Ako vytvori┼ą album v┼íetk├Żch va┼íich ob─ż├║ben├Żch obr├ízkov vo Fotk├ích Google ┬źAndroid ::

Fotky Google s├║ fantastick├ę slu┼żby, ktor├ę v├ím poskytuj├║ neobmedzen├ę ├║lo┼żisko v telef├│noch Android alebo iPhone. Pri pou┼żit├ş tohto vo─żn├ęho miesta sa m├┤┼żu niektor├ę obr├ízky n├íhodne strati┼ą. Na┼í┼ąastie Google teraz umo┼żn├ş pou┼ż├şvate─żom ÔÇ×ob─ż├║ben├ęÔÇť obr├ízky, kde bud├║ automaticky zahrnut├ę do ich samostatn├Żch albumov.

Preferovan├Ż obr├ízok je zabudovan├Ż do ├║rovne povrchu aplik├ície, tak┼że spolo─Źnos┼ą Google sa jednozna─Źne sna┼ż├ş implementova┼ą po┼żadovan├ę funkcie, ktor├ę by tam mali by┼ą ─Źestne. Schopnos┼ą ob─ż├║ben├Żch obr├ízkov by sa mala za─Źa┼ą spusti┼ą vo Fotk├ích Google na iOS a Android v nasleduj├║cich t├Ż┼żd┼łoch.

Vytvorte si svoj ob─ż├║ben├Ż album

Ak chcete prida┼ą medzi ob─ż├║ben├ę obr├ízky, otvorte aplik├íciu Fotky Google a klepnite na fotografiu. Po otvoren├ş uk├í┼żky obr├ízka stla─Źte ikonu hviezdi─Źky v pravom hornom rohu; ke─Ć to urob├şte, bude sa v├ím to p├í─Źi┼ą. Ak neexistuj├║ ┼żiadne vidite─żn├ę ovl├ídacie prvky, dotknite sa obrazovky raz, aby sa ovl├ídacie prvky znova objavili na obrazovke.

Teraz klepnite na ikonu Sp├Ą┼ą v ─żavom hornom rohu a vr├í┼ąte sa na hlavn├║ obrazovku a potom klepnite na kartu Album v spodnej ─Źasti. Fotografie, ktor├ę sa v├ím p├í─Źia, bud├║ zahrnut├ę do ich vlastn├ęho albumu s n├ízvom ÔÇ×Ob─ż├║ben├ęÔÇť, kde bud├║ usporiadan├ę chronologicky.

Ako vytvori┼ą album v┼íetk├Żch va┼íich ob─ż├║ben├Żch obr├ízkov vo Fotk├ích Google

Obrázok cez Google

Teraz sa m├┤┼żete vyhn├║┼ą neporiadku a len sledujte obr├ízky, ktor├ę v├ís skuto─Źne zauj├şmaj├║. Aj ke─Ć ide o relat├şvne mal├║ aktualiz├íciu, je dobr├ę priv├şta┼ą ka┼żd├ęho, kto pou┼ż├şva tak├ę ├║lo┼żisko, ktor├ę spolo─Źnos┼ą Google pon├║ka iba pou┼ż├şvate─żom.

Obrázok na obálke Dallas Thomas /