Ako vytvori┼ą anim├íciu s fotografiami vo Fotk├ích Google

Fotoalbum Google Fotky. iphone

Prehr├ívanie s fotografiami m├┤┼że spr├şjemni┼ą prehliadanie. Uk├í┼żeme v├ím, ako vytvori┼ą video vo Fotk├ích Google a ako vytvori┼ą kol├í┼ż v slu┼żbe Fotografie Google. A ─Źo vytv├íranie anim├íci├ş?

Fotky Google v├ím umo┼ż┼łuj├║ vybra┼ą si z dvoch a┼ż 50 fotografi├ş a zmeni┼ą ich na elegantn├║ anim├íciu.

Animácie Fotiek Google

Vytvorte anim├íciu v slu┼żbe Fotografie Google na zariadeniach iPhone a iPad

otvorte aplik├íciu Fotky Google na zariaden├ş iPhone alebo iPad. Ak chcete vytvori┼ą anim├íciu, za─Źnite na spodnej strane karty Albumy alebo Pre v├ís.

 • Karta Albumy: Klepnite na ikonu anim├ície album v hornej ─Źasti Vytvorte anim├íciu v dolnej ─Źasti nasleduj├║cej obrazovky.
 • Karta pre v├ís: ni┼ż┼íie Vytvor nov├Ż v hornej ─Źasti vyberte anim├ície,
 • Potom klepnut├şm vyberte ka┼żd├║ fotografiu v anim├ícii. M├┤┼żete si vybra┼ą medzi dvoma a 50 fotografiami. Po dokon─Źen├ş v├Żberu fotografi├ş sa dotknite tla─Źidla Vytv├íram a zobraz├ş sa va┼ía anim├ícia fotografi├ş.

  Fotografie Google Vytvorte animáciu pre iPhone

  Upravte anim├íciu v syst├ęme iOS

  Rovnako ako funkcia kol├í┼że vo Fotk├ích Google m├┤┼żete pou┼żi┼ą farebn├Ż filter, upravi┼ą nastavenia svetla alebo farieb alebo jednoducho oreza┼ą a oto─Źi┼ą anim├íciu na zariadeniach iPhone a iPad.

  Anim├ícia IPhone na ├║pravu fotografi├ş Google

  Po otvoren├ş novej anim├ície klepnite na Editova┼ą (ikona nastaven├ş). Potom sa m├┤┼żete pohybova┼ą z─żava doprava ├║pravou ka┼żdej z mo┼żnost├ş Filter, Svetlo a Farba alebo Oreza┼ą a oto─Źi┼ą.

  Fotografie Google Upravi┼ą mo┼żnosti anim├ície iPhone

  Nezabudnite, ┼że tieto zmeny m├┤┼żete vykona┼ą iba pri prvom vytvoren├ş anim├ície, nie nesk├┤r. D├║fame, ┼że to spolo─Źnos┼ą Google zmen├ş.

  Vytvorte anim├íciu v slu┼żbe Fotografie Google na internete

  Cho─Ćte do slu┼żby Fotky Google online a prihl├íste sa. Potom nav┼ít├şvte jednu z t├Żchto oblast├ş a vytvorte skvel├ę anim├ície.

 • Ka┼żd├í karta: kliknite Vytv├íram v hornej ─Źasti a vyberte polo┼żku anim├ície,
 • Karta Albumy: kliknite na ikonu anim├ície album hore a kliknite na znamienko plus,
 • Karta pre v├ís: ni┼ż┼íie Vytvor nov├Ż v hornej ─Źasti vyberte anim├ície,
 • Potom vyberte ka┼żd├║ fotografiu, ktor├║ chcete zahrn├║┼ą do anim├ície. Potom stla─Źte Vytv├íram a zobraz├ş sa jeho anim├ícia.

  Potom ho m├┤┼żete prida┼ą do svojho albumu, zdie─ża┼ą alebo stiahnu┼ą. Jednoducho vyberte anim├íciu a pou┼żite tla─Źidl├í hore.

  Animácie online Google Photos

  zhrnutie

  Anim├ícia va┼íich fotografi├ş je skvel├Ż sp├┤sob, ako zobrazi┼ą nieko─żko s├║visiacich fotografi├ş, a to s├║─Źasne. A v─Ćaka Fotk├ím Google je vytv├íranie anim├íci├ş hra─Źkou pre deti.

  Chyst├íte sa vytvori┼ą anim├íciu vo Fotk├ích Google? Alebo mo┼żno preferujete mo┼żnosti filmu a kol├í┼że? Informuj n├ís