Ako vytvori┼ą nov├ę oddiely pre skupinu kan├ílov v Slake

Okrem mierneho prepracovania Slack ned├ívno predstavil schopnos┼ą zoskupi┼ą kan├íly do nie─Źoho, ─Źo spolo─Źnos┼ą naz├Żva ÔÇ×Div├şzieÔÇť. Tieto sekcie v├ím u─żah─Źuj├║ usporiadanie bo─Źn├ęho panela pracovn├ęho priestoru, najm├Ą ak ho konverz├ície presko─Źia.

Sk├┤r ako za─Źneme, uvedomte si, ┼że funkcia Sekcie je k dispoz├şcii iba pre t├Żch, ktor├ş maj├║ platen├ę ├║─Źty Slack. Okrem toho m├┤┼żete zoskupova┼ą a organizova┼ą kan├íly iba so stoln├Żmi po─Ź├şta─Źmi alebo webov├Żmi klientmi. Po vykonan├ş ak├Żchko─żvek zmien sa zobrazia sekcie v├í┼ího zariadenia iPhone, iPad alebo Android.

s├║visiace: Slack prv├Żkr├ít v jednoduch┼íom a objavite─żnej┼íom dizajne

Ako vytvori┼ą dr├┤ten├Ż ├║sek

Za─Źnite spusten├şm pracovnej plochy alebo webovej aplik├ície Slack a n├ísledn├Żm v├Żberom pracovn├ęho priestoru, ktor├Ż chcete prideli┼ą.

Potom vyberte jednu z predvolen├Żch sekci├ş, napr├şklad ÔÇ×S hviezdi─ŹkouÔÇť alebo ÔÇ×Kan├ílyÔÇť. Umiestnite kurzor na n├ízov sekcie a potom kliknite na ikonu zodpovedaj├║cich mo┼żnost├ş s tromi bodmi.

Pozn├ímka: Slack ho prepracov├íva ve─żmi pomaly. Ak sa v├ím tieto mo┼żnosti nezobrazia, mo┼żno bude potrebn├ę po─Źka┼ą e┼íte nieko─żko t├Ż┼żd┼łov, k├Żm sa aktualiz├ícia dostane do v├í┼ího pracovn├ęho priestoru.

V dolnej ─Źasti rozba─żovacej ponuky kliknite na tla─Źidlo Vytvori┼ą nov├║ sekciu.

sada

V strede obrazovky sa zobraz├ş nov├ę okno ÔÇ×Vytvori┼ą sekciu bo─Źn├ęho panelaÔÇť. Do po─ża ÔÇ×Vybra┼ą u┼żito─Źn├ę menoÔÇť zadajte n├ízov sekcie.

Zadajte názov sekcie v

Kliknut├şm na tla─Źidlo Vytvori┼ą vytvorte sekciu na bo─Źnom paneli Slack.

Kliknite na

Teraz, ke─Ć sa t├íto sekcia prid├í do hornej ─Źasti bo─Źn├ęho panela, je ─Źas zoskupi┼ą kan├íly a uverej┼łova┼ą spr├ívy, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu zorganizova┼ą pracovn├Ż priestor.

Kliknite a podr┼żte ─żubovo─żn├Ż kan├íl alebo spr├ívu priamo a potom ju potiahnite cez ─Źas┼ą. Ponechajte zahodi┼ą kan├íl alebo priamu spr├ívu v sekcii.

Kliknite a potiahnite kanál cez novú sekciu

Usporiadanie bo─Źn├ęho panela pracovn├ęho priestoru Slack m├┤┼żete tie┼ż prisp├┤sobi┼ą kliknut├şm a presunut├şm sekci├ş, ako aj priamymi kan├ílmi / spr├ívami v sekci├ích.

Oddelenie previsu s kan├ílom v ┼łom

s├║visiace: 10 sp├┤sobov, ako si prisp├┤sobi┼ą svoj ├║─Źet Slack

Ako premenova┼ą ─Źas┼ą Slack

Ak budete niekedy potrebova┼ą zmeni┼ą n├ízov ─Źasti, premenovanie skupiny trv├í iba nieko─żko sek├║nd.

Za─Źnite otvoren├şm pracovn├ęho priestoru Slack, ktor├Ż obsahuje ─Źas┼ą, ktor├║ chcete premenova┼ą. Umiestnite kurzor na n├ízov sekcie a kliknite na ikonu mo┼żnost├ş s tromi bodmi.

Kliknite na tla─Źidlo troch bodiek ved─ża sekcie, ktor├║ chcete odstr├íni┼ą

Potom vyberte tla─Źidlo ÔÇ×Premenova┼ąÔÇť v hornej ─Źasti rozba─żovacej ponuky.

sada

Nakoniec premenujte svoju sekciu a kliknite na tla─Źidlo ÔÇ×Ulo┼żi┼ąÔÇť.

Zme┼łte n├ízov sekci├ş a potom vyberte

Ako odstr├íni┼ą nevyu┼żit├║ ─Źas┼ą

Odstr├ínenie nepou┼żitej oblasti je jednoduch┼íie ako vytvorenie oblasti. Za─Źnite otvoren├şm svojho pracovn├ęho priestoru Slack, umiestnite kurzor my┼íi nad ─Źas┼ą, ktor├║ chcete odstr├íni┼ą, a potom kliknite na ikonu zodpovedaj├║cich mo┼żnost├ş troch bodov.

Kliknite na tla─Źidlo troch bodiek ved─ża sekcie, ktor├║ chcete odstr├íni┼ą

Potom z rozba─żovacej ponuky vyberte mo┼żnos┼ą ÔÇ×Odstr├íni┼ąÔÇť.

sada

Nakoniec kliknite na tla─Źidlo ÔÇ×Odstr├íni┼ąÔÇť. Nerobte si starosti, odstr├ínen├şm tejto sekcie sa natrvalo neodstr├ínia ┼żiadne konverz├ície ani sa z v├ís nevytiahnu ┼żiadne kan├íly. V┼íetky kan├íly v odstr├ínenej sekcii sa automaticky vr├ítia sp├Ą┼ą na predvolen├ę sekcie.

Kliknite na

s├║visiace: Ako pou┼ż├şva┼ą Slack's Workflow Builder