Ako vytočiť s anonymným číslom

Ako vytočiť s anonymným číslom 1

Ako vytočiť s anonymným číslom, Ako vytočiť súkromné ​​číslo, Nebolo to príliš dlho, keď prezentácia čísel neexistovala. Predtým, ako sa objavili telefóny, najmä počas prvých rokov pevnej linky, ste nemohli vedieť, kto vám volal priamo, bez konzultácie s „libraccio“. S príchodom novej technológie je však tento problém preč.

Dnes máme opačný problém nechceme, aby kontakt videl naše telefónne číslo, Ale dnes sa to stalo veľmi jednoduchým Hovor s anonymným číslom, Ukážeme vám, ako na to.

Ochrana nášho súkromia je dôležitá a potrebná. Preto sú chvíle, keď chceme uskutočniť hovor bez toho, aby príjemca vedel a uložil naše číslo. To, čo zvyčajne nevieme, je toto vytvoriť hovory zo skrytého čísla je to jednoduchšie, ako si myslíme. Je to tiež úplne bezplatná funkcia. Ukážeme vám dva spôsoby, ako to urobiť krok za krokom.

Použite predponu na skrytie svojho čísla

Skryte svoje telefónne číslo to nemôže byť jednoduchšie. Ak len chcete zavolajte na číslo a skryte svoje číslo telefón, stačí pridať # 31 # pred mobilným číslom, na ktoré chcete zavolať.

Ak chcete namiesto toho zavolať na pevný telefón, musíte ho použiť # 67 #, Pomocou tejto predpony, príjemca hovoru nevidíme naše telefónne číslo, ale po prijatí hovoru sa na mobilnej obrazovke zobrazí „skryté číslo“ alebo „súkromné ​​číslo“.

Niektorí operátori túto funkciu blokujú z bezpečnostných dôvodov. Ak ste to vyskúšali a nefunguje, odporúčame vám prečítať si nižšie Hovor s anonymným číslom “Trvalé”.

Ako navždy vytočiť súkromné ​​číslo

Ak nejde o rýchly hovor, musíte zavolať, ako chcete konverzácia so skrytým číslom navždy existuje iný spôsob, ako to urobiť, nie je potrebné vkladať predponu do každého hovoru, ktorý uskutočníme.

Skryte svoje číslo v systéme Android

Otvorte aplikáciu Telefón V pravom hornom rohu stlačte tri zvislé tlačidlá alebo „Iné“ (pre Samsung smartphones) a potom ďalej nastavenie

V časti nastavenia hovoru, Tubes Iné nastavenia a choďte hore Odchádzajúce čísla

V zobrazených možnostiach vyberte možnosť Skryť číslo. Ak chcete zakázať hovory pomocou súkromného čísla, vráťte sa späť a vyberte položku Zobraziť číslo.

Skryte svoje číslo v telefóne iPhone

Ísť do Nastavenia> Telefóny

Ísť do Ukázať moje číslo

Číslo skryjete posunutím prepínača doľava

Jednou z výhod Hovor s anonymným číslom je to, že nás nemôžu znova zavolať. Preto je zaujímavé, ak chceme zavolať spoločnosti a nechceme ukáž naše číslo, Dúfajme, že návod bol užitočný!