Ako vyťažiť maximum z odmien za názor spoločnosti Google

Ak ste o programe Google Opinion Rewards nikdy nepočuli, je to aplikácia, ktorá vám poskytuje prieskumy na základe vašich nákupov v službe Google Play, a potom vás, prekvapivo, odmení za váš čas kreditmi Google Play. Odmeny sú zvyčajne niekoľko centov sem a tam len na pár minút vášho času, ale to sa vám nakoniec zíde, aby ste si mohli kúpiť, čo chcete.

Súvisiace: Ako získať bezplatné aplikácie pre Android: Vaša peňaženka potrebuje pomoc

Aj keď nemôžete priamo zmeniť, koľko peňazí za prieskumy získate, môžete pomôcť ovplyvniť počet prieskumov, ktoré získate nadčasy. Rovnako ako pre každý iný prieskumný systém, aj Google Opinion Rewards obvykle hľadá určitú demografickú skupinu, ktorej by sa dalo hlasovať. Pomôžem vám pochopiť, čo je to za demografický údaj a ako vyťažiť z toho, ako systém funguje.

Ako funguje systém odmeňovania za názor spoločnosti Google

Systém odmeňovania za názor spoločnosti Google je veľmi jednoduchý. Kúpite niečo v obchode Google, v neskoršom prípade odpoviete na prieskum o tom, čo ste kúpili, a potom dostanete kredit do svojej Peňaženky Google, ktorý môžete používať prostredníctvom služieb Google.

banner google odmeny za názor

To je aspoň základ, ako to funguje. Stále existujú rôzne faktory a kritériá, ktoré Google hľadá od svojich používateľov a ktoré určujú, kedy dostanete prieskumy a ponuky. Inštalácia je našťastie jednoduchá, pokiaľ máte Peňaženku Google, a odpovedanie na prieskumy je ešte jednoduchšie a trvá iba desať sekúnd.

Pretože proces nastavenia je pokrytý aplikáciou Google Opinion Rewards celkom dobre sám, poďme sa pozrieť priamo na kritériá a faktory, ktoré Google hľadá.

Čo hľadá Google od svojich používateľov?

example1 odmeny za názor Google

Teraz, keď viete, ako systém funguje, musíte vedieť, čo od vás Google hľadá. Niektoré faktory, ktoré spoločnosť Google hľadá, sú neoddeliteľnou súčasťou vášho pozadia a iné sa týkajú spôsobu, akým robíte prieskumy.

Nech už je to akokoľvek, tu je to, čo musíte urobiť a potrebujete vedieť, aby ste sa presvedčili, že odmeny za názor spoločnosti Google využijete naplno.

1. Buďte úprimní a dôslední

Toto je pravidlo číslo jeden pre prieskumné weby vo všeobecnosti, takže rozhodne stále platí pre odmeny za názor spoločnosti Google. Keď dostanete otázku a pri počiatočnom nastavení, vždy odpovedzte na každú otázku úprimne.

example2 odmeny za názor Google

Ak začnete dávať nekonzistentné odpovede, všimnete si, že prostredníctvom systému začnete dostávať menej ponúk, menej odmien a nakoniec nič. Pravdepodobne uvidíte krátky nárast ponúk a odmien, ak odpoviete na čokoľvek, čo si myslíte, že prieskum chce, ale zároveň zničíte akýkoľvek potenciál dlhodobej odmeny, ktorý máte.

Pokiaľ ide o odmeny za názor spoločnosti Google, čestnosť je najlepšia zásada.

2. Povoliť služby určovania polohy a cestovanie s vysokou presnosťou

Jeden z najväčších faktorov, ktoré Odmeny za mienky Google používajú, je váš GPS a poloha, aby ste zistili, v ktorom regióne nájdete správne ponuky a vhodné odmeny. Ak máte toto všetko vypnuté, nakoniec dostanete oveľa menej ponúk na zarobenie toho, čo potrebujete.

Ak si nie ste istí, či máte túto možnosť zakázanú, existuje jednoduchý spôsob, ako skontrolovať stav vašich služieb určovania polohy.

Najprv:

Otvorte svoje nastavenia. V nastaveniach prejdite na položku Poloha. Odtiaľ povoľte služby určovania polohy prepnutím prepínača alebo začiarknutím políčka.

nastavenia polohy odmeny za názor Google

Súčasne, ak máte nastavenia telefónu ako ja, v rýchlom menu mám služby určovania polohy, aby som ich mohol okamžite zapnúť a vypnúť. Napriek tomu, že je vysoká presnosť zapnutá, je nápomocná pri odmeňovaní názoru spoločnosti Google, je to extra cvičenie pre vašu batériu. Keď nepoužívam službu, ktorá z toho ťaží, nechám to vypnuté.

odtieň polohy google odmeny za názor

Ďalším dôvodom, prečo to potrebujete, je, aby Google Reinion Rewards mohol sledovať, kedy a kam cestujete. Aj keď to neznie ako informácie, ktoré by mal systém vedieť, pomôže vám zarobiť si prieskumy, ak vám telefón ukáže, že navštevujete viacero miest. Ak je váš telefón uväznený doma celý deň, pravdepodobne si všimnete, že dostávate menej ponúk.

3. Zostaň pozitívny

Aj keď je čestnosť stále najlepšou politikou a zostať konzistentným je dôležité, nie je žiadnym prekvapením, že tieto prieskumy uprednostňujú pozitívne reakcie pred negatívnymi. Ak hodnotíte zle všetko, čo zažijete, čoskoro zistíte, že už viac prieskumov nedostávate.

example3 odmeny za názor Google

Na druhej strane, ak budete všetko hodnotiť vysoko, uvidíte lepšie odmeny a ponuky nadčasov. Je nešťastné, že iba pozitívne prospešné reakcie majú väčšiu váhu, aj keď máte platné sťažnosti, ale systém funguje. Neklamte o svojich skúsenostiach, aby ste získali viac odmien, ale majte na pamäti, ako sa pozerajú na vaše reakcie.

4. Vždy aktualizujte aplikáciu čo najskôr

Ak vaša aplikácia nie je aktuálna, v aplikácii Google Opinion Rewards je ťažké dostať k vám nové ponuky priamo. Ak teda dostanete upozornenie na novú aktualizáciu, okamžite aplikáciu aktualizujte.

Ak to neurobíte, strácate šancu na ďalšie príležitosti, ktoré by mohli prispieť k vášmu ďalšiemu veľkému nákupu. Aktualizácie odmien za názor spoločnosti Google zvyčajne netrvajú dlho a nie sú rozsiahle, preto ich neignorujte, ak chcete zo systému vyťažiť maximum.

5. Otvorte aplikáciu denne

Rovnako ako pri aktualizácii aplikácie, ak sa s ňou neustále nehlásite, nedostanete nové ponuky tak rýchlo, ako by ste mali. Pri otvorení aplikácie nemusíte nutne vyplňovať žiadne ponuky ani nič vymieňať, stačí, ak ju otvoríte raz denne.

example4 odmeny za názor Google

To zaisťuje, že ste stále aktívnym používateľom aplikácie a budete dostávať toľko ponúk, koľko budete mať k dispozícii.

6. Nenechajte platnosť odmien uplynúť

Len keby ste to nevedeli, vaše odmeny môžu vypršať! Všetky kredity Google, ktoré ste nazhromaždili, môžu zmiznúť, ak ich budete dlho držať, takže si ich nemôžete hromadiť navždy.

príklad5 odmeny za názor Google

Všetky vaše kredity majú pri kontrole zárobkov vedľa seba dátumy, preto ich sledujte, aby ste neprišli o nič, čo ste predtým zarobili. Je nešťastné, že odmeny majú svoj časový limit, ale našťastie môžete ľahko sledovať, ktoré odmeny sa čoskoro skončia a kedy.

Vplyvné faktory, ktoré nemôžete zmeniť

Aj keď väčšinu faktorov, ako zarobiť viac s odmenami za názor spoločnosti Google, máte pod kontrolou, dva špeciálne faktory nie.

Faktorom číslo jedna, ktorý určuje, koľko zarobíte a koľko ponúk dostanete, je vaša poloha. Väčšina ponúk pochádza z USA, takže ak tam žijete, ste v dobrej kondícii. Ak sa nachádzate mimo USA, bohužiaľ sa musíte vysporiadať so štíhlymi možnosťami, aj keď k aplikácii stále máte prístup.

example6 odmeny za názor Google

Druhým je ročné obdobie. Počas vianočného obdobia uvidíte veľký počet ponúk, pokiaľ stále nakupujete, ale rovnaký počet nákupov v decembri vám stále prinesie oveľa viac ako v auguste.

S tým sa nedá veľa robiť, ale stále sa môžete zamerať na používanie aplikácie oveľa viac v prvých zimných mesiacoch, aby ste zaistili, že dostanete najlepšiu možnú ponuku a čo najviac z odmien za názor spoločnosti Google počas prázdnin. sezóna.

Záver

Odmeny za názor spoločnosti Google vám nezarobia peniaze, ale pomôžu doplniť vaše nákupy malým kreditom navyše. Je to prieskumný systém, ktorý vyžaduje, aby ste peniaze zarobili, ale ak už nakupujete na Googli viackrát, registrácia do programu Google Opinion Rewards nie je o ničom.

Ak máte nejaké tipy na lepšie výsledky s odmenami za názor spoločnosti Google, povedzte nám o nich v nižšie uvedených komentároch!