Ako vytvárať snímky obrazovky na serveri Galaxy S4: Four Dead Easy Ways

Vytváranie snímok obrazovky na zariadeniach s Androidom je jednou z mnohých skvelých vecí, ktoré OS Android ponúka. Bez ohľadu na to, či ste vývojár a potrebujete zachytiť snímky obrazovky, aby ste sa mohli pochváliť svojim vývojom, alebo len chcete zachytiť obrazovky svojich aplikácií, schopnosť vytvárať snímky obrazovky je užitočná pre mnoho používateľov systému Android. Prečo by ste chceli robiť snímku obrazovky, ak máte so sebou svoje zariadenie? Existuje množstvo dôvodov, ako napríklad získanie vysokého skóre v hrách a zdieľanie fotografií v aplikácii s priateľmi. Samsung Galaxy S4 je jedným z najhorúcejších smartphones roka a s jeho nádherným displejom si mnoho používateľov môže chcieť urobiť screenshoty zo svojho displeja. Dobrou správou je, že vytváranie snímok obrazovky nebolo nikdy jednoduchšie a tu sú 5 najľahšie metódy zachytávania snímok obrazovky na vašom zariadení Galaxy S4.

Súvisiaci článok: Snímka obrazovky systému Android

Metóda 1: Domov + Vypínač

Toto je pravdepodobne najľahší a najrýchlejší spôsob zachytenia a uloženia obrazovky vo vašom zariadení.

Krok 1

Uistite sa, že ste na správnej obrazovke, ktorú chcete zachytiť. Ak je to aplikácia, môžete ju spustiť a prejsť na obrazovku, ktorú chcete zachytiť.

Krok 2

Podržte súčasne tlačidlo napájania a tlačidlo Domov (súčasne). To je všetko! Teraz budete počuť zvuk spúšte fotoaparátu a mala by sa vám zobraziť správa „Snímka obrazovky zachytená“. podržte vypínač a tlačidlo domov

Krok 3

Teraz si môžete snímku obrazovky prezrieť na paneli s upozorneniami alebo v aplikácii Galéria vo svojom zariadení. Snímka obrazovky sa uloží do priečinka /Pictures /Screenshot.

Metóda 2: Palmové gesto

Druhá metóda je tiež k dispozícii v rámci Galaxy S4 a je to relatívne zábavný spôsob zachytávania snímok obrazovky na vašom zariadení. Nové gestá dlaní sú na webe veľmi populárne Galaxy S4 a aj keď o túto funkciu stále nie je príliš núdza, vyzerá celkom efektne. Táto metóda vám umožňuje vytvárať snímky obrazovky pomocou gest dlaní na vašom zariadení

Krok 1

Prejdite do zásuvky aplikácií a spustite nastavenia na svojom zariadení

Krok 2

V ponuke nastavení kliknite na kartu „Moje zariadenie“.

Krok 3

Na karte „Moje zariadenie“ musíte prejsť na kartu „Pohyb a gestá“.

pohyby a gestá

Krok 4

Teraz kliknite na kartu „Palm Motion“ a uistite sa, že je povolená.

pohyb dlane

Krok 5

Teraz povoľte možnosť „Zachytiť obrazovku“.

snímacia obrazovka

Krok 6

Teraz môžete vytvárať snímky obrazovky prejdením prstom po obrazovke zľava doprava alebo naopak. Dostanete upozornenie „Snímka obrazovky zachytená“ a obrázok bude k dispozícii v galérii.

Video

Metóda 3: Snímka obrazovky teraz

Screenshot Now je ďalšou fantastickou aplikáciou na vytváranie snímok obrazovky na vašom zariadení Galaxy S4. Môže sa pochváliť mnohými funkciami na zachytávanie snímok obrazovky. Aj keď táto aplikácia má niekoľko funkcií, nevyžaduje root prístup; vzhľadom na množstvo dostupných funkcií je to však platená aplikácia. Existuje viac ako 10 rôznych spôsobov snímania snímok obrazovky vrátane tlačidla vo všetkých aplikáciách na zhotovenie snímky obrazovky, pripojenia nabíjačky, fúkania mikrofónu, trasenia zariadenia, hardvérového tlačidla fotoaparátu a vlastných skratiek. Aplikácia tiež umožňuje používateľom odosielať viacero snímok obrazovky e -mailom alebo ich komprimovať do súboru zip. Okrem toho má aplikácia Screenshot Now vstavaný editor fotografií na úpravu snímok obrazovky s možnosťami ako otáčanie, výber farieb, pridávanie textu a orezávanie. Je to skvelý nástroj, špeciálne pre vývojárov, ktorí môžu upravovať svoje snímky obrazovky v rámci svojich zariadení.

Krok 1

Stiahnite si a nainštalujte aplikáciu Screenshot pomocou Google Play Store.

Stiahnuť v službe Google Play

Krok 2

Teraz musíte z aplikácie vybrať spúšťač, ktorý chcete použiť. Ak chcete, môžete nasnímať snímky obrazovky a vybrať viacero spúšťačov.

Teraz sa spustí snímka obrazovky

Krok 3

Uistite sa, že nakonfigurujete ďalšie nastavenia, ako napríklad čo robiť po nasnímaní snímky obrazovky, aký druh upozornenia by sa mal vykonať po nasnímaní, časový limit a obdobie odpočítavania.

screenshot teraz nastavenia

Krok 4

Prejdite na obrazovku, ktorú chcete zachytiť, a pomocou vybratého spúšťača nasnímajte snímku obrazovky.

Metóda 4: Easy Screenshot od Lovekara

Easy Screenshot od lovekara je ďalšia ľahko použiteľná aplikácia na vytváranie snímok obrazovky pre rôzne Android smartphones, vrátane Galaxy S4. Aplikácia je bezplatná a nevyžaduje prístup root. Aplikácia v zásade má 3 jednoduché spúšťače na vytváranie snímok obrazovky vrátane klepnutia na obrazovku, súčasného podržania tlačidiel napájania a zníženia hlasitosti a súčasného stlačenia tlačidiel napájania a domovskej stránky. Môžete tiež určiť, kam sa má snímka obrazovky uložiť. Aplikácia vám tiež ponúka možnosť zobraziť ukážku snímky obrazovky a rozhodnúť sa, či si ju chcete ponechať alebo zahodiť.

Krok 1

Stiahnite si aplikáciu prostredníctvom Google Play Store.

Stiahnuť v službe Google Play

Krok 2

Spustite aplikáciu a nakonfigurujte adresár, kam chcete uložiť aj snímky obrazovky.

uloženie adresára

Krok 3

Prejdite na obrazovku, ktorú chcete zachytiť. Na obrazovke by sa mala objaviť ikona fotoaparátu podobná tej, ktorá je uvedená nižšie. Klepnutím na túto ikonu nasnímate snímku obrazovky. Na nasnímanie snímky obrazovky môžete súčasne podržať tlačidlo napájania a tlačidlo zníženia hlasitosti alebo tlačidlo napájania a tlačidlo domov.

zachytávanie snímok obrazovky

Záver

Kým prvý 2 metódy sú najľahšie na zachytenie snímok obrazovky na serveri Galaxy S4, pretože nemusíte inštalovať žiadne ďalšie aplikácie na vytváranie snímok obrazovky pre systém Android, ostatné metódy poskytujú pri vytváraní snímok obrazovky niekoľko jedinečných funkcií. Akékoľvek otázky môžete položiť nižšie a my vám radi pomôžeme ďalej!