Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako vytvoriť a zdieľať zoznam skladieb na Spotify?

Spotify je aplikácia na streamovanie (Android
Windows
) známy svojimi mnohými funkciami. Predovšetkým predstavuje viac ako 70 miliónov titulov – piesní a podcastov dohromady – s novými prírastkami denne. Ak chcete vedieť, ako používať Spotify a organizovať svoje obľúbené skladby, tu je návod venovaný vytváraniu a zdieľaniu zoznamov skladieb.


Výhody zoznamov skladieb Spotify

The Zoznamy skladieb Spotifytiež bežne nazývaný zoznamy skladieb, umožňujú zostaviť až 10 000 titulov od rôznych a rôznorodých umelcov. Ich tvorba umožňuje nielen a úspora časuale aj vytvárať atmosfér štýlu „pohoda pred spaním“, „disco večer“, „letná dovolenka“ či dokonca „sústredenie sa pri práci“.

Všetky témy playlistov sú tak možné na Spotify vďaka nespočetné množstvo hudobných žánrov zastúpené: od rocku po pop bez toho, aby sme zabudli na jazz, vážnu hudbu, hip-hop atď. Aplikácia vám to navyše neváha predviesť ponúkaním hotových zoznamov skladieb. Tieto sú osobitne zdôraznené nadomovskej stránke aplikácie alebo v “Knižnica

Vytvorenie zoznamu skladieb na telefóne a tablete

Ak si chcete vytvoriť zoznam skladieb sami, prejdite na „Knižnica“potom kliknite na ikonu”+sa nachádza vpravo hore. Spotify vás potom vyzve daj meno do svojho zoznamu skladieb a potom kliknite na „Vytvorte“.

tutorial_15_spotify_playlist_creation

Po vytvorení nového zoznamu skladieb kliknite na „Pridajte názvyToto umožňuje prístup na novú stránku, ktorá obsahuje a vyhľadávací panel a viacero zoznamov návrhov. Je možné prechádzať z jedného zoznamu do druhého potiahnutím prstom doprava alebo doľava.

Ak chcete pridať názov pomocou týchto zoznamov, stačí kliknúť na tlačidlá „+“. dosť. Po dokončení výberu šíp umiestnený vľavo hore vám umožňuje vrátiť sa na domovskú stránku zoznamu skladieb.

tutorial_15_spotify_playlist_creation1

Zdieľanie zoznamov skladieb Spotify na smartfóne a tablete

Ak ste so svojím novým zoznamom skladieb spokojní a chcete sa oň podeliť so svojimi blízkymi, prejdite na stránku Ponuka 3 bodov nachádza vpravo hore.

Z toho je možné vykonať niekoľko akcií ako je pridávanie nové piesne Kde odstrániť zoznam skladieb. Zdieľanie je možné cez spotify kód zobrazí sa pod obalom zoznamu skladieb alebo kliknutím na kartu “Zdielať“.

tutorial_15_spotify_playlist_creation2

Táto záložka predstavuje veľa možností ako napr kopírovať odkaz na zoznam skladieb alebo dokonca zdieľať cez Whatsapp, Facebookalebo SMS. Pre viac možností kliknite na okrúhlu ikonu “Viac“.

tutorial_15_spotify_playlist_creation3

Vytvorenie zoznamu skladieb na PC

Kroky na vytvorenie zoznamu skladieb v aplikácii Spotify pre PC sú veľmi jednoduché. Odtiaľ kliknite na „Vytvorte zoznam skladiebsa nachádza v ľavom navigačnom paneli. Na novej stránke, ktorá sa zobrazí, a za účelom prispôsobiť zoznam skladiebkliknite tentoraz na veľké ikona hudobnej noty.

tutorial_15_spotify_playlist_creation_pc1

Vďaka personalizačnému oknu je to možné vyberte nový vizuál z obrázkov vo vašom počítači, zmeniť názov zoznamu skladieb a z pridať komentáre (voliteľné). Keď je váš zoznam skladieb podľa vašich predstáv, kliknite na „Na ochranu“.

tutorial_15_spotify_playlist_creation_pc

Na hlavnú stránku vášho nového zoznamu skladieb je možné pridať obsah pomocou vyhľadávací panel. Kliknutím na “Pridať“, súvisiace skladby sa automaticky pridajú do vášho zoznamu skladieb.

tutorial_15_spotify_playlist_creation_pc2

Zdieľanie zoznamov skladieb Spotify na PC

Nakoniec, ak chcete zdieľať svoj zoznam skladieb, kliknite na Ponuka 3 bodov ktorý sa nachádza v blízkosti zeleného tlačidla prehrávania. Kliknutie na kartu “Zdielať” konečne umožňuje prístup k rôznym možnostiam zdieľania pre PC.

tutorial_15_spotify_playlist_creation_pc3

Nakoniec je to veľmi jednoduché vytvorte nový zoznam skladieb v aplikácii Spotify pre Android alebo PC. Vymyslené alebo nie z konkrétnych tém, môžu tiež byť zdieľané ostatným používateľom prostredníctvom odkazov, SMS, iných aplikácií atď.

Prečítajte si tiež:

  • Všetky naše návody na Spotify

  • Ako spravovať svoj účet Spotify?
  • Ako používať Spotify?
  • Ako pripojiť Spotify k iným zariadeniam?