Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako vyrie┼íi┼ą probl├ęmy s po┼ítou pomocou syst├ęmu iOS 13.2

M├íte probl├ęmy s e-mailov├Żmi spr├ívami pomocou aplik├ície Mail? ­čÖü

Mo┼żno budete o─Źak├íva┼ą od svojej pr├íce d├┤le┼żit├Ż e-mail a m├┤┼że to by┼ą frustruj├║ce, ak va┼ía e-mailov├í aplik├ícia neuk├í┼że ┼żiadne nov├ę nepre─Ź├ştan├ę e-maily.

V prvom pr├şpade sme zaznamenali rovnak├Ż probl├ęm aj s na┼íimi vlastn├Żmi po┼ítov├Żmi aplik├íciami. Zd├í sa, ┼że probl├ęm pre mnoh├Żch pou┼ż├şvate─żov je tak├Ż, ┼że si m├┤┼żu zobrazi┼ą upozornenia zo svojej aplik├ície Mail v telef├│ne iPhone, ale v doru─Źenej po┼íte sa im nedar├ş n├íjs┼ą ┼żiadne nov├ę e-maily. Nieko─żko ─Ćal┼í├şch tie┼ż uviedlo, ┼że sa im nepodarilo pos├║va┼ą ich po┼ítov├║ aplik├íciu a prezera┼ą si predch├ídzaj├║ce e-maily, preto┼że t├íto aplik├ícia nereaguje a je buggy.

V tejto pr├şru─Źke sa zameriame na v┼íetky mo┼żn├ę faktory, ktor├ę sp├┤sobuj├║ probl├ęmy s po┼ítou v syst├ęme iOS 13.2 alebo ak├║ko─żvek verziu syst├ęmu iOS. Zdie─żame nieko─żko rie┼íen├ş a obozn├ímime v├ís s t├Żm, ─Źo sme zistili ako u┼żito─Źn├ę pri rie┼íen├ş probl├ęmu, ako aj s okam┼żit├Żmi z├ístupn├Żmi rie┼íeniami, aby sme aplik├íciu Mail spustili ─Źo najsk├┤r.

Za─Źnime!

OBSAH
 1. Skontrolujte nastavenie nap├íjania a upozornen├ş
 2. Zak├íza┼ą mo┼żn├ę konflikty aplik├íci├ş
 3. Vyn├║ti┼ą re┼ítart zariadenia
 4. Obnovte svoju poštovú aplikáciu
 5. Povoli┼ą na─Ź├ştanie nov├Żch ├║dajov
 6. Kontaktujte svojho poskytovate─ża e-mailu
 7. Odstr├íni┼ą po┼ítov├Ż ├║─Źet a znova prida┼ą
 8. Odstr├íni┼ą po┼ítov├║ aplik├íciu a nain┼ítalova┼ą znova
 9. Probl├ęmy s po┼ítou v syst├ęme iOS 13.2? Aktualiz├ícia na nov┼íiu verziu iOS
 10. Obnovte iPhone a nastavenie ako nov├ę
 11. Kontakt Apple podpora

Ako vyrie┼íi┼ą probl├ęmy s po┼ítou pomocou syst├ęmu iOS 13.2 1

Hdlh├ę rie┼íenie probl├ęmov s po┼ítou pomocou syst├ęmu iOS 13.2: 11 sp├┤sobov.

1, Skontrolujte nastavenie nap├íjania a upozornen├ş.

U┼ż nejak├Ż ─Źas je zn├íme, ┼że ke─Ć je v├í┼í iPhone takmer vybit├Ż, vypne sa obnovovacia frekvencia, pri ktorej va┼ía e-mailov├í aplik├ícia na─Ź├şta nov├Ż e-mail.

Deje sa tak s cie─żom zachova┼ą a pred─║┼żi┼ą zvy┼ín├║ bat├ęriu, preto┼że aktualiz├ícia nov├Żch e-mailov vy┼żaduje intenz├şvne procesy na pozad├ş. Tieto procesy, ako napr├şklad konektivita ├║dajov, ukladanie a zobrazenie ├║dajov v re├ílnom ─Źase, vy┼żaduj├║ dostato─Źn├Ż v├Żkon na vykonanie.

Pred obnoven├şm aplik├ície Mail mus├şte skontrolova┼ą, ─Źi je v├í┼í iPhone pripojen├Ż k stabiln├ęmu zdroju nap├íjania. Potom po─Źkajte, k├Żm sa bat├ęria nenabije dostato─Źne.

─Äal┼íou mo┼żnos┼ąou, ┼że va┼ía e-mailov├í aplik├ícia nezobrazuje nov├ę e-mailov├ę upozornenia, m├┤┼że by┼ą aj skuto─Źnos┼ą, ┼że nastavenie, ktor├ę je zodpovedn├ę za obnovovanie e-mailov pre e-mailov├║ aplik├íciu, m├┤┼że by┼ą deaktivovan├ę.

Ak ju chcete znova aktivova┼ą, mus├şte skontrolova┼ą nastavenia upozornen├ş a povoli┼ą ich. Tu je n├ívod, ako to urobi┼ą:

 1. Najprv klepnite na ikonu nastavenie vášho iPhone, potom klepnite na oznámenia,
 2. Teraz klepnite na ikonu po┼íta vo─żba.
 3. ─Äalej vyberte e-mailov├Ż ├║─Źet, ku ktor├ęmu chcete z├şska┼ą pr├şstup k nastaveniam upozornen├ş, a ┼ąuknite na┼ł.
 4. Skvel├ę! Teraz sa najprv mus├şte uisti┼ą, ┼że povol├şte Povoli┼ą upozornenia mo┼żnos┼ą a vyberte Zamkn├║┼ą obrazovku mo┼żnos┼ą upozornen├ş, aby ste ju videli aj na uzamknut├ş obrazovky.

Probl├ęmy s po┼ítou v syst├ęme iOS 13.2

 1. Potom vyberte pr├şslu┼ín├ę upozornenie zvuk aby ste to mohli po─Źu┼ą. Povoli┼ą tie┼ż odznaky a nastavi┼ą si Zobrazi┼ą uk├í┼żky na v┼żdy,
 2. Nakoniec spustite po┼íta a sk├║ste posla┼ą sk├║┼íobn├Ż e-mail na v├í┼í e-mailov├Ż ├║─Źet. Zistite, ─Źi vykonanie t├Żchto krokov pom├┤┼że vyrie┼íi┼ą probl├ęm.

Mali by ste vedie┼ą, ┼że sk├║┼íobn├Ż e-mail, ktor├Ż ste poslali, sa v aplik├ícii Mail zobrazuje ako nov├Ż e-mail.

2, Zak├íza┼ą mo┼żn├ę konflikty aplik├íci├ş.

Pri star┼í├şch verzi├ích syst├ęmu iOS 13 bolo nieko─żko spr├ív od pou┼ż├şvate─żov a in├Żch publik├íci├ş o tom, ┼że uvedenie syst├ęmu iOS 13 nebolo celkom ├║spe┼ín├ę.

Pre─Źo? No, vyskytlo sa ve─ża ch├Żb a probl├ęmov, ktor├ę tr├ípili syst├ęm probl├ęmami t├Żkaj├║cimi sa Bluetooth, osobn├ęho hotspotu a dokonca aj aplik├ície Mail.

Jeden do─Źasn├ę rie┼íenie, ktor├ę nieko─żko pou┼ż├şvate─żov na internete Apple Podporn├ę komunity zistili, ┼że deaktivovali funkciu tmav├ęho re┼żimu. Teraz, ─Źi je toto rie┼íenie vyrie┼íen├ę s niektorou z nov┼í├şch aktualiz├íci├ş, alebo nie zost├íva ponechan├ę na videnie, ale toto rie┼íenie ur─Źite stoj├ş za vysk├║┼íanie.

Postupujte takto:

 1. Cho─Ćte do nastavenie aplik├ície v├í┼ího iPhone a potom klepnite na Displej a jas vo─żba.
 2. Odtia─ż si m├┤┼żete vybra┼ą Svetlo re┼żim zak├íza┼ą tmav├Ż mode.

Displej a jas na iPhone

 1. Ke─Ć deaktivujete tmav├Ż re┼żim, sk├║ste e-mail zatvori┼ą a znova ho otvori┼ą. Zistite, ─Źi to nevyrie┼íi probl├ęmy s po┼ítovou aplik├íciou, ktor├ę ste mali.

─Äal┼í├şm mo┼żn├Żm konfliktom pre t├Żch, ktor├ş pou┼ż├şvaj├║ e-mailov├ę ├║─Źty tret├şch str├ín, je funkcia iCloud Mail v├í┼ího iPhone. Je mo┼żn├ę, ┼że t├íto funkcia nie je kompatibiln├í s nastaveniami poskytovate─żov e-mailov├Żch slu┼żieb tret├şch str├ín. Ak ju chcete zak├íza┼ą, jednoducho prejdite na str├ínku nastavenie v├í┼ího iPhone, potom klepnite na ikonu iCloud mo┼żnos┼ą a prepn├║┼ą po┼íta tla─Źidlo vypnite. Pos├║vacie tla─Źidlo by malo by┼ą siv├ę, ─Źo znamen├í, ┼że funkcia je zak├ízan├í.

Probl├ęmy s po┼ítou v syst├ęme iOS 13.2

Teraz, ke─Ć ste vo svojom iPhone odstr├ínili mo┼żnos┼ą konfliktov aplik├íci├ş, mali by ste by┼ą schopn├ş pou┼ż├şva┼ą svoju aplik├íciu Mail bez probl├ęmov. Ak m├íte st├íle rovnak├ę probl├ęmy s po┼ítou, prejdite na ─Ćal┼íiu met├│du.

3, Vyn├║ti┼ą re┼ítart zariadenia.

Teraz ste to mo┼żno u┼ż vysk├║┼íali, ale ak ste to e┼íte neurobili, ur─Źite stoj├ş za to sk├║si┼ą re┼ítartova┼ą v├í┼í iPhone.

Jedn├Żm z d├┤vodov, pre─Źo zariadenie nemus├ş spr├ívne fungova┼ą, je, ┼że m├┤┼że by┼ą pre┼ąa┼żen├Ż ├║lohami, ktor├ę boli spusten├ę po dlh├║ dobu. Ke─Ć zariadenie be┼ż├ş dlh├║ dobu bez ak├ęhoko─żvek vypnutia alebo re┼ítartu, vyrovn├ívacia pam├Ą┼ą sa nikdy nevyma┼że a nakoniec sa ÔÇ×naf├║kneÔÇť nadmern├Żmi ulo┼żen├Żmi ├║lohami a procesmi.

Jedin├ę, ─Źo mus├şte urobi┼ą pre re┼ítartovanie v├í┼ího iPhone, je klikn├║┼ą na a ├şs┼ą do syst├ęmu Windows nastavenie aplik├íciu, klepnite na v┼íeobecn├Ż a potom zasiahla Vypn├║┼ą vo─żba.

Probl├ęmy s po┼ítou v syst├ęme iOS 13.2

Posu┼łte Posunut├şm vypnite nap├íjanie na potvrdenie procesu a v├í┼í iPhone sa n├ísledne za─Źne vyp├şna┼ą. Ke─Ć je v├í┼í iPhone ├║plne vypnut├Ż, znova ho zapnite a nechajte ho na─Ź├şta┼ą nov├ę ├║daje pre proces spustenia. Otestujte aplik├íciu Mail a zistite, ─Źi dok├í┼żete aplik├íciu Mail pou┼ż├şva┼ą bez probl├ęmov.

4, Obnovte svoju poštovú aplikáciu.

─Äal┼í├şm faktorom sp├┤sobuj├║cim probl├ęmy s po┼ítou s├║ ├║daje, ktor├ę sa odosielaj├║ z va┼íej aplik├ície Mail na server poskytovate─ża e-mailov. Tieto ├║daje sa ukladaj├║ do vyrovn├ívacej pam├Ąte zariadenia, aby poskytovali ove─ża r├Żchlej┼íiu odozvu, preto┼że ├║daje s├║ v┼żdy pripraven├ę na pr├şstup.

Mo┼żno sa p├Żtate, ─Źo je na n├ís zl├ę? Probl├ęm nast├íva, ke─Ć s├║ ├║daje zastaran├ę. Bude to probl├ęm, preto┼że to m├┤┼że sp├┤sobi┼ą konflikty a probl├ęmy so synchroniz├íciou medzi va┼íou po┼ítovou aplik├íciou a po┼ítov├Żm serverom.

Ak chcete tento probl├ęm vyrie┼íi┼ą, mus├şte aplik├íciu Mail obnovi┼ą. Tu je n├ívod, ako to urobi┼ą:

 1. Pokra─Źujte a zatvorte aplik├íciu Mail na svojom iPhone.
 2. Potom vyh─żadajte a ┼ąuknite na ikonu nastavenie mo┼żnos┼ą a potom Hesl├í a ├║─Źty,
 3. Teraz pod ├║─Źty, vyberte e-mailov├Ż ├║─Źet, ktor├Ż chcete upravi┼ą.
 4. Potom klepnite na ikonu po┼íta tla─Źidlo na deaktiv├íciu funkcie.

Probl├ęmy s po┼ítou v syst├ęme iOS 13.2

 1. ─Äalej sa vr├í┼ąte na hlavn├║ obrazovku a spustite aplik├íciu Mail.
 2. Vr├í┼ąte sa do nastaveniea potom klepnite na Hesl├í a ├║─Źty vo─żba.
 3. V ├║─Źty v ─Źasti Uistite sa, ┼że ste vybrali spr├ívny e-mail a klepnite na ikonu po┼íta na op├Ątovn├ę zapnutie funkcie.

Probl├ęmy s po┼ítou v syst├ęme iOS 13.2

 1. Nakoniec sa vr├í┼ąte do aplik├ície Mail a po─Źkajte, k├Żm sa synchronizuje s e-mailov├Żm serverom. Vysk├║┼íajte obnoven├şm aplik├ície Mail a zistite, ─Źi je aplik├ícia Mail schopn├í s┼ąahova┼ą nov├ę e-maily zo servera.

5, Povoli┼ą na─Ź├ştanie nov├Żch ├║dajov.

Je mo┼żn├ę, ┼że sa nov├ę e-maily nebud├║ s┼ąahova┼ą, preto┼że boli po┼íkoden├ę nastavenia po┼íty. Jednou z najbe┼żnej┼í├şch pr├ş─Źin je preru┼íenie procesu aktualiz├ície.

Oprava tohto probl├ęmu je ve─żmi jednoduch├í, preto┼że si vy┼żaduje iba obnovenie nastaven├ş.

Tu je n├ívod, ako to urobi┼ą:

 1. Cho─Ćte do toho a otvorte nastavenie na va┼íom iPhone.
 2. Potom vyberte a klepnite na ikonu Heslo a ├║─Źty vo─żba.
 3. Teraz prejdite nadol a n├íjdite Na─Ź├şta┼ą nov├ę ├║daje a klepnite na┼ł.
 4. Zrolujte str├ínku znova a zvo─żte Ka┼żd├Żch 15 min├║t mo┼żnos┼ą v zozname. Tie┼ż sa uistite, ┼że Tla─Źi┼ą mo┼żnos┼ą je povolen├í.

Probl├ęmy s po┼ítou v syst├ęme iOS 13.2

 1. Nakoniec zatvorte svoju aplik├íciu Mail a znova ju spustite. Skontrolujte, ─Źi aplik├ícia Po┼íta dok├í┼że na─Ź├şta┼ą nov├ę e-maily.

6, Kontaktujte svojho poskytovate─ża e-mailu.

Tu sme sa osobne pokazili, ─Źo malo za n├ísledok probl├ęmy s po┼ítou pre n├í┼í vlastn├Ż iPhone. V podstate, ak pou┼ż├şvate e-mailov├Ż ├║─Źet tretej strany, ktor├Ż je nastaven├Ż pomocou manu├ílnej konfigur├ície (IMAP / POP), je ve─żmi pravdepodobn├ę, ┼że ste vo svojej aplik├ícii Mail nastavili nespr├ívnu konfigur├íciu.

Existuj├║ 2 typy e-mailov├Żch protokolov, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą: 1) IMAP a 2) POP,

IMAP alebo Protokol pr├şstupu na internet je be┼żne pou┼ż├şvan├Ż poskytovate─żmi e-mailov. Tento protokol ─Źas od ─Źasu synchronizuje v├í┼í iPhone a server. T├Żmto sa neukladaj├║ e-mailov├ę spr├ívy na va┼íom zariaden├ş, tak┼że nebude zapl┼łova┼ą v├í┼í ukladac├ş priestor. Pri nastavovan├ş nastaven├ş IMAP pre v├í┼í e-mailov├Ż ├║─Źet je potrebn├ę zoh─żadni┼ą najm├Ą to, ┼że m├íte spr├ívnu konfigur├íciu pre ├║─Źet meno hos┼ąa ako aj to, ┼że v konfigur├ícii poskytovate─ża e-mailov├Żch slu┼żieb nedo┼ílo k ┼żiadnym ned├ívnym zmen├ím. Ke─Ć┼że nem├┤┼żeme poskytn├║┼ą konfigur├ície pre v┼íetk├Żch poskytovate─żov e-mailov├Żch slu┼żieb na svete, najlep┼í├şm sp├┤sobom, ako to dosiahnu┼ą, je bu─Ć google ÔÇ×manu├ílne nastavenie e-mailuÔÇť + meno poskytovate─ża e-mailu a zisti┼ą, ─Źi nedo┼ílo k zmen├ím v nastaveniach, alebo kontaktova┼ą priamo poskytovate─ża e-mailu. Spolu s poskytovate─żom e-mailu m├┤┼żete komentova┼ą ni┼ż┼íie a my sa pok├║sime pom├┤c┼ą.

Druh├Ż protokol je POP alebo Protokol po┼íty, T├íto e-mailov├í slu┼żba uklad├í e-mailov├ę spr├ívy do v├í┼ího zariadenia, aby sa ─Źas od ─Źasu synchronizovala so serverom. K e-mailov├ęmu serveru sa pripoj├ş, iba ak zist├ş nov├║ e-mailov├║ spr├ívu, ktor├║ si mus├şte stiahnu┼ą. Ak ho pou┼ż├şvate, uistite sa, ┼że m├íte aj spr├ívne nastavenia. Hostite─żsk├ę men├í a konfigura─Źn├ę nastavenia s├║ op├Ą┼ą d├┤le┼żit├ę a zvy─Źajne v├ím ich poskytne poskytovate─ż e-mailov├Żch slu┼żieb, aby va┼ía po┼ítov├í aplik├ícia mohla ├║spe┼íne komunikova┼ą s po┼ítov├Żm serverom. Pok├║ste sa znova overi┼ą u svojho poskytovate─ża e-mailu, aby ste zistili, ─Źi pou┼ż├şvate spr├ívne nastavenia.

Po vykonan├ş zmien sk├║ste otestova┼ą, ─Źi sa v├ím nedar├ş znova pripoji┼ą a stiahnu┼ą e-mailov├ę spr├ívy z e-mailov├ęho servera va┼íich poskytovate─żov.

7, Odstr├í┼łte po┼ítov├Ż ├║─Źet zo zariadenia a znova ho pridajte.

─Äal┼í├şm ├║─Źinn├Żm rie┼íen├şm, ktor├ę si m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą, je odstr├íni┼ą e-mailov├Ż ├║─Źet zo zariadenia (ne┼żiadame ho, aby ste ho ├║plne vymazali) a potom ho znova pridali.

D├┤vodom, pre─Źo toto rie┼íenie funguje skvele, je to, ┼że je mo┼żn├ę, ┼że do┼ílo k po┼íkodeniu z├íkladn├Żch nastaven├ş v├í┼ího po┼ítov├ęho ├║─Źtu. V takom pr├şpade nem├┤┼żete znova nakonfigurova┼ą nastavenia, ktor├ę sme vysk├║┼íali pomocou vy┼í┼íie uveden├Żch met├│d, preto┼że v├ím to nemus├ş umo┼żni┼ą prep├şsa┼ą ├║daje.

Ak chcete tento probl├ęm vyrie┼íi┼ą, mus├şte z e-mailov├ęho ├║─Źtu odstr├íni┼ą e-mailov├Ż ├║─Źet a znova ho prida┼ą.

Tu je n├ívod, ako to urobi┼ą, krok za krokom:

 1. Pokra─Źujte a klepnite na nastavenie na va┼íom iPhone a potom klepnite na Hesl├í a ├║─Źty (alebo ├Ü─Źty a hesl├í v in├Żch verzi├ích iPhone).
 2. ─Äalej prejdite nadol na ikonu ├║─Źty a klepnite na e-mailov├Ż ├║─Źet, ktor├Ż chcete odstr├íni┼ą.
 3. Potom klepnite na ikonu Zmaza┼ą ├║─Źet v dolnej ─Źasti obrazovky.
 4. Potvr─Ćte postup klepnut├şm na Zmaza┼ą ├║─Źet,

Probl├ęmy s po┼ítou v syst├ęme iOS 13.2

 1. Po ├║spe┼ínom odstr├ínen├ş v├í┼ího e-mailov├ęho ├║─Źtu budete musie┼ą re┼ítartujte svoj iPhone,
 2. Po ├║spe┼ínom spusten├ş v├í┼ího iPhone klepnite na nastavenie a potom Hesl├í a ├║─Źet,
 3. ─Äalej vyberte Prida┼ą ├║─Źet a vyberte si svojho poskytovate─ża e-mailu.

Probl├ęmy s po┼ítou v syst├ęme iOS 13.2

 1. Poskytnite svoje emailov├í adresa a heslo, Uistite sa, ┼że ste ho nap├şsali spr├ívne a bez chyby syntaxe.
 2. Nakoniec klepnite na ikonu ─Äal┼íie a po─Źkajte na proces overenia. Postupujte pod─ża zvy┼ín├Żch poskytnut├Żch krokov a klepnite na Ulo┼żi┼ą,

Ak svojho poskytovate─ża e-mailov├Żch slu┼żieb nem├┤┼żete prida┼ą, m├┤┼żete si vybra┼ą pridajte svoj e-mail manu├ílne, Ru─Źn├ę pridanie e-mailu je o nie─Źo citlivej┼íie, preto┼że bude vy┼żadova┼ą viac vyladenia. Ke─Ć sa v├ím v┼íak podar├ş nastavi┼ą, poskytuje to backhand sp├┤sob, ako ob├şs┼ą ak├ęko─żvek probl├ęmy, ktor├ę m├┤┼żu nasta┼ą v procese nastavenia aplik├ície Mail, preto┼że sa priamo zaober├íte po┼ítov├Żm serverom poskytovate─ża e-mailov.

8, Odstr├íni┼ą po┼ítov├║ aplik├íciu a nain┼ítalova┼ą znova.

Ur─Źite stoj├ş za to sk├║si┼ą odstr├íni┼ą aplik├íciu Mail a prein┼ítalova┼ą ju. Teraz vezmite na vedomie, ┼że odstr├ínenie aplik├ície Mail z v├í┼ího iPhone m├í NOT odstr├íni┼ą v┼íetky svoje e-maily. Mali sme nieko─żko ─Źitate─żov z na┼íich predch├ídzaj├║cich pr├şru─Źiek t├Żkaj├║cich sa rie┼íenia probl├ęmov s po┼ítov├Żmi aplik├íciami, op├Żtajte sa n├ís na to.

D├┤vodom, pre─Źo sa nevyma┼że ┼żiadny z va┼íich e-mailov, je to, ┼że va┼íe e-maily sa ukladaj├║ u v├í┼ího poskytovate─ża e-mailov├Żch slu┼żieb (Gmail, Microsoft Outlook, Yahoo at─Ć.), A preto ak idete na str├ínky Gmail.com alebo Outlook.com a prihl├ísite sa do svojho e-mailov├ęho ├║─Źtu, va┼íe e-maily s├║ st├íle k dispoz├şcii.

Teraz sp├Ą┼ą k na┼íej t├ęme po odstr├ínen├ş odstr├ínite aplik├íciu Mail a potom ju znova stiahnite, ─Ź├şm pom├┤┼żete resetova┼ą aplik├íciu v pr├şpade, ┼że je s aplik├íciou alebo aktualiz├íciou aplik├ície, ktor├í sa pokazila, bez jej vedomia nie─Źo po┼íkoden├ę.

Tu je vysvetlen├ę, ako odstr├ínite svoju po┼ítov├║ aplik├íciu a prein┼ítalujete ju na iOS 13:

 1. Cho─Ćte do toho a n├íjdite po┼íta ikonu aplik├ície na domovskej obrazovke v├í┼ího iPhone.
 2. Potom klepnite a podr┼żte po┼íta aplik├íciu a ┼ąuknite na polo┼żku Upravi┼ą ├║vodn├║ obrazovku, Aplik├ícia Mail by sa mala za─Źa┼ą kr├║ti┼ą.
 3. Teraz klepnite na (X) v hornom rohu aplikácie Mail a klepnite na delete na potvrdenie.

Probl├ęmy s po┼ítou v syst├ęme iOS 13.2

 1. Potom re┼ítartujte svoj iPhone. Ak neviete, ako re┼ítartova┼ą, dozvedie┼ą sa viac o tom tu,
 2. Po ├║plnom spusten├ş v├í┼ího iPhone sa vr├í┼ąte na str├ínku Obchod s aplikaciami app a n├íjs┼ą po┼íta aplik├íciu znova nain┼ítalujte.
 3. Nakoniec spustite aplik├íciu Mail a v├í┼í e-mailov├Ż ├║─Źet by mal by┼ą st├íle k dispoz├şcii, preto┼że nebol odstr├ínen├Ż z nastaven├ş.

Ak zist├şte, ┼że v├í┼í e-mailov├Ż ├║─Źet bol v tomto procese odstr├ínen├Ż, postupujte pod─ża pokynov kroky 6 na 9 na met├│da 7 (vy┼í┼íie), ak chcete znova prida┼ą svoj e-mailov├Ż ├║─Źet.

9, Probl├ęmy s po┼ítou v syst├ęme iOS 13.2? Aktualiz├ícia na nov┼íiu verziu iOS.

Ako u┼ż bolo uveden├ę, aktualiz├ícia syst├ęmu iOS 13 nebola tak├í, na ktor├║ sa ve─żmi dobre spom├şna, preto┼że mala mno┼żstvo probl├ęmov a ch├Żb, ktor├ę ju vyvolali, ─Źo viedlo k v├Żzve Apple na vydanie n├íslednej aktualiz├ície (iOS 13.1) o nieko─żko dn├ş potom.

Existuje vysok├í pravdepodobnos┼ą, ┼że po┼íta sp├┤sob├ş probl├ęmy s iOS 13.2 ktor├ę by ste mohli aktualiz├íciou vyrie┼íi┼ą a opravi┼ą. Odpor├║─Źame v├ím v┼íak, aby ste v┼żdy mali dobr├Ż n├ípad z├ílohujte si svoj iPhone pomocou iCloud alebo Finder / iTunes vo svojom po─Ź├şta─Źi pre pr├şpad. Sta─Ź├ş len 5-10 min├║t, ─Źo v├ím m├┤┼że u┼íetri┼ą probl├ęmy nesk├┤r, sa stane ─Źoko─żvek.

Po vytvoren├ş z├ílohy si m├┤┼żete pozrie┼ą, ako m├┤┼żete skontrolova┼ą najnov┼íie aktualiz├ície syst├ęmu iOS v telef├│ne iPhone:

 1. Pokra─Źujte a zapojte svoj iPhone do stabiln├ęho zdroja nap├íjania a pripojte sa k internetu pomocou Wi-Fi.
 2. Potom cho─Ćte na nastavenie, potom v┼íeobecn├Ża potom vyberte Aktualiz├ícia softv├ęru,
 3. Teraz vyberte a klepnite na Stiahnite a nain┼ítalujte, Ak sa zobraz├ş v├Żzva na do─Źasn├ę odstr├ínenie aplik├íci├ş z d├┤vodu priestorov├Żch po┼żiadaviek na aktualiz├íciu, klepnite na ─Ćalej, Nebojte sa, syst├ęm iOS prein┼ítaluje aplik├ície, ktor├ę odstr├ínil po tomto procese. Ak klepnete na Zru┼íi┼ą, vedie┼ą, ─Źo robi┼ą ─Ćalej,

Aktualiz├ícia softv├ęru pre iOS

 1. koh├║tik In┼ítal├ícia pokra─Źova┼ą v procese okam┼żite. Alebo si m├┤┼żete zvoli┼ą klepnutie nesk├┤r kde si m├┤┼żete vybra┼ą Nain┼ítalujte dnes ve─Źer alebo Pripome┼ł mi nesk├┤r, Ak vyberiete mo┼żnos┼ą In┼ítalova┼ą dnes ve─Źer, pred prechodom do re┼żimu sp├ínku pripojte zariadenie k nap├íjaniu. Va┼íe zariadenie sa aktualizuje automaticky cez noc.
 2. Nakoniec zadajte svoje heslo ak je to pou┼żite─żn├ę. Ak nepozn├íte pr├şstupov├Ż k├│d, vedie┼ą, ─Źo robi┼ą,

Ak sa vyskytn├║ chyby po─Źas procesu aktualiz├ície, m├┤┼żete sa obr├íti┼ą na nasleduj├║cu pr├şru─Źku Dozviete sa viac o tom, ─Źo robi┼ą, Po aktualiz├ícii na najnov┼íiu verziu iOS otestujte svoju aplik├íciu Mail znova.

10. Obnovte iPhone a nastavenie ako nov├ę.

Obnoven├şm zariadenia iPhone sa vyma┼ż├║ v┼íetky ├║daje, aplik├ície a v┼íetky nastavenia sa obnovia na predvolen├ę hodnoty a nain┼ítaluje sa najnov┼íia verzia syst├ęmu iOS. Obnovenie v├í┼ího iPhone m├┤┼że ─Źasto vyrie┼íi┼ą cel├Ż rad probl├ęmov, ktor├ę sa vyskytn├║ v d├┤sledku po┼íkoden├ęho syst├ęmu iOS alebo nezistite─żn├ęho syst├ęmov├ęho s├║boru, ktor├Ż sa m├┤┼że vyskytn├║┼ą na va┼íom iPhone.

Jedinou v├Żzvou je v┼íak to, ┼że sa t├Żm vyma┼ż├║ v┼íetky va┼íe ├║daje (ktor├ę sa bud├║ z├ílohova┼ą), ale to pom├┤┼że obnovi┼ą v├í┼í iPhone sp├Ą┼ą na to, ako ste ho prv├Żkr├ít k├║pili, ke─Ć v┼íetko fungovalo v najlep┼íom stave.

Ak chcete obnovi┼ą svoj iPhone, budete musie┼ą pou┼żi┼ą bu─Ć n├ílezcu aplik├ície (v syst├ęme MacOS Catalina alebo nov┼í├şch verzi├ích) alebo iTunes (v syst├ęme Mac Mojave alebo star┼í├şch verzi├ích makier alebo Windows 10). Ke─Ć to budete ma┼ą, uistite sa, ┼że m├íte aktualizovan├║ verziu aplik├ície Finder alebo iTunes.

Predt├Żm, ako budete pokra─Źova┼ą s obnovovac├şmi krokmi, d├┤razne v├ím odpor├║─Źame, aby ste vy z├ílohujte si svoje ├║daje z telef├│nov iPhone pred pokra─Źovan├şm.

Po vytvoren├ş z├ílohy v├ím uk├í┼żeme, ako m├┤┼żete svoj iPhone obnovi┼ą:

 1. Pokra─Źujte a pripojte svoj iPhone k po─Ź├şta─Źu pomocou k├íbla Lightning to USB.
 2. potom vyh─żadajte svoje zariadenie pomocou vyh─żad├íva─Źa alebo iTunes v po─Ź├şta─Źi.
 3. Teraz uvid├şte a obnovi┼ą alebo aktualizova┼ą mo┼żnos┼ą spr├íva vyskakovacie okno, pre ktor├ę mus├şte klikn├║┼ą na obnovi┼ą, vo─żba
Probl├ęmy s po┼ítou v syst├ęme iOS 13.2Vo Vyh─żad├íva─Źi.

Probl├ęmy s po┼ítou v syst├ęme iOS 13.2Na iTunes.

 1. Nakoniec po─Źkajte asi 10 a┼ż 15 min├║t alebo menej na proces obnovy. Ak to v┼íak trv├í dlh┼íie a va┼íe zariadenie opust├ş re┼żim obnovenia, mus├şte tento proces zopakova┼ą krok 2 ─Ćalej.

V tejto chv├şli m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą svoju po┼ítov├║ aplik├íciu a zisti┼ą, ─Źi sa probl├ęmy vyrie┼íili. M├┤┼żete si vybra┼ą obnovte zariadenie zo z├ílohy existuje v┼íak mo┼żnos┼ą, ┼że konflikt by sa mohol skop├şrova┼ą aj so z├ílohou. Ak chcete by┼ą v bezpe─Ź├ş, m├┤┼żete si nastavi┼ą svoj iPhone ako nov├Ż.

Uistite sa, ┼że mus├şte opravi┼ą aj e-mailov├║ konfigur├íciu v aplik├ícii Mail. M├┤┼żete odkazova┼ą na met├│da 7 (vy┼í┼íie), z kroky 6 na 9 pre tento proces.

11. Kontakt Apple Podpora.

Ak ste urobili v┼íetko, ─Źo je v na┼íich sil├ích, ale st├íle zist├şte, ┼że probl├ęmy st├íle existuj├║, potom je mo┼żn├ę poveda┼ą, ┼że probl├ęm bude s iOS 13.2 a nie va┼íe vlastn├ę zariadenie.

Ur─Źite to dok├í┼że opravi┼ą chyby pre ostatn├Żch, ale nemus├ş by┼ą opraven├ę, najm├Ą ak m├íte in├║ verziu pre iPhone. Pom├┤┼że v├Żvoj├írom zisti┼ą, ─Źi to m├íte poda┼ą hl├ísenie o chybe,

Ale samozrejme, len ma┼ą istotu, ma┼ą Apple- certifikovan├Ż technik skontroluje v├í┼í iPhone. M├┤┼żu ma┼ą in├ę sp├┤soby, ako opravi┼ą v├í┼í iPhone tak na ├║rovni softv├ęru, ako aj hardv├ęru. Nav┼ít├şvte ich na svojom najbli┼ż┼íej Apple sklad, Pokia─ż ide o opravu telef├│nu iPhone, nezabudnite ho pozna┼ą z├íru─Źn├ę mo┼żnosti poskytuje Apple,

V najhor┼íom pr├şpade nem├íte Apple ulo┼żi┼ą bl├şzko svojho miesta, m├┤┼żete skontrolova┼ą dostupn├í podpora vo va┼íej krajine, V skuto─Źnosti m├┤┼żete rezervova┼ą sch├┤dzku na opravu na ich webov├Żch str├ínkach a pr├íve poslali v├í┼í iPhone s kuri├ęrom pod─ża v├í┼ího v├Żberu. T├Żmto sp├┤sobom m├┤┼żu opravi┼ą v├í┼í iPhone v laborat├│riu, zatia─ż ─Źo vy skontrolova┼ą priebeh opravy online,

Apple Podpora opráv

T├Żmto sa kon─Ź├ş n├í┼í sprievodca, ako vyrie┼íi┼ą probl├ęmy s po┼ítou v syst├ęme iOS 13.2, ─Äakujeme v├ím za pre─Ź├ştanie tohto ─Źl├ínku a za trval├║ podporu. Ak m├íte ot├ízky t├Żkaj├║ce sa tejto t├ęmy, m├┤┼żete zanecha┼ą koment├ír ni┼ż┼íie a my v├ím radi pom├┤┼żeme. ÔŁĄ

Ak v├ím tento sprievodca pomohol, zdie─żajte ho.

Table of Contents