Ako vytla─Źi┼ą viac fotografi├ş na jednu str├ínku Windows 10?

Za ide├ílnych podmienok by ste obvykle chceli vytla─Źi┼ą jeden obr├ízok na list. M├┤┼żu v┼íak nasta┼ą ur─Źit├ę pr├şpady, ke─Ć budete chcie┼ą vytla─Źi┼ą viac obr├ízkov na jednu str├ínku vo form├íte Windows 10 alebo v tomto pr├şpade ak├Żko─żvek in├Ż opera─Źn├Ż syst├ęm.

S tla─Źou viacer├Żch obr├ízkov na jednu str├ínku je spojen├Żch nieko─żko v├Żhod. Pom├┤┼że v├ím u┼íetri┼ą ve─ża papiera a bude va┼íe ├║silie mimoriadne ┼íetrn├ę k ┼żivotn├ęmu prostrediu. Okrem toho by ste tie┼ż mohli u┼íetri┼ą dostatok cenn├ęho atramentu.

Ako vytla─Źi┼ą viac fotografi├ş na jednu str├ínku vo form├íte Windows 10?

Tla─Ź obr├ízka na jeden list m├┤┼że by┼ą celkom jednoduch├í a priamo─Źiara. Sta─Ź├ş otvori┼ą obr├ízok na ─żubovo─żnom prehliada─Źi obr├ízkov v po─Ź├şta─Źi a nap├şsa┼ą pr├şkaz na vytla─Źenie. Ke─Ć sa v┼íak pok├║site vytla─Źi┼ą viac fotografi├ş na jednu str├ínku, m├┤┼że to by┼ą trochu zlo┼żitej┼íie.

Mo┼żno bude potrebn├ę postupova┼ą pod─ża nieko─żk├Żch jednoduch├Żch mo┼żnost├ş, aby ste to urobili spr├ívne a vytla─Źi┼ą viac obr├ízkov na jednu str├ínku vo form├íte Windows 10.

Pou┼żite Collage Maker a vytvorte kol├í┼ż

Collage Maker m├┤┼że by┼ą jednou z vynikaj├║cich mo┼żnost├ş v pr├şpade, ┼że sa pok├║┼íate n├íjs┼ą odpovede na ot├ízku, ako vytla─Źi┼ą viac fotografi├ş na jednu str├ínku v Windows 10. V skuto─Źnosti to m├┤┼że by┼ą jedna z vynikaj├║cich mo┼żnost├ş tla─Źe viacer├Żch fotografi├ş na jednu str├ínku Windows 10.

Kol├í┼ż je zbierka obr├ízkov v jednej entite. Pri vytv├íran├ş kol├í┼że by ste na jeden obr├ízok pridali viac obr├ízkov. To by z kol├í┼że urobilo najvhodnej┼íiu mo┼żnos┼ą pre takmer v┼íetky va┼íe potreby na jednom h├írku papiera.

S l├ískav├Żm dovolen├şm – Pickpik

M├┤┼żete n├íjs┼ą viacero tvorcov kol├í┼ż├ş – samostatn├Żch aj online re┼żimov. Sta─Ź├ş vytvori┼ą kol├í┼ż s obr├ízkami, ktor├ę chcete prida┼ą na jednu str├ínku, a ke─Ć budete pripraven├ş, kol├í┼ż si stiahnete do po─Ź├şta─Źa. Vytla─Źenie kol├í┼że jednej strany by nemalo by┼ą probl├ęmom, preto┼że je to vlastne JEDIN├Ł OBRAZ na jednej str├ínke.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż: Ako vytla─Źi┼ą plag├ít na viac str├ín v programe Word?

Sta─Ź├ş zada┼ą pr├şkaz na tla─Ź a svoj podiel na viacer├Żch obr├ízkoch budete ma┼ą na jednej str├ínke pripraven├Ż ─żahko.

M├┤┼żete si vybra┼ą ─żubovo─żn├ęho zo svojich ob─ż├║ben├Żch tvorcov kol├í┼ż├ş. Nieko─żko dobr├Żch mo┼żnost├ş pre najlep┼í├şch tvorcov kol├í┼ż├ş m├┤┼że zah┼Ľ┼ła┼ą BeFunky a PhotoJointer.

Pou┼żite mo┼żnos┼ą tla─Źe priamo zvn├║tra Windows

V pr├şpade, ┼że v├ím Collage Maker nevyhovuje, m├┤┼że by┼ą celkom praktick├ę vyu┼żi┼ą vstavan├║ funkciu zvn├║tra Windows opera─Źn├Ż syst├ęm. Pon├║ka v├ím mo┼żnos┼ą, ktor├í v├ím umo┼żn├ş vytla─Źi┼ą viac fotografi├ş na jednu str├ínku vo form├íte Windows 10.

Jednou z obrovsk├Żch plusov tejto met├│dy je, ┼że nevy┼żaduje stiahnutie ┼żiadneho ─Ćal┼íieho softv├ęru ako tak├ęho. M├┤┼żete jednoducho pou┼żi┼ą vstavan├Ż n├ístroj, a preto by ste sa nemuseli stara┼ą o potrebu in┼ítalova┼ą ─Ćal┼í├ş softv├ęr, preto┼że by ste pou┼ż├şvali vstavan├Ż softv├ęr.

Postupujte pod─ża ni┼ż┼íie uveden├Żch krokov:

 • Otvorte prie─Źinok obsahuj├║ci obr├ízky, ktor├ę chcete vytla─Źi┼ą na jednu str├ínku.
 • Vyberte obr├ízky, ktor├ę chcete vytla─Źi┼ą.
 • Ke─Ć ste vybrali obr├ízky, ktor├ę sa maj├║ zobrazova┼ą na jednej obrazovke, kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi na ─żubovo─żn├Ż obr├ízok a kliknite na┼ł Vytla─Źi┼ą.


 • Ako to jasne vid├şte, na┼íli by ste to Windows umo┼ż┼łuje vybra┼ą si, ko─żko obr├ízkov chcete by┼ą s├║─Źas┼ąou jednej str├ínky.
 • Vyberte spr├ívnu mo┼żnos┼ą pod─ża svojich preferenci├ş a kliknite na Vytla─Źi┼ą.
 • To je v┼íetko. Va┼íe obr├ízky sa daj├║ ─żahko vytla─Źi┼ą na jednu str├ínku. Najlep┼íie na tejto mo┼żnosti je, ┼że v├ím umo┼ż┼łuje pomerne r├Żchlo vytla─Źi┼ą viac fotografi├ş na jeden list papiera.

Pou┼ż├şvajte softv├ęr tretej strany pon├║kan├Ż na Windows 10

Windows 10 v├ím poskytuje pr├şstup k nieko─żk├Żm samostatn├Żm aplik├íci├ím, ktor├ę sa m├┤┼żu uk├íza┼ą ako dostato─Źne praktick├ę pri usporiadan├ş obr├ízkov kach─żov├Żm sp├┤sobom, a tak vytla─Źi┼ą viac obr├ízkov na jednu str├ínku. Tieto aplik├ície m├┤┼żu by┼ą rozhodne jednou z vynikaj├║cich mo┼żnost├ş, ktor├ę v├ím umo┼żnia odpoveda┼ą na va┼íu ot├ízku, ako vytla─Źi┼ą viac fotografi├ş na jednu str├ínku Windows 10.

Na┼íli by ste Microsoft Windows dod├íva sa s n├ístrojmi ako napr Microsoft Photo Viewer a Microsoft Office Picture Manager. Ktor├Żko─żvek z t├Żchto n├ístrojov m├┤┼żete pou┼żi┼ą na pr├şpravu dla┼żdicovej kol├í┼że vybrat├Żch obr├ízkov.

Tieto n├ístroje n├íjdete v obchode Microsoft Store alebo v in├Żch spo─żahliv├Żch zdrojoch tret├şch str├ín. Ke─Ć si nain┼ítalujete po┼żadovan├║ aplik├íciu, m├┤┼żete pokra─Źova┼ą v pr├íci s po┼żiadavkami na tla─Ź pod─ża svojich preferenci├ş.

 • Vyberte viac obr├ízkov ako v predch├ídzaj├║cej met├│de.
 • Kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi na obr├ízok a zvo─żte mo┼żnos┼ą Otvoren├Ż s.
 • Akon├íhle s├║ obr├ízky otvoren├ę v pr├şslu┼ínej aplik├ícii, m├┤┼żete nakonfigurova┼ą svoje kach─żov├ę kol├í┼że pod─ża svojich preferenci├ş.
 • Ke─Ć je kol├í┼ż pripraven├í, m├┤┼żete si ju vytla─Źi┼ą obvykl├Żm sp├┤sobom.
 • Met├│da je presne ekvivalentn├í prvej met├│de, o ktorej sme pr├íve diskutovali v prvej met├│de.

Z├ívere─Źn├ę my┼ílienky

Tla─Ź viacer├Żch obr├ízkov na jednu str├ínku mohla by┼ą pred nieko─żk├Żmi rokmi jednou z n├íro─Źn├Żch ├║loh. Internetov├í komunita ako celok a ─Ćal┼í├ş v├Żvoj├íri aplik├íci├ş v┼íak zrejme pochopili potrebu tla─Źe viacer├Żch obr├ízkov na jednu str├ínku. To sa prejavilo v pr├şstupe k roz┼í├şren├ęmu s├║boru mo┼żnost├ş pre najlep┼íie mo┼żn├ę mo┼żnosti.

Pozrite sa na najlep┼íie mo┼żnosti uveden├ę vo vy┼í┼íie uveden├Żch met├│dach a z├şskajte najlep┼íie tipy na tla─Ź viacer├Żch obr├ízkov na jednu str├ínku Windows 10. Pozrite sa na v┼íetky vy┼í┼íie uveden├ę met├│dy a pode─żte sa s nami o svoje my┼ílienky.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/36jKdUF