Ako vyriešiť problémy s prehriatím na iPhone X

Ako vyriešiť problémy s prehriatím na iPhone X 1

Novinky o smartphones Nafukuje sa, pretože TNT sa dnes stalo pre ľudí bežným javom. Skutočnosť, že neexistovali falošní výrobcovia, ktorí vyrábali tieto zariadenia, sa náhle vyhodila do povetria. Po takejto udalosti došlo k mnohým kontroverziam, že dokonca ani jednej skupine ikonického prepusteného smartfónu bolo zakázané prepravovať sa v lietadle. To by viedlo k tomu, že výrobca by vzal späť všetky predané kusy tohto zariadenia za jeden pekný deň. S príčinami hlásenými medzi používateľmi v dôsledku prehriatia a výbuchu zariadení je problémom niečo, čo každý berie vážne. Všetky zariadenia, ktoré hlásili problém s teplom, sú pokročilé zariadenia s vnútorným procesorom. Nemôžeme teda jednoducho vymyslieť nový výkonný iPhone X od spoločnosti Apple nikdy nebude mať tento problém. Tu je návod, ako vyriešiť problémy s prehriatím v telefóne iPhone X, ak ho hľadáte.

Ako vyriešiť problémy s prehriatím na iPhone X

Dôvod a spôsoby odstránenia problémov s prehriatím v telefóne iPhone X

IPhone X prichádza k milovníkom smartfónov, ktorí ponúkajú oveľa viac, ako doteraz dostali. Okrem dizajnu a fotoaparátu, rýchle spracovanie, ktoré ponúka bionický čip A11, je dôležitou vecou, ​​ktorú si treba vziať na iPhone X. Ale keď sa vezme do úvahy ponúkaná kvalita, problém s teplom nie je niečo, čo sa v zariadení bude bežne vyskytovať. Šanca na vznik tohto problému však nie je nula percent. Hlavným dôvodom, prečo sa v zariadení iPhone môže vyskytnúť problém s prehriatím, môže byť aplikácia tretej strany. Hlavným dôvodom prehriatia môžu byť aplikácie tretích strán. Nesprávne aplikácie tretích strán dokážu procesor na zariadení zjesť, takže to funguje príliš veľa, čo môže viesť k prehriatiu. Prvým krokom na vyriešenie problému s prehriatím v telefóne iPhone X je preto uistiť sa, že problém spôsobuje aplikácia tretích strán.

Ako potvrdiť, že aplikácia tretej strany spôsobuje problémy s prehriatím

Ak chcete zistiť, či problém s prehriatím spôsobuje aplikácia tretej strany, skúste zariadenie spustiť iba so štandardnými aplikáciami. Odstránenie všetkých aplikácií od tretích strán naraz nie je vhodným spôsobom. Praktickým riešením je preto spustiť váš iPhone X v bezpečnom režime. V núdzovom režime sa na zariadení nebudú spúšťať žiadne aplikácie tretích strán a budú sa spúšťať iba štandardné aplikácie. Ak problém nezostane v bezpečnom režime, môžete potvrdiť, že problém spôsobuje aplikácia tretej strany. Potom sa môžete pokúsiť nájsť aplikáciu tretej strany, ktorá zaberá viac miesta alebo procesora a odinštaluje ju. Toto je najlepší praktický spôsob, ako vyriešiť problémy s prehriatím v telefóne iPhone X spôsobené aplikáciou tretej strany. Kroky na spustenie iPhone X v bezpečnom režime:

    Stlačte a podržte vypínač a tlačidlo domov Apple logo sa objaví, opustite tlačidlo domov a stlačte a podržte tlačidlo na zvýšenie hlasitosti Hold, kým sa načíta odrazový mostík. Teraz ste v iPhone X v bezpečnom režime

Ak nejde o aplikáciu tretej strany, môže ísť o problém s firmvérom alebo hardvérom. Ak ide o hardvérový problém, odporúča sa kontaktovať spoločnosť Apple Care. Ak sa vyskytne problém s firmvérom, môžete skúsiť resetovať zariadenie.

Riešenie problémov s firmvérom

Obnovenie zariadenia môže vyriešiť menšie problémy s firmvérom, ktoré mohli spôsobiť prehriatie zariadenia iPhone x. Kroky na obnovenie zariadenia iPhone X sú:

    Otvorené nastavenia Stlačte možnosť „Všeobecné“ „Klepnite na„ Vynulovať “. Potvrďte vynulovanie

Dúfam, že táto príručka bola užitočná pri porozumení ako vyriešiť problémy s prehriatím na telefóne iPhone X. Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, zanechajte prosím komentár nižšie.