Ako vytvori┼ą falo┼ín├ę spr├ívy z nes├║ladu?

Discord je skuto─Źne vynikaj├║ca platforma navrhnut├í ┼ípeci├ílne pre hern├Żch nad┼íencov. V skuto─Źnosti, okrem pou┼żitia ako mo┼żnosti chatu pri hran├ş va┼íich ob─ż├║ben├Żch hier, sa m├┤┼że tie┼ż zdvojn├ísobi┼ą ako mo┼żnos┼ą priate─żsk├ęho ┼żartovania.

Ale zamysleli ste sa niekedy nad t├Żm, ┼że zist├şte, ─Źi si m├┤┼żete s kamar├ítmi zahra┼ą ┼żart? ├üno, Discord v├ím umo┼ż┼łuje posla┼ą v├ím DM niekoho na Discord, aj ke─Ć nie s├║ va┼íimi priate─żmi. M├┤┼żete to tie┼ż pou┼żi┼ą na ┼żartovanie svojich priate─żov a pou┼żi┼ą falo┼ín├Ż tvorca spr├ív Discord na odosielanie falo┼ín├Żch spr├ív.

Ako vytv├íra┼ą spr├ívy Fake Discord pomocou programu Fake Discord Message Maker?

Falo┼ín├ę nezhody m├┤┼żete vytvori┼ą pomocou v├Żvoj├írskych n├ístrojov prehliada─Źa Google Chrome ├║pravou textu a falo┼ín├Żch nezhod. Ide o to, ┼że na to nepotrebujete ┼żiadny samostatn├Ż n├ístroj, ale v prehliada─Źi Chrome to zvl├ídnete len pomocou jeho funkci├ş a mysle.

Pozrime sa na nieko─żko jednoduch├Żch mo┼żnost├ş odosielania falo┼ín├Żch spr├ív Discord pomocou vstavan├Żch a priamych falo┼ín├Żch tvorcov spr├ív Discord.

N├ístroje pre v├Żvoj├írov

Ak ste pou┼żili prehliada─Ź Google Chrome, mali by ste pozna┼ą n├ístroje pre v├Żvoj├írov, ktor├ę s├║ s├║─Źas┼ąou ob─ż├║ben├ęho prehliada─Źa. Na falo┼ín├║ spr├ívu Discord budete potrebova┼ą iba ├║─Źet Discord a internetov├Ż prehliada─Ź.

Na ├║─Źely tohto tutori├ílu pou┼żijeme prehliada─Ź Google Chrome. Upozor┼łujeme, ┼że tu pop├şsan├í met├│da nie je k dispoz├şcii v po─Ź├şta─Źovej aplik├ícii Discord, preto┼że v nej nem├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą N├ístroje pre v├Żvoj├írov.

Tu s├║ kroky:

  • Spustite aplik├íciu Discord v prehliada─Źi Google Chrome.
  • V aplik├ícii prehliada─Źa Discord prejdite na N├ístroje pre v├Żvoj├írov
  • Ak to chcete urobi┼ą, kliknite na Nastavenie, a potom ─Ćalej Viac n├ístrojov
  • ─Äalej kliknite na N├ístroje pre v├Żvoj├írov

  • Ak h─żad├íte nahradi┼ą text v spr├íve niekoho in├ęho, ÔÇőÔÇőn├íjdite spr├ívu, ktor├║ chcete upravi┼ą, a nahra─Ćte text.

Sta─Ź├ş dvakr├ít klikn├║┼ą na textov├Ż prvok so spr├ívou a zmeni┼ą v┼íetko, ─Źo chcete odstr├íni┼ą alebo zmeni┼ą.

Pou┼ż├şvate─żsk├ę meno niekoho m├┤┼żete dokonca ─żahko zmeni┼ą prostredn├şctvom Skontrolujte prvky mo┼żnos┼ą. M├┤┼żete klikn├║┼ą na prvok pou┼ż├şvate─żsk├ęho mena a prvok jednoducho zmeni┼ą. V┼íetko, ─Źo n├íjdete nesk├┤r, m├┤┼żete odstr├íni┼ą a nahradi┼ą role = ÔÇ×tla─ŹidloÔÇť.

Zmeni┼ą d├ítum

Ak chcete svojich priate─żov zmias┼ą, d├ítum m├┤┼żete zmeni┼ą. Sta─Ź├ş vybra┼ą spr├ívu a zada┼ą nov├║. Discord pou┼ż├şva pre d├ítum form├ít M/D/Y. Zme┼łte text, ktor├Ż sa zobraz├ş po datetime = ÔÇ×000000ÔÇť.

Pou┼żitie mo┼żnost├ş prvku in┼ípekcie m├┤┼że by┼ą trochu desiv├ę a bolo by potrebn├ę, aby ste mali mal├ę znalosti o tom, ako pracova┼ą s k├│dmi.

Vlo┼żi┼ą editor

V porovnan├ş s mo┼żnos┼ąou N├ístroje pre v├Żvoj├írov a sekciou kontrolova┼ą prvky je Vlo┼żi┼ą editor je vynikaj├║cou mo┼żnos┼ąou ako falo┼ín├Ż tvorca spr├ív Discord. Je to online n├ístroj a umo┼ż┼łuje v├ím vytv├íra┼ą si vlastn├ę falo┼ín├ę spr├ívy Discord. M├í ─żahko pou┼żite─żn├ę rozhranie a pon├║ka pole uk├í┼żky, ktor├ę je svedkom vykonan├Żch zmien.

Tento n├ístroj je ve─żmi jednoduch├Ż a ─żahko sa sleduje. Potrebujete v┼íak vedie┼ą presn├Ż form├ít, ktor├Ż Discord pou┼ż├şva. Budete musie┼ą porovna┼ą falo┼ín├║ spr├ívu, ktor├║ vytvor├şte, s legit├şmnym form├ítom spr├ívy.

Mo┼żno by to bolo trochu ─Źasovo n├íro─Źn├ę. Samozrejme, budete tie┼ż musie┼ą zaisti┼ą, aby ste rozumeli ├║prave k├│dov.

S├║ pre falo┼ín├ęho tvorcu spr├ív Discord k dispoz├şcii ─Ćal┼íie n├ístroje?

T├şto dvaja boli p├ír dobr├Żch mo┼żnost├ş, ktor├ę mo┼żno pou┼żi┼ą ako falo┼ín├Ż tvorca spr├ív Discord. Tu uveden├ę met├│dy by v├ím v skuto─Źnosti mali pom├┤c┼ą pri vytv├íran├ş falo┼ín├Żch spr├ív na serveri Discord alebo in├Żch platform├ích.

Vytv├íranie falo┼ín├Żch spr├ív m├┤┼że by┼ą u┼żito─Źn├ę v mnoh├Żch oh─żadoch. M├┤┼że by┼ą pou┼żit├Ż ako ┼żart alebo dokonca pou┼żit├Ż na reklamn├ę ├║─Źely. Existuje nieko─żko lep┼í├şch mo┼żnost├ş, ktor├ę by v├ím pon├║kli platen├ę alternat├şvy za najlep┼íieho falo┼ín├ęho tvorcu spr├ív Discord. Neru─Źili by sme v┼íak za tieto n├ístroje, a preto by sme ich tu nechceli uv├ídza┼ą.

V pr├şpade, ┼że h─żad├íte falo┼ín├ęho tvorcu spr├ív Discord na r├Żchle ┼żartovanie alebo ┼żartovanie priate─żov, met├│dy Inspect Element alebo Embed Editor by mali by┼ą vynikaj├║cou mo┼żnos┼ąou.

Na záver

Po pochopen├ş met├│d pre najlep┼íie dostupn├ę mo┼żnosti falo┼ín├ęho tvorcu spr├ív Discord je potrebn├ę poznamena┼ą, ┼że by sa s nimi nemalo preh├í┼ła┼ą. Pokia─ż s├║ va┼íe z├ímery dos┼ą dobr├ę, nezist├şme, ┼że by pri vytv├íran├ş va┼íich falo┼ín├Żch spr├ív v slu┼żbe Discord mali existova┼ą probl├ęmy ako tak├ę.

Preto┼że v┼íak hackeri a podvodn├şci pou┼ż├şvaj├║ rovnak├ę n├ístroje a met├│dy, bolo by vhodn├ę pou┼ż├şva┼ą tieto met├│dy opatrne.

Sk├║sili ste tieto met├│dy pre falo┼ín├ęho tvorcu spr├ív Discord? Ak ├íno, dajte n├ím vedie┼ą, ktor├í met├│da sa v├ím zdala u┼żito─Źnej┼íia. M├┤┼żete sa tie┼ż podeli┼ą o svoje sk├║senosti a ak├Żko─żvek in├Ż n├ístroj, ktor├Ż ste pou┼żili.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/33qUtZL