Ako vytvori┼ą Instagram Str├ínka pre va┼íe podnikanie

Ako vytvori┼ą Instagram Str├ínka pre va┼íe podnikanie

V s├║─Źasnosti m├í v├Ą─Ź┼íina firiem Instagram a a Facebook str. Toto s├║ skvel├ę kroky majite─żov firiem a mana┼ż├ęrov. Ma┼ą hlasn├║ spolo─Źensk├║ pr├ştomnos┼ą v na┼íej modernej spolo─Źnosti je rozhoduj├║ce pre vyniknutie.

Ak va┼ía firma alebo produkt vynik├í, mus├şte by┼ą ├║spe┼ínej┼í├ş a povznies┼ą sa nad konkurenciu. Ak sa chcete nau─Źi┼ą, ako vytvori┼ą Instagram pre svoju firmu, ste na spr├ívnom mieste.

─î├ştajte ─Ćalej, kde n├íjdete jasn├ę pokyny, cenn├ę tipy a ─Ćal┼íie inform├ície, ktor├ę potrebujete na to, aby ste dostali svoju firmu Instagram str├ínka je v prev├ídzke. Note na ktorej budete potrebova┼ą firemn├║ str├ínku Facebook,

Za─Ź├şname Instagram

Najprv mus├şte stiahnu┼ą Instagram na va┼íom mobilnom zariaden├ş. Tu s├║ odkazy na stiahnutie pre syst├ęmy iOS a Android. Nem├┤┼żete pou┼żi┼ą webov├║ verziu Instagram pri vytv├íran├ş obchodn├ęho ├║─Źtu. T├íto verzia je obmedzen├í a pomocou mobilnej aplik├ície ste omnoho lep┼íie.

Ke─Ć za─Źnete Instagram prv├Żkr├ít si mus├şte zaregistrova┼ą ├║─Źet. Existuj├║ dve mo┼żnosti registr├ície. Klasick├ę ─Ź├şslo vy┼żaduje ─Ź├şslo mobiln├ęho telef├│nu alebo e-mailov├║ adresu, zatia─ż ─Źo druhou mo┼żnos┼ąou je prepojenie v├í┼ího ├║─Źtu Facebook ├║─Źet s Instagram, Navrhujeme druh├║ mo┼żnos┼ą, preto┼że ju budete potrebova┼ą Facebook tak ako tak.

Ak m├íte ├║─Źet na Instagram u┼ż m├┤┼żete tento krok presko─Źi┼ą. Nezabudnite aktualizova┼ą aplik├íciu na svojom zariaden├ş.

Pre─Źo to potrebujete? Facebook?

Pravdepodobne to u┼ż viete Facebook vlastn├ę Instagram, Dvaja tit├íni soci├ílnych m├ędi├ş s├║ ├║zko prepojen├ş a prosperuj├║ jeden od druh├ęho. Mus├şte prepoji┼ą svoje Facebook firemnej str├ínky na Instagram obchodn├í str├ínka, aby to fungovalo.

├Üprimne povedan├ę, nie je to v├┤bec zl├í vec. Mal├í kr├ş┼żov├í propag├ícia nikdy nikoho nezabil. M├┤┼żete ma┼ą presne rovnak├ę pr├şspevky Facebook a Instagram pre lep┼íiu vidite─żnos┼ą. A zatia─ż Facebook je ob─ż├║benej┼í├ş u zrel├ęho publika, Instagram m├í relat├şvne mlad┼í├şch pou┼ż├şvate─żov. Majte na pam├Ąti a vyu┼żite ho vo svoj prospech.

Nemus├şte robi┼ą Facebook str├ínku firmy okam┼żite, ale odpor├║─Źa sa, aby ste to urobili. M├┤┼żete to urobi┼ą pri vytv├íran├ş svojej firemnej str├ínky IG, tak┼że sa k tomu dostaneme.

Ako vytvori┼ą Instagram Obchodn├í str├ínka

Postupujte pod─ża pokynov na prevod svojho Instagram profil na firemn├║ str├ínku:

 1. odp├ílenie Instagram na va┼íom zariaden├ş.
 2. Klepnite na Profil (v pravom dolnom rohu obrazovky).
 3. Klepnite na ponuku hamburger (tri vodorovn├ę ─Źiary v pravom hornom rohu).
 4. Vyberte polo┼żku Nastavenia (ikona ozuben├ęho kolieska v spodnej ─Źasti).
 5. Klepnite na ├Ü─Źet.
 6. Prejdite nadol a vyberte polo┼żku Switch na profesion├ílny ├║─Źet.
  prejs┼ą na prof
 7. Postupujte pod─ża pokynov na obrazovke. Vyberte, ─Źi ste tvorca alebo firma a klepnite na ─Äalej.
  Ako vytvori┼ą Instagram Str├ínka pre va┼íe podnikanie 1
 8. Potom sa dostanete na Facebook part. M├┤┼żete vytvori┼ą Facebook obchodn├í str├ínka na mieste. D├┤razne v├ím odpor├║─Źame, aby ste to urobili.
  vytvorte si svoju fb stránku
 9. Nakoniec zadajte informácie o svojej firme (telefón, e-mail, adresa).
 10. Klepnite na Hotovo a to je v┼íetko. V├í┼í nov├Ż firemn├Ż ├║─Źet by sa mal vytvori┼ą.

Prezrite si svoj nov├Ż obchodn├Ż profil

Teraz m├íte nastaven├Ż firemn├Ż profil Instagram, je ─Źas to aktualizova┼ą. Prv├í vec, ktor├║ si v┼íimnete, je nov├Ż graf v hornej ─Źasti Instagram app. Klepnite na to. Nach├ídza sa v okne ┼átatistiky, ktor├ę zobrazuje interakciu a ─Ćal┼íie u┼żito─Źn├ę ┼ítatistiky pre va┼íu str├ínku. Chcete tieto ─Ź├şsla zv├Ż┼íi┼ą, tak za─Źnime.

Vr├í┼ąte sa do okna profilu a klepnite na Upravi┼ą svoj profil. Teraz by ste mali prida┼ą profilov├Ż obr├ízok, odkaz na v├í┼í web a zauj├şmav├Ż ┼żivotopis. M├┤┼żete tie┼ż vlo┼żi┼ą jeden odkaz do svojho ┼żivotopisu, nezabudnite na to (najlep┼íie pre propag├ície a s├║─Źasn├ę ponuky).

Nezabudnite na profilov├Ż obr├ízok umiestni┼ą logo svojej zna─Źky. Pomenujte tie┼ż svoje Instagram ├║─Źet po obchodovan├ş. Ak e┼íte nem├íte logo, nezabudnite ho r├Żchlo z├şska┼ą. ─Äal┼í├şm dobr├Żm n├ípadom pre v├í┼í ┼żivotopis je prida┼ą zna─Źky hashtag a slogan va┼íej spolo─Źnosti. Ak ho nem├íte, sk├║ste pr├şs┼ą s nie─Ź├şm chyt─żav├Żm. Okrem toho zadajte do ┼żivotopisu kr├ítky popis svojej firmy.

Najlep┼í├ş t├│n pre Instagram je pr├şle┼żitostn├ę a z├íbavn├ę, ni─Ź form├ílne ani pr├şli┼í v├í┼żne.

Roz┼í├şrte svoj profil

Profil IG m├┤┼żete r├Żchlo roz┼í├şri┼ą pridan├şm svojich kontaktov. Kliknite na Pozva┼ą priate─żov a sk├║ste z├şska┼ą ─Źo najviac ─żud├ş, ktor├ş v├ís sleduj├║. Nev├íhajte a z├şskajte sledovate─żov zo v┼íetk├Żch kan├ílov (Facebook, e-mail, Twitter, LinkedIn at─Ć.). Ak nem├íte sledovate─żov, pre─Źo nepozva┼ą svojich priate─żov a po┼żiada┼ą ich o zdie─żanie svojej str├ínky?

─Äal┼í├şm sp├┤sobom, ako roz┼í├şri┼ą svoj profil, je jeho neust├íla aktualiz├ícia. Pokra─Źujte v prid├ívan├ş pr├şspevkov a pr├şbehov Instagram, rozpr├ívanie o va┼íej firme, propaga─Źn├Żch akci├ích at─Ć. Ke─Ć sa v├í┼í profil stane ob─ż├║benej┼í├şm, m├┤┼żete k svojim pr├şbehom prida┼ą odkazy (na to potrebujete ve─ża sledovate─żov), aby ste mohli propagova┼ą svoje slu┼żby alebo tovar.

Nevzdávaj sa

Ka┼żd├Ż za─Źiatok je skalnat├Ż; nenechajte sa t├Żm dosta┼ą dole. Je pravda, ┼że ke─Ć za─Źnete podnika┼ą na str├ínke Instagram, nebudete ma┼ą to─żko sledovate─żov. To ist├ę plat├ş pre Facebook, Mus├şte postupne roz┼íirova┼ą svoje pokra─Źovanie.

Va┼ía zna─Źka sa tie┼ż rozrastie, z├şskate viac z├íkazn├şkov a va┼ía firma bude prosperova┼ą. Ve─ża ┼í┼ąastia pre v├ís a nev├íhajte a povedzte n├ím o svojich sk├║senostiach v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie.