Ako vyrie┼íi┼ą pomal├ę probl├ęmy s aplik├íciou Houseparty

V tomto n├ívode v├ím uk├í┼żeme, ako vyrie┼íi┼ą probl├ęmy s aplik├íciou Slow Houseparty. Je to u┼ż takmer ┼ítyri roky, ─Źo sa aplik├ícia dostala do obchodu Play, ale v poslednom ─Źase do┼ílo k obrovsk├ęmu n├írastu jej pou┼ż├şvania. Po─Źas z├ívere─Źnej f├ízy za─Źalo t├║to aplik├íciu pou┼ż├şva┼ą ve─ża ─żud├ş ned├ívno. Aj ke─Ć zatia─ż z├şskal zmie┼ían├ę recenzie, ale nie menej, je to ve─żmi u┼żito─Źn├í aplik├ícia na skupinov├ę videohovory.

Probl├ęmy sa v┼íak za─Źali vytr├íca┼ą, ke─Ć ste za─Źali zaznamen├íva┼ą oneskoren├Ż zvuk alebo ak do┼ílo k v├Żrazn├ęmu poklesu r├ímcov po─Źas videohovoru. To je nie─Źo, ─Źo ni─Ź├ş cel├Ż okamih. Niekedy to m├┤┼że by┼ą nielen jeden videohovor, ale m├┤┼że sa to sta┼ą v┼żdy, ke─Ć sa pok├║site kontaktova┼ą svojich pr├şbuzn├Żch a bl├şzkych. V t├Żchto pr├şpadoch m├┤┼żete pou┼żi┼ą opravy uveden├ę ni┼ż┼íie na n├ípravu pomal├Żch probl├ęmov s aplik├íciou Houseparty.

Ako vyrie┼íi┼ą pomal├ę probl├ęmy s aplik├íciou Houseparty

Existuje mnoho d├┤vodov, pre─Źo aplik├ícia pomaly reaguje alebo nefunguje pod─ża o─Źak├ívania. Pozrime sa na v┼íetky od├┤vodnen├ę d├┤vody pre seba a s├║visiace reformy.

Skontrolujte svoje pripojenie k internetu

Ak├íko─żvek online aplik├ícia vy┼żaduje siln├ę a nepretr┼żit├ę pripojenie k internetu. Bytov├Ż dom sa nel├ş┼íi. Ak d├┤jde k n├íhodn├Żm poklesom na internete alebo ak r├Żchlos┼ą nedosiahne zna─Źku, probl├ęmy sa m├┤┼żu vyskytn├║┼ą. Tak cho─Ćte do toho a uvid├şme, ─Źi je v┼íetko v poriadku s internetom. Ak nie─Źo nie je v poriadku, sk├║ste zmeni┼ą sie┼ą, napr├şklad prepnite na d├ítov├Ż paket z WiFi alebo naopak.

Zatvorte aplik├ície na pozad├ş

Zavrie┼ą opravu dom├ícej aplik├ície "width =" 300 "height =" 700 "data-srcset =" https://cdn.getdroidtips.com/wp-content/uploads/2020/04/close-app-houseparty-fix.jpg 300w , https://cdn.getdroidtips.com/wp-content/uploads/2020/04/close-app-houseparty-fix-129x300.jpg 129w "data-leniv├Ż-ve─żkosti =" (maxim├ílna ┼í├şrka: 300px) 100vw, 300px "data-src =" https://cdn.getdroidtips.com/wp-content/uploads/2020/04/close-app-houseparty-fix.jpg

Ak m├íte na pozad├ş otvoren├Żch ve─ża aplik├íci├ş, va┼íe zariadenie sa spomal├ş. Ak sa va┼íe zariadenie spomal├ş, povedie to k aplik├íci├ím, ktor├ę sa pok├║┼íate spusti┼ą. Tak cho─Ćte do toho a pozrite sa do sekcie ned├ívnych aplik├íci├ş a zatvorte v┼íetky aplik├ície, ktor├ę teraz nie s├║ tak├ę d├┤le┼żit├ę. Po dokon─Źen├ş spustite aplik├íciu Houseparty a skontrolujte, ─Źi sa probl├ęm s pomal├Żmi aplik├íciami vyrie┼íil. Ak m├íte st├íle probl├ęmy, prejdite na ─Ćal┼í├ş tip.

Domáca brzdná sila

Force Force Repair Stop "width =" 1000 "height =" 778 "data-srcset =" https://cdn.getdroidtips.com/wp-content/uploads/2020/04/force-stop-houseparty.jpg 1 000 W, https : //cdn.getdroidtips.com/wp-content/uploads/2020/04/force-stop-houseparty-300x233.jpg 300w, https://cdn.getdroidtips.com/wp-content/uploads/2020/04/ force-stop-houseparty-768x598.jpg 768w "data-leniv├ę-ve─żkosti =" (maxim├ílna ┼í├şrka: 1000px) 100vw, 1000px "data-src =" https://cdn.getdroidtips.com/wp-content/uploads/ 04/2020 / force-stop-houseparty.jpg

Prejdenie prstom z obrazovky posledn├Żch aplik├íci├ş niekedy nemus├ş sta─Źi┼ą na zatvorenie aplik├ície. V t├Żchto pr├şpadoch budete mo┼żno musie┼ą nabra┼ą silu bl├şzko cesty. T├Żmto zabezpe─Ź├şte, aby bola aplik├ícia ├║plne zastaven├í. Pri ─Ćal┼íom spusten├ş aplik├ície m├┤┼że by┼ą v┼íetko v poriadku a dobr├ę.

Prejdite v zariaden├ş do ponuky nastaven├ş a stla─Źte tla─Źidlo ┼Żiadosti a ozn├ímenia, Potom kliknite na tla─Źidlo OK Inform├ície o aplik├ícii A h─żadaj Dom├íca p├írty Aplik├ície. Nakoniec kliknite na N├║ten├ę zastavenie, Po dokon─Źen├ş po─Źkajte chv├ş─żu, k├Żm aplik├íciu spust├şte. Teraz otvorte aplik├íciu Houseparty a skontrolujte, ─Źi s├║ odstr├ínen├ę pomal├ę probl├ęmy.

Vyma┼żte vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą Houseparty

Skenovanie do vyrovn├ívacej pam├Ąte pre dom├ícnos┼ą "width =" 1000 "height =" 778 "data-srcset =" https://cdn.getdroidtips.com/wp-content/uploads/2020/04/clear-cache-houseparty-fix.jpg 1 000 W, https://cdn.getdroidtips.com/wp-content/uploads/2020/04/clear-cache-houseparty-fix-300x233.jpg 300w, https://cdn.getdroidtips.com/wp-content/uploads/2020 /04/clear-cache-houseparty-fix-768x598.jpg 768w "data-leniv├ę-ve─żkosti =" (maxim├ílna ┼í├şrka: 1 000 pixelov) 100 Vw, 1 000 pixelov "data-src =" https://cdn.getdroidtips.com/wp -content / uploads / 2020/04 / clear-cache-houseparty-fix.jpg

Vyrovn├ívacia pam├Ą┼ą s├║ do─Źasn├ę ├║daje, ktor├ę sa ─Źasom ukladaj├║. Toto nielen┼że nezaberie ve─ża ├║lo┼żn├ęho priestoru, ale m├┤┼że aj ├║plne spomali┼ą aplik├íciu. Preto sa v┼żdy odpor├║─Źa z ─Źasu na ─Źas vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą aplik├ície. Ak to chcete urobi┼ą, zamierte do nastavenie A stla─Źte ┼Żiadosti a ozn├ímenia,

Potom prejdite na Inform├ície o aplik├ícii a vyh─żadajte Houseparty. V tom stla─Źte Ukladac├ş priestor a vyrovn├ívacia pam├Ą┼ą Potom stla─Źte Vyma┼żte vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą, Dokon─Źenie procesu zvy─Źajne trv├í nieko─żko sek├║nd a po jeho dokon─Źen├ş spustite aplik├íciu a skontrolujte, ─Źi pomal├ę probl├ęmy s aplik├íciou Houseparty existuj├║ alebo nie.

Aktualizácia aplikácie Houseparty

Ako vyrie┼íi┼ą pomal├ę probl├ęmy s aplik├íciou Houseparty 2

Ak existuje nov├í aktualiz├ícia pre ─żubovo─żn├║ aplik├íciu, zv├í┼żte jej okam┼żit├ę pou┼żitie. D├┤vodom je skuto─Źnos┼ą, ┼że pri ka┼żdej novej aktualiz├ícii existuj├║ aj opravy ch├Żb a vylep┼íenia stability. Podobne, ak pou┼ż├şvate star┼íiu verziu Houseparty, m├┤┼żete narazi┼ą na jeden alebo dva probl├ęmy, pri─Źom najbe┼żnej┼íia je pomal├í aplik├ícia. Prejdite v┼íak vy┼í┼íie na odkaz Obchod Play a aktualizujte svoju aplik├íciu na najnov┼íiu verziu. Ak u┼ż v┼íak pou┼ż├şvate najnov┼íiu verziu, ale st├íle m├íte probl├ęmy s aplik├íciou Houseparty, postupujte pod─ża nasleduj├║cej met├│dy.

Vyma┼żte ├║daje aplik├ície

Skenovanie opravy ├║dajov o dom├ęne "width =" 1000 "height =" 778 "data-srcset =" https://cdn.getdroidtips.com/wp-content/uploads/2020/04/clear-data-houseparty-fix.jpg 1 000 W , https://cdn.getdroidtips.com/wp-content/uploads/2020/04/clear-data-houseparty-fix-300x233.jpg 300w, https://cdn.getdroidtips.com/wp-content/uploads/ 2020/04 / clear-data-houseparty-fix-768x598.jpg 768w "data-leniv├ę-ve─żkosti =" (maxim├ílna ┼í├şrka: 1 000 pixelov) 100 Vw, 1 000 pixelov "data-src =" https://cdn.getdroidtips.com/ wp-content / uploads / 2020/04 / clear-data-houseparty-fix.jpg

Ak aplik├íciu pou┼ż├şvate u┼ż dlh┼í├ş ─Źas, mo┼żno ste nazhroma┼żdili ve─ża ├║dajov. Ak m├í va┼íe zariadenie ve─ża ├║lo┼żn├ęho priestoru a pam├Ąte RAM, nemus├şte ma┼ą probl├ęm. V pr├şpade spodn├ęho zariadenia v┼íak tieto ├║daje m├┤┼żu spomali┼ą aplik├íciu av niektor├Żch pr├şpadoch aj zariadenie.

Tak┼że ak tieto ├║daje nie s├║ pre v├ís ve─żmi u┼żito─Źn├ę, zv├í┼żte ich odstr├ínenie a uvo─żnenie miesta zo zariadenia. Ak to chcete urobi┼ą, cho─Ćte na nastavenie > ┼Żiadosti a ozn├ímenia > Inform├ície o aplik├ícii > Dom├íca p├írty > Ukladac├ş priestor a vyrovn├ívacia pam├Ą┼ą > Vymaza┼ą ├║daje (Alebo skladovanie). Po dokon─Źen├ş zapnite prihl├ísenie do aplik├ície pomocou svojich poveren├ş a skontrolujte, ─Źi boli pomal├ę probl├ęmy s aplik├íciou Houseparty opraven├ę alebo nie.

Preinštalujte Houseparty

Domovsk├í str├ínka Odin┼ítalova┼ą "width =" 1000 "height =" 778 "data-srcset =" https://cdn.getdroidtips.com/wp-content/uploads/2020/04/uninstall-houseparty.jpg 1000w, https: // cdn.getdroidtips.com/wp-content/uploads/2020/04/uninstall-houseparty-300x233.jpg 300w, https://cdn.getdroidtips.com/wp-content/uploads/2020/04/uninstall-houseparty-768x598 .jpg 768w "data-lazy-Velikosti =" (maxim├ílna ┼í├şrka: 1 000 pixelov) 100 Vw, 1 000 pixelov "data-src =" https://cdn.getdroidtips.com/wp-content/uploads/2020/04/uninstall-houseparty .jpg

Ak je aplik├ícia aktualizovan├í a vymazanie vyrovn├ívacej pam├Ąte a dokonca aj ├║dajov tento probl├ęm nevyrie┼íi, m├┤┼że v├ím pom├┤c┼ą ─Źerstv├í a ─Źist├í in┼ítal├ícia. Predt├Żm v┼íak mus├şte aplik├íciu odin┼ítalova┼ą. Preto m├┤┼żete na aplik├íciu Homeparty dlho stla─Źi┼ą a vybra┼ą mo┼żnos┼ą Odin┼ítalova┼ą (ak va┼íe zariadenie t├║to funkciu podporuje). Alebo m├┤┼żete urobi┼ą to ist├ę nastavenie > ┼Żiadosti a ozn├ímenia > Inform├ície o aplik├ícii > Dom├íca p├írty > Uninstall Zvoli┼ą. Po odstr├ínen├ş aplik├ície zo zariadenia cho─Ćte do Obchodu Play a vyh─żadajte Houseparty. M├┤┼żete si ho tie┼ż stiahnu┼ą priamo z odkazu ni┼ż┼íie.

Ako vyrie┼íi┼ą pomal├ę probl├ęmy s aplik├íciou Houseparty 2

záver

T├Żmto sme uzavreli pr├şru─Źku o tom, ako vyrie┼íi┼ą probl├ęmy so spomalen├şm fungovania dom├ícnosti. Okrem toho sme zdie─żali asi sedem opr├ív pre seba. Povedzte n├ím, ktor├í z vy┼í┼íie uveden├Żch met├│d alebo met├│d probl├ęm vyrie┼íila vo va┼íom pr├şpade. Rovnako nezabudnite nav┼ít├şvi┼ą na┼íich sprievodcov oh─żadom tipov a trikov pre iPhone, tipov a trikov pre PC a tipov a trikov pre Android.