Ako vyriešim zlyhanie alebo zmrazenie funkcie Call of Duty Warzone pri vysokom využití CPU?

Ako vyriešim zlyhanie alebo zmrazenie funkcie Call of Duty Warzone pri vysokom využití CPU? 1

Ak ste milovníkom akcie, pravdepodobne ste už počuli o Call of Duty. Je to jedna z najobľúbenejších videohier s prvými ľuďmi, ktorá má pekný príbeh, skvelú grafiku, pokročilé zbrane a ďalšie. Spoločnosť Activision nedávno spustila novú časť modernej vojny COD z roku 2019 s názvom Call of Duty: Warzone, ktorá je online bojovou royale hrou. Nedávno spustená hra COD sa však pri vysokom využití procesora zhroutí alebo zamrzne. Pozrite sa, ako opraviť zlyhania služby Call of Duty Warzone.

V tomto hernom režime je k dispozícii 150 hráčov na skok a prežitie na ihrisko. Hra je zadarmo hrať pre každého a je k dispozícii pre Windows PC, Xbox a PlayStation 4 platforiem. Call of Duty Warzone má okrem hry Battle Royale aj iný herný režim nazvaný Plunder. Teraz, keď hovoríme o hernom režime Plunder, hráči musia zbierať vyššie peňažné ceny v hre rabovaním mapy, zabíjaním nepriateľov, aby ukradli svoje peniaze a ďalšie.

Nedávno prepustení hráči Call of Duty Warzone čelia niektorým z problémov, ako sú burácanie, zmrazenie hier alebo problém s čiernou grafikou typu cloud. Hráči Warzone sa zároveň sťažujú, že Warzone využíva CPU až do 100%, čo znamená, že hra sa často zhadzuje. Od Activision alebo Infinity Ward však nie je k dispozícii žiadne oficiálne vyhlásenie o tomto probléme alebo chybe. Očakáva sa, že vývojári čoskoro vyriešia tento problém a vydajú novú aktualizáciu.

Ako vyriešim zlyhanie alebo zmrazenie funkcie Call of Duty Warzone pri vysokom využití CPU?

Tu je niekoľko hlásených používateľov v komunite Reddit týkajúce sa zrážok a zamrznutí.

Zlyhanie počítača bez chybovej správy z r / CODWarzone

COD havaruje bez chyby alebo čokoľvek z r / CODWarzone

Ryzen 7 / 2070 Super stavba. Zakaždým, keď hrám warzone, v podstate ma to len kopne a spadne mi počítač. Neviem, prečo tomu tak je. Možno mi chýba konkrétna aktualizácia ovládača? Niekto prešiel podobnou situáciou a opravil ho? minulosť u / YoungMusk

Ďalší používateľ oznámil, že v hre čelí dvom problémom

Ahoj, mám dva problémy s vojnovou zónou, vďaka ktorým je hra pre mňa nehrateľná. prvá je: hra sa zhroutí vždy, keď stlačím windows kláves alebo ťuknutie a pred tým, než sa zrútil, keď som sa pokúsil otvoriť hru, ale za druhé, opravil som: v hre nepočujem žiadny zvuk okrem ponuky zvukových zvukov, nedokážem počuť spustené strely ani nič iné, a ak dôjde k zmene, dôjde tiež k zlyhaniu hry niečo v grafických nastaveniach, chyba zlyhania: (directX zaznamenal nezvratnú chybu) – u / ADMIRAL_boray

Hráč oznámi, že jeho počítač sa vypne v strede, keď je v hre.

Prosím, pomôžte mi rozhodnúť sa, či si mám kúpiť novú GPU. PC sa v strede hry úplne vypne. Hrá bez problémov ďalšie hry, ale možno je to náročnejšie. Pomôže to vyriešiť lepšie ako procesor 1080ti? Špecifikácia: Asrock b360m itx i5 8600k Dominantka Corsair 2600 mhz 16 gb Asus rog strix rx 580 8 gbu / eddywap1738

Je pomenovaný iný používateľ u / GGGomer nahlásil, že každá hra zlyhá 5 minút v akomkoľvek zápase od aktualizácie sólovej opravy.

Warzone havaruje po asi 5 minút v akomkoľvek zápase od sólovej noty.

Špecifikácie ďaleko presahujú odporúčané požiadavky.

Aktualizované ovládače hardvéru na najnovšie verzie.

Od aktualizácie, ktorú som teraz mal 4 havaruje 4 rôzne zápasy, všetko v rámci prvých 5 minút hry. 3 z toho v sóloch, a aby sa vylúčil režim hry, jeden z nich bol tiež v skupinách. Zmrazí asi na sekundu a potom CTD bez chybového hlásenia.

Poslal som pár hlásení o chybách, pretože som ich testoval, ale odteraz je to 100% konzistentné. Bohužiaľ, toto teraz robí hru úplne nehrateľnou. (Ak neočakávate neporiadok s načítaním, skutočná hra = P)

Týmto upozorňujeme všetkých a nezabudnite zanechať hlásenie o chybe, ak sa s ním stretnete!

https://support.activision.com/call-of-duty-warzone/articles/call-of-duty-warzone-feedback-and-bug-reporting

Ako vyriešim zlyhanie alebo zmrazenie funkcie Call of Duty Warzone pri vysokom využití CPU?

Spoločnosť Activision oznámila všeobecnú príručku na opravu zlyhaní alebo zamrznutí pre PS4, Xbox a PC, ktoré môžete sledovať.

Keď hra zamrzne, musíte hru ukončiť a program úplne ukončiť. Potom hru reštartujte a bude to fungovať dokonale. V niektorých prípadoch však možno budete musieť reštartovať konzolu alebo počítač, aby ste mohli vykonať zmeny. Nezabudnite reštartovať hru z palubnej dosky, ak to nefunguje, môžete skúsiť reštartovať počítač alebo konzolu.

Ak vyššie uvedená metóda nefunguje, môžete postupovať podľa niektorých možných riešení nižšie.

1, Aktualizujte ovládače grafiky

Jedným z najbežnejších problémov s hrami náročnými na grafiku sú zastarané alebo poškodené grafické ovládače v počítači. Nezabudnite jednoducho navštíviť oficiálnu webovú stránku alebo pomocný softvér a skontrolovať dostupné aktualizácie. Ak používate grafiku Nvidia, prejdite na oficiálnu webovú stránku a stiahnuť ju najnovšiu verziu.

Aj keď používatelia grafickej karty AMD môžu aktualizovať svoje ovládače pomocou softvéru AMD Radeon alebo prostredníctvom oficiálnej stránky,

2, Nastavte nižšiu prioritu

Vyššia priorita procesu môže niekedy spôsobiť zlyhanie systému alebo zlyhanie hry. Pretože priorita je vždy nastavená na vyššiu, môžete nastaviť nižšiu prioritu.

Ísť do úloha > Kliknite podrobnosti Tab. Vyhľadajte a kliknite pravým tlačidlom myši na herný proces> Kliknite na tlačidlo uprednostniť > Vyberte obvyklý, Po dokončení kliknite na tlačidlo OK Zmena priority potvrdiť to. Nakoniec hru zavrite a reštartujte. [You can also reboot the computer]

3, Zakážte prekrytia hry Nvidia a opravte Crash Call of Duty Warzone

Vo väčšine prípadov sa tiež zistilo, že prekrytia Nvidia Inlay môžu tiež spôsobiť zlyhanie alebo zamrznutie hry, čo je dosť nepríjemné.

Ísť do Geforce Experience na počítači kliknite na nastavenie vnútri rozhrania> Kliknite všeobecný tab. vypnúť Zámer v hre prepínač. Zatvorte okno aj hru. Reštartujte hru a skontrolujte, či funguje alebo nie.

4, Zväčšite virtuálnu pamäť

Ako už názov napovedá, virtuálna pamäť je špecifický priestor na pevnom disku, ktorý sa dá použiť ako virtuálna RAM na bezproblémové načítanie a spracovanie ťažkých úloh alebo hier.

Choďte do Môj počítač a kliknite pravým tlačidlom myši> charakteristika, Kliknite na ľavú tablu Rozšírené nastavenia systému, Potom kliknite na Vlastnosti systému > Kliknite Pokročilé tab. Teraz kliknite na nastavenie tlačidlo nižšie výkon.click Virtuálna pamäť > Vyberte zmena,zrušte zaškrtnutie „Automaticky spravovať veľkosť súboru stránky pre všetky zariadenia“ alternatíva. Vyberte zariadenie, na ktorom je hra nainštalovaná, a vyberte položku Vlastná veľkosť.Nastavte hodnotu, ktorá je vyššia ako 2 GB (2048 MB) pre oba Počiatočná a maximálna veľkosť, Po dokončení kliknite na tlačidlo OK sada a potom kliknite na tlačidlo OK OKNakoniec kliknite na OK znova> Reštartujte počítač.

Tip:

Ak ste už vyskúšali všetky uvedené kroky na riešenie problémov a nič nefunguje, nezabudnite pokračovať Warzone PC crash formulár na vyplnenie a odoslanie pre lepšiu podporu. Zároveň sa tím podpory Activision teraz pokúša vyriešiť problém, ktorý nedávno uverejnil kroky na riešenie problémov na Reddit opraviť hru problém havaruje.

Pozrite si niektoré z možných krokov na riešenie problémov uvedených nižšie na stránke Activision Support:

Vykonajte čistú inštaláciu grafických ovládačov. Skontrolujte, či sú vaše ovládače aktuálne. Uistite sa, že máte najnovšiu verziu Windows nainštalovaný Spustite skenovanie a opravu cez BattleNet

To je všetko, chlapci. Dúfame, že vám tento sprievodca na riešenie problémov bol užitočný. Neváhajte sa spýtať v komentári nižšie.