etsy

Pozrime sa na v├Żhody a nev├Żhody pou┼żitia Etsy na predaj svojich v├Żrobkov online.

V├Żhody pou┼ż├şvania Etsy

jednoduch├ę pou┼żitie – Zriadenie obchodu Etsy je ve─żmi ─żahk├ę a nevy┼żaduje ┼żiadne technick├ę zru─Źnosti. Sta─Ź├ş nahra┼ą zoznamy produktov, prida┼ą platobn├ę podrobnosti a m├íte hotovo.

Cie─żov├í skupina – Etsy m├í ve─żk├║ z├íkazn├şcku z├íklad┼łu pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş sa zauj├şmaj├║ o jedine─Źn├ę ru─Źn├ę v├Żrobky, dar─Źekov├ę predmety, kreat├şvne a umeleck├ę v├Żrobky a ─Ćal┼íie. Otvoren├şm obchodu Etsy z├şskate pr├şstup na trh so zainteresovan├Żmi kupuj├║cimi.

Bezpe─Źnos┼ą a d├┤vera – Etsy spracov├íva platby a zaru─Źuje dod├ívku produktu. To im pomohlo vybudova┼ą d├┤veru medzi kupuj├║cimi a pred├ívaj├║cimi.

Nev├Żhody pou┼żitia Etsy

Vy┼í┼íie ceny – Etsy si ├║─Źtuje $ 00,20 za k├│tovanie na burze a transak─Źn├Ż poplatok vo v├Ż┼íke 5% z predajnej ceny (vr├ítane prepravn├Żch n├íkladov). Zv├Ż┼íili transak─Źn├Ż poplatok d┼ła 3,5% al5% od 16. j├║la 2018. Ak pou┼ż├şvate PayPal, je tu tie┼ż poplatok za spracovanie poplatku.

Nedostato─Źn├í kontrola – Nem├íte ┼żiadnu kontrolu nad platformou a sp├┤sobom zobrazovania va┼íich produktov. Etsy m├┤┼że odstr├íni┼ą pred├ívaj├║ceho, ak sa domnieva, ┼że v├Żrobky pred├ívaj├║ceho nie s├║ v s├║lade s ich politikami alebo ak pred├ívaj├║ci neuspokoj├ş z├íkazn├şka.

Obmedzen├ę mo┼żnosti rastu – Ke─Ć bude va┼ía firma r├ís┼ą, budete plati┼ą Etsy omnoho viac s obmedzen├Żmi mo┼żnos┼ąami rastu va┼íej vlastnej zna─Źky a podnikania.

V├Żhody a nev├Żhody pou┼ż├şvania WordPress

WordPress je najlep┼íia platforma na vytv├íranie v┼íetk├Żch typov webov├Żch str├ínok. M├í v┼íak svoje vlastn├ę v├Żhody a nev├Żhody, ktor├ę budete chcie┼ą zv├í┼żi┼ą.

V├Żhody pou┼ż├şvania WordPress

Pln├í kontrola – M├íte ├║pln├║ zodpovednos┼ą a ├║pln├║ kontrolu nad svoj├şm webom.

Neobmedzen├ę funkcie – Na svoj web m├┤┼żete prida┼ą ─żubovo─żn├║ funkciu nain┼ítalovan├şm roz┼í├şren├ş. Existuje viac ako 55 000 bezplatn├Żch doplnkov WordPress, ktor├ę m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą.

Neobmedzen├ę zoznamy – Do obchodu m├┤┼żete prida┼ą ─żubovo─żn├Ż po─Źet polo┼żiek. Neexistuj├║ ┼żiadne z├íznamy, ktor├ę by ste vlastnili a spravovali platformu sami.

N├şzke n├íklady – Za ka┼żd├Ż predaj sa neplatia ┼żiadne prov├şzie ani transak─Źn├ę poplatky. Za svoju platobn├║ br├ínu plat├şte iba mal├Ż poplatok.

Nev├Żhody pou┼ż├şvania WordPress

spr├íva webov├Żch str├ínok – Ste zodpovedn├Ż za spr├ívu aktualiz├íci├ş a z├ílohovanie. Existuj├║ doplnky, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu automatizova┼ą tieto ├║lohy.

Krivka u─Źenia – WordPress sa d├í pomerne ─żahko pou┼ż├şva┼ą. Niekedy v┼íak budete potrebova┼ą pomoc. Existuje ve─ża zdrojov WordPress, ktor├ę v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą.

Viac inform├íci├ş o WordPress n├íjdete v na┼íej ├║plnej kontrole WordPress s podrobn├Żmi v├Żhodami a nev├Żhodami platformy.

Po tom sa pozrime na to, ako vytvori┼ą obchod so zna─Źkou Etsy pomocou programu WordPress.

Po┼żiadavky na vytvorenie obchodu podobn├ęho Etsy pomocou WordPress?

To s├║ veci, ktor├ę potrebujete na vytvorenie vlastn├ęho obchodu typu Etsy pomocou WordPress.

    N├ízov dom├ęny (bude to v├í┼í internetov├Ż obchod, tj wpbeginner.com)
    ├Ü─Źet webhostingu (toto je obchod v obchode a kde bud├║ ulo┼żen├ę v┼íetky va┼íe s├║bory)
    Certifik├ít SSL (potrebujete na prij├şmanie platieb)
    Va┼ía ├║pln├í pozornos┼ą za 30 min├║t.

Pripraven├Ż? Za─Źnime.

Za─Źnite s obchodom typu Etsy na WordPress

N├ízov dom├ęny zvy─Źajne stoj├ş 14,99 USD ro─Źne, webov├║ str├ínku v hodnote 70,99 USD mesa─Źne a certifik├ít SSL pribli┼żne 69,99 USD ro─Źne.

To je ve─ża pe┼łaz├ş, ak ste len za─Ź├şnaj├║.

Na┼í┼ąastie sa ─żudia v spolo─Źnosti Bluehost dohodli, ┼że pon├║knu pou┼ż├şvate─żom WPBeginner bezplatn├Ż n├ízov dom├ęny + bezplatn├Ż certifik├ít SSL a 60% z─żavu hostite─ża. S├║ tie┼ż ofici├ílne odpor├║─Źan├Żm poskytovate─żom hostingu WordPress a WooCommerce a jednou z najv├Ą─Ź┼í├şch hostingov├Żch spolo─Źnost├ş na svete.

V podstate m├┤┼żete za─Źa┼ą s $ 20,75 / mesiac.

Ôćĺ Kliknite sem a uplatnite si t├║to exkluz├şvnu ponuku Bluehost ÔćÉ

Po─Ćme na to a k├║pime va┼íu dom├ęnu + hostite─ża + SSL.

Najprv nav┼ít├şvte webov├║ str├ínku Bluehost a kliknite na zelen├ę tla─Źidlo ÔÇ×Spusti┼ą terazÔÇť.

Za─Źnite s Bluehost

Na nasleduj├║cej obrazovke vyberte po┼żadovan├Ż pl├ín (z├íkladn├ę pl├íny a ─Ćal┼íie s├║ najob─ż├║benej┼íie medzi pou┼ż├şvate─żmi WPBeginner).

Potom sa zobraz├ş v├Żzva na zadanie n├ízvu dom├ęny pre va┼íe str├ínky.

Vyberte n├ízov dom├ęny

Potrebujete pomoc pri v├Żbere n├ízvu dom├ęny? Pre─Ź├ştajte si n├í┼ího sprievodcu pre za─Źiato─Źn├şkov o tom, ako zvoli┼ą dokonal├Ż n├ízov dom├ęny pre va┼íe webov├ę str├ínky.

Nakoniec mus├şte dokon─Źi┼ą proces pridan├şm inform├íci├ş o ├║─Źte a vyplnen├şm inform├íci├ş o bal├şku. Na tejto obrazovke uvid├şte mo┼żnosti, ktor├ę si m├┤┼żete k├║pi┼ą.

Neodpor├║─Źame v├ím kupova┼ą tieto polo┼żky, preto┼że zv├Ż┼íia v├í┼í ├║─Źet za dom├ícnos┼ą. V┼żdy ich m├┤┼żete prida┼ą nesk├┤r, ak si mysl├şte, ┼że s├║ potrebn├ę.

Extra bal├ş─Źek

Teraz m├┤┼żete pokra─Źova┼ą a zada┼ą svoje platobn├ę inform├ície a dokon─Źi┼ą n├íkup.

Potom dostanete e-mail s pokynmi na prihl├ísenie sa na hostite─żsk├Ż ovl├ídac├ş panel.

Bluehost automaticky nain┼ítaluje WordPress za v├ís a m├┤┼żete sa prihl├ísi┼ą na svoju webov├║ str├ínku WordPress priamo z hostite─żsk├ęho panela.

Hostite─żsk├í karta Bluehost

Po prihl├ísen├ş sa zobraz├ş administrat├şvna oblas┼ą WordPress. Tu budete spravova┼ą svoj internetov├Ż obchod, meni┼ą nastavenia a prid├íva┼ą nov├ę polo┼żky.

Nain┼ítalujte si na svoje webov├ę str├ínky WooCommerce

Teraz, ke─Ć ste si zak├║pili hosting a nain┼ítalovali WordPress, ─Ćal┼í├şm krokom je premena v├í┼ího webu na internetov├Ż obchod.

Na tento ├║─Źel mus├şte nain┼ítalova┼ą a aktivova┼ą doplnok WooCommerce na svojom webe. ─Äal┼íie inform├ície n├íjdete v na┼íej podrobnej pr├şru─Źke, ako nain┼ítalova┼ą doplnok WordPress.

Ke─Ć povol├şte r├Żchle nastavenie obchodu WooCommerce, kliknite na tla─Źidlo Spusti┼ą Sprievodcu nastaven├şm.

Spustite Sprievodcu nastaven├şm WooCommerce

Sprievodca in┼ítal├íciou v├ís prevedie z├íkladnou in┼ítal├íciou, in┼ítal├íciou str├ínky, v├Żberom platen├Żch slu┼żieb a ─Ćal┼í├şmi.

Pridajte polo┼żky na predaj na webe WooCommerce

Po nastaven├ş slu┼żby WooCommerce pridajte do svojho internetov├ęho obchodu niektor├ę polo┼żky, ktor├ę m├┤┼żete preda┼ą.

Sta─Ź├ş ├şs┼ą na Produkty ┬╗Prida┼ą nov├ę prida┼ą svoju prv├║ polo┼żku.

Pridajte nov├Ż produkt

Najsk├┤r zadajte n├ízov produktu a potom podrobn├Ż popis. V pravom st─║pci m├┤┼żete prida┼ą kateg├│riu produktu, zna─Źky, prezentovan├Ż obr├ízok a gal├ęriu.

Pridajte kategóriu produktu a obrázky

V oblasti popisu sa zobraz├ş pol├ş─Źko ÔÇ×├Üdaje o produkteÔÇť. Odtia─ż m├┤┼żete nastavi┼ą cenu produktu, z├ísoby, po┼ítovn├ę a ─Ćal┼íie atrib├║ty.

Pridajte ├║daje o produkte

Ak ste spokojn├ş so v┼íetk├Żmi inform├íciami o produkte, ktor├ę ste pridali, m├┤┼żete klikn├║┼ą na tla─Źidlo Publikova┼ą a zverejni┼ą ich na svojom webe.

Opakujte postup a pod─ża potreby pridajte ─Ćal┼íie produkty.

Importujte existuj├║ci obchod Etsy do WordPress

U┼ż m├íte obchod Etsy, ktor├Ż chcete presun├║┼ą na WordPress? V tejto ─Źasti v├ím uk├í┼żeme, ako ─żahko importova┼ą svoj obchod Etsy do WordPress.

Najprv mus├şte nain┼ítalova┼ą a aktivova┼ą doplnok Easy Esty Importer. ─Äal┼íie inform├ície n├íjdete v na┼íej podrobnej pr├şru─Źke, ako nain┼ítalova┼ą doplnok WordPress.

Po aktiv├ícii prid├í doplnok na v├í┼í postrann├Ż panel spr├ívcu WordPress nov├║ polo┼żku ponuky s n├ízvom ÔÇ×Etsy ImportÔÇť. Kliknut├şm na t├║to ikonu sa dostanete na konfigura─Źn├║ str├ínku doplnku.

Licen─Źn├Ż k─ż├║─Ź dovozcu Etsy

Zobraz├ş sa v├Żzva na zadanie licen─Źn├ęho k─ż├║─Źa. Tieto inform├ície n├íjdete vo svojom ├║─Źte na str├ínke doplnku.

Po aktiv├ícii sa na konfigura─Źnej str├ínke zobraz├ş v├Żzva na zadanie nasleduj├║cich inform├íci├ş.

K─ż├║─Ź Etsy API
Etsy Secret Key
Názov obchodu Etsy

Zadajte k─ż├║─Źe pre aplik├íciu Etsy

Ak chcete z├şska┼ą tieto k─ż├║─Źe API, mus├şte nav┼ít├şvi┼ą webov├║ str├ínku v├Żvoj├íra Etsy a potom klikn├║┼ą na odkaz ÔÇ×Vytvori┼ą nov├║ aplik├íciuÔÇť.

Vytvorte novú aplikáciu Etsy

T├Żm sa dostanete na nov├║ str├ínku, kde budete vyzvan├ş na zadanie n├ízvu aplik├ície. Mus├şte si vybra┼ą, ┼że aplik├íciu vytvor├şte sami a nebude pou┼żit├í na komer─Źn├ę ├║─Źely.

Nov├ę nastavenia aplik├íci├ş

Potom kliknite na tla─Źidlo ÔÇ×Prija┼ą podmienky a vytvori┼ą aplik├íciuÔÇť.

Teraz uvid├şte str├ínku s inform├íciami o va┼íej aplik├ícii. Odtia─ż budete musie┼ą skop├şrova┼ą tla─Źidl├í Keystring a Shared Secret.

Skop├şrujte k─ż├║─Źe API

Vr├í┼ąte sa na str├ínku nastaven├ş doplnku Easy Etsy Importer. Po zadan├ş k─ż├║─Źov API pokra─Źujte kliknut├şm na tla─Źidlo ÔÇ×Ulo┼żi┼ą a overi┼ąÔÇť.

T├Żm sa dostanete na webov├║ str├ínku Etsy, kde sa zobraz├ş v├Żzva na povolenie pr├şstupu k aplik├ícii. Pokra─Źujte kliknut├şm na tla─Źidlo ÔÇ×Povoli┼ąÔÇť.

Nechajte aplik├íciu pristupova┼ą do svojho obchodu Etsy

Doplnok sa teraz pok├║si pripoji┼ą k v├í┼ímu obchodu Etsy a zobraz├ş spr├ívu o ├║spechu.

Obchod Etsy je pripojen├Ż

Potom mus├şte prepn├║┼ą na kartu nastaven├ş. Predvolen├ę nastavenia funguj├║ pre v├Ą─Ź┼íinu webov├Żch str├ínok, ale pod─ża potreby ich m├┤┼żete skontrolova┼ą a zmeni┼ą.

Nastavenia dovozcu

Nezabudnite klikn├║┼ą na tla─Źidlo Ulo┼żi┼ą a nastavenia sa ulo┼żia.

Teraz m├┤┼żete prejs┼ą na kartu ÔÇ×Importova┼ąÔÇť. Doplnok v├ím poskytuje mo┼żnosti na selekt├şvne importovanie polo┼żky alebo na importovanie v┼íetk├Żch z├íznamov. Predvolen├ę nastavenia funguj├║ pre v├Ą─Ź┼íinu webov├Żch str├ínok, tak┼że m├┤┼żete pokra─Źova┼ą a klikn├║┼ą na tla─Źidlo ÔÇ×Importova┼ąÔÇť.

Importova┼ą zoznamy

Doplnok za─Źne importova┼ą va┼íe zoznamy Etsy do WooCommerce. Po dokon─Źen├ş sa zobraz├ş spr├íva o ├║spechu a m├┤┼żete vidie┼ą importovan├ę produkty v syst├ęme Produkty ┬╗V┼íetky produkty str.

Potom m├┤┼żete prepn├║┼ą na kartu Pozn├ímky a importova┼ą svoje pripomienky Etsy do WooCommerce.

Importujte recenzie Etsy

Blaho┼żel├íme, importovali ste zoznamy obchodov Etsy na svoj web WooCommerce.

Vyberte si pre svoj obchod mot├şv WordPress podobn├Ż Etsy

WordPress v├ím poskytuje pr├şstup k tis├şcom bezplatn├Żch a platen├Żch webov├Żch str├ínok, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą. Tieto vzory sa naz├Żvaj├║ t├ęmy WordPress.

Vyberte si predmet

Ka┼żd├í t├ęma WordPress obsahuje r├┤zne s├║bory ┼íabl├│n, v─Ćaka ktor├Żm z├şska v├í┼í web kr├ísny dizajn. Pou┼ż├şvanie t├ęm WordPress nevy┼żaduje ┼żiadne znalosti programovania a programovania a ka┼żd├í z nich m├í r├┤zne mo┼żnosti, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na prisp├┤sobenie t├ęmy.

Vzh─żadom na ve─żk├ę mno┼żstvo dostupn├Żch t├ęm WordPress s├║ mo┼żnosti ─Źasto prehliadan├ę. Aby sme to u─żah─Źili, vybrali sme najlep┼íie t├ęmy WooCommerce WordPress, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na svojich webov├Żch str├ínkach.

Zoznam obsahuje bezplatn├ę a platen├ę t├ęmy WordPress a v┼íetky s├║ pripraven├ę pre mobiln├ę zariadenia.

Mo┼żno nen├íjdete t├ęmu, ktor├ę vyzer├í presne ako webov├í str├ínka Etsy, ale m├┤┼żete n├íjs┼ą t├ęmu s rovnak├Żmi kvalitami n├ívrhu a potom pou┼żi┼ą nastavenie t├ęmy, aby vyzeralo viac.

Potrebujete ─Ćal┼íiu pomoc? Prezrite si na┼íu pr├şru─Źku pre za─Źiato─Źn├şkov o tom, ako si pre svoj web zvoli┼ą dokonal├ę t├ęma WordPress.

Roz┼í├şrte svoj obchod pomocou doplnkov WordPress

Na rozdiel od Etsy m├íte ├║pln├║ kontrolu nad svoj├şm obchodom WordPress. To, ─Źo chcete, m├┤┼żete zmeni┼ą pomocou tis├şcov doplnkov WordPress.

Doplnky s├║ ako aplik├ície pre v├í┼í web WordPress. M├┤┼żete ich nain┼ítalova┼ą a prida┼ą na svoje str├ínky nov├ę funkcie, ako s├║ kontaktn├ę formul├íre, Google Analytics a ─Ćal┼íie.

S viac ako 55 000 doplnkami m├┤┼żete ─żahko n├íjs┼ą doplnok pre takmer ─Źoko─żvek.

Toto s├║ niektor├ę z doplnkov, ktor├ę pou┼ż├şvame na v┼íetk├Żch na┼íich str├ínkach.

WPForms Lite – Pridajte kontaktn├ę formul├íre na svoj web WordPress

V├í┼í SEO: Vylep┼íite svoj SEO WordPress a z├şskajte v├Ą─Ź┼íiu n├ív┼ítevnos┼ą od spolo─Źnosti Google

MonsterInsights (free) – Pom├íha sledova┼ą ┼ítatistiky n├ív┼ítevn├şkov pomocou slu┼żby Google Analytics

WP Super Cache: Zv├Ż┼íte r├Żchlos┼ą svojej str├ínky pridan├şm vyrovn├ívacej pam├Ąte

UpdraftPlus – bezplatn├Ż z├ílo┼żn├Ż doplnok WordPress

Sucuri: bezplatn├Ż skener malware na webov├Żch str├ínkach

Existuje tie┼ż ve─ża doplnkov vytvoren├Żch ┼ípeci├ílne pre WooCommerce. Pozrite si n├í┼í zoznam najlep┼í├şch bezplatn├Żch doplnkov WooCommerce. Doplnky drag-and-drop m├┤┼żete pou┼żi┼ą aj na ─Ćal┼íie prisp├┤sobenie vzh─żadu a dojmu svojich webov├Żch str├ínok.

Majster WordPress zru─Źnosti

Teraz, ke─Ć m├íte internetov├Ż obchod s WordPress, mo┼żno budete chcie┼ą roz┼í├şri┼ą svoj web pridan├şm nov├Żch funkci├ş a roz┼í├şren├şm svojho podnikania.

WPBeginner je najv├Ą─Ź┼íia bezplatn├í webov├í str├ínka zdrojov WordPress na svete. M├íme ve─ża ─Źl├ínkov, vide├ş a podrobn├Żch n├ívodov, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu posun├║┼ą va┼íe str├ínky na vy┼í┼íiu ├║rove┼ł.

Toto s├║ niektor├ę z u┼żito─Źn├Żch zdrojov, ktor├ę n├íjdete vo WPBeginner, pri─Źom v┼íetky s├║ ├║plne zadarmo.

Blog WPBeginner – tu zverej┼łujeme na┼íe pr├şru─Źky, pr├şru─Źky a sprievodcov krok za krokom.

Vide├í WPBeginner – tieto podrobn├ę vide├í v├ím pom├┤┼żu nau─Źi┼ą sa WordPress R├ŁCHLE.

WPBeginner o YouTube: Potrebujete viac in┼ítrukci├ş pre video? Prihl├íste sa na odber n├í┼ího kan├íla YouTube s viac ako 102 000 predplatite─żmi a viac ako 10 mili├│nmi n├ív┼ítev.

WPBeginner Dictionary – Najlep┼íie miesto pre za─Źiato─Źn├şkov, ktor├ş sa chc├║ zozn├ími┼ą s jazykom WordPress.

Pl├ín WPBeginner – pozrite sa na doplnky, n├ístroje a slu┼żby, ktor├ę pou┼ż├şvame na WPBeginner.

Ponuky WPBeginner – exkluz├şvne z─żavy na produkty a slu┼żby WordPress pre pou┼ż├şvate─żov WPBeginner.

M├┤┼żete tie┼ż pou┼żi┼ą Google na vyh─żadanie n├ívodov na WPBeginner. Sta─Ź├ş prida┼ą k─ż├║─Źov├ę slovo ÔÇ×wpbeginnerÔÇť a n├íjdete odpovede na v┼íetky va┼íe ot├ízky t├Żkaj├║ce sa WordPress.

D├║fame, ┼że v├ím tento ─Źl├ínok pomohol dosta┼ą sa z Etsy a vytvori┼ą obchod podobn├Ż Etsy pomocou WordPress. M├┤┼żete si tie┼ż pozrie┼ą n├í┼í zoznam nevyhnutn├Żch doplnkov WordPress pre komer─Źn├ę str├ínky.

Ak sa v├ím tento ─Źl├ínok p├í─Źil, prihl├íste sa na odber n├í┼ího kan├íla YouTube na pozeranie videoz├íznamu s programom WordPress. N├íjdete n├ís aj na Twitter a Facebook,