Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako vyrie┼íim probl├ęm so zvukom alebo zvukom v slu┼żbe Call of Duty Warzone?

Ako vyrie┼íim probl├ęm so zvukom alebo zvukom v slu┼żbe Call of Duty Warzone? 1

Call of Duty Warzone je videohra podobn├í najsl├ívnej┼íej hre PubG. Jeho Warzone bol objaven├Ż spolo─Źnos┼ąou Raven Software a Infinity Ward. Umo┼ż┼łuje bitku o 150 hr├í─Źov online s mo┼żnos┼ąou bitky pre viacer├Żch hr├í─Źov. T├íto hra predstavovala dva typy re┼żimov, Battle Royle a Plunder. Najnov┼íie Warzone predstavuje nov├║ funkciu v hre, ktor├í bola hernou menou ÔÇ×Hotovos┼ąÔÇť, ktor├í spo─Ź├şva v n├íkupe stan├şc v hre.

M├í tie┼ż kapacitu vojakov 4 ─żudia v komande a s├│lovom re┼żime s├║ k dispoz├şcii rovnako ako kr─Źma G. Ale Call of Duty je dobr├í hra, ale pri hran├ş m├í in├ę probl├ęmy. Zvuk je najv├Żznamnej┼í├şm probl├ęmom, ktor├Ż sa ─Źasto objavuje po za─Źiatku hry.

Ni┼ż┼íie s├║ uveden├ę pokyny, ktor├ę treba dodr┼żiava┼ą pri rie┼íen├ş probl├ęmu s hlukom, ktor├Ż sa vyskytuje 5 min├║t po za─Źiatku hry.

Opravi┼ą COD Warzone: Zmena m├┤jho rozl├ş┼íenia a celej obrazovky - bez okrajov

met├│da 1 na vyrie┼íenie probl├ęmu zastavenia fungovania zvuku medzi prehr├ívan├şm

Prv├í met├│da je najbe┼żnej┼íou met├│dou, ktor├║ sta─Ź├ş otvori┼ą Windows nastavenie na jeho vyrie┼íenie.

Pou┼żite n├ístroj na rie┼íenie probl├ęmov so zvukom Play a sk├║ste probl├ęm vyrie┼íi┼ą. M├┤┼żete skontrolova┼ą obvykl├ę veci v nastaveniach hlasitosti, sl├║chadl├ích alebo reproduktoroch, skontrolova┼ą v┼íetky nastavenia. M├┤┼żete otvori┼ą odkaz Prehra┼ą zvukov├Ż debugger sta─Ź├ş klikn├║┼ą na odkaz ni┼ż┼íie.

http: //windows.Microsoft.com / en-us / Windows7 / Poradca pri rie┼íen├ş probl├ęmov s prehr├ívan├şm zvuku

Ak t├íto met├│da nefunguje, prejdite na ─Ćal┼íiu uveden├║ met├│du spolu s pokynmi a odkazom.

met├│da 2 na vyrie┼íenie probl├ęmu zastavenia fungovania zvuku medzi prehr├ívan├şm

met├│da 2 pozost├íva z dvoch krokov na vyrie┼íenie probl├ęmu so zvukom a druh├í met├│da je jedin├í met├│da rie┼íenia.

krok-1

kliknite na tla─Źidlo ┼ítart, potom uvid├şte Spustite vyh─żad├ívacie pole do po─ża, ktor├ę mus├ş vyh─żada┼ą Sound.Click zvuk ktor├ę ste ned├ívno vyh─żadali v poli Spusti┼ą vyh─żad├ívanie a v├Żsledok bol vidite─żn├Ż v hornej ─Źasti ponuky. Teraz kliknite na kartu prehr├ívania a skontrolujte v├Żber na predvolenom zariaden├ş. Preto┼że v├Ą─Ź┼íinu ─Źasu je ┼ítandardn├í jednotka iba intern├Żm reproduktorom. Teraz je ─Źas uisti┼ą sa, ┼że nastavenia zvuku, ktor├ę ste vykonali, s├║ nakonfigurovan├ę pod─ża potreby.

A pre viac inform├íci├ş o tom, ako vyrie┼íi┼ą be┼żn├Ż probl├ęm so zvukom, kliknite na odkaz ni┼ż┼íie.

http: //windows.Microsoft.com / en-us / Windows7 / Tipy na rie┼íenie be┼żn├Żch probl├ęmov so zvukom

krok-2

kliknite na tla─Źidlo ┼ítart, potom uvid├şte Spustite vyh─żad├ívacie pole do po─ża, ktor├ę mus├ş vyh─żada┼ą Sound.Click zvuk ktor├ę ste ned├ívno vyh─żadali v poli Spusti┼ą vyh─żad├ívanie a v├Żsledok bol vidite─żn├Ż v hornej ─Źasti ponuky. Potom kliknite na prehr├ívanie Pre viac inform├íci├ş. Vyberte si teraz Prehr├ívacie zariadenie ─Ćalej uva┼żova┼ą. cvaknutie charakteristika, A kliknite na ÔÇ×Pokro─Źil├ęSkontrolujte, ─Źi je predvolen├Ż form├ít nakonfigurovan├Ż pod─ża potreby. Teraz je ─Źas zatvori┼ą toto okno a vr├íti┼ą sa do predch├ídzaj├║ceho okna.

Teraz sa vr├í┼ąte k konfigura─Źn├Żm nastaveniam a raz ich skontrolujte, ─Źi nem├í kone─Źn├║ aktualiz├íciu.

cvaknutie prehr├ívanie Na karte sa zobraz├ş mo┼żnos┼ą prehr├ívacieho zariadenia. Potom kliknite na prehr├ívanie vyberte zariadenie. A kliknite na Konfigurova┼ą a ned├ívno skontrolujte, ─Źi s├║ v┼íetky konfigura─Źn├ę vlastnosti pod─ża potreby spr├ívne.

Teraz je v┼íetko spr├ívne nastaven├ę a intern├Ż reproduktor je u┼ż nastaven├Ż na predvolen├║ jednotku. Teraz vyberte mo┼żnos┼ą vo zvukovom zariaden├ş ako predvolen├ę zvukov├ę zariadenie a potom kliknite na tla─Źidlo SET AS NORMAL a ok.

Kliknut├şm na tla─Źidlo ÔÇ×OKÔÇť ulo┼ż├şte v┼íetky svoje nastavenia a teraz je ─Źas zatvori┼ą dial├│gov├ę okno Zvuk a pokra─Źova┼ą v prehr├ívan├ş. Teraz d├║fam, ┼że v┼íetky va┼íe nastavenia s├║ dobr├ę a ┼że ste pripraven├ş hra┼ą t├║to hru.

Call of Duty Warzone, hra Battle Royale. Vy┼í┼íie uveden├ę s├║ dve najv├Żznamnej┼íie met├│dy na vyrie┼íenie probl├ęmu Windows v nastaveniach zvuku. Prv├í met├│da je najbe┼żnej┼íia a m├í funkciu s predvolen├Żmi nastaveniami.

Ak prv├í met├│da nie je pou┼żite─żn├í, prejdite na druh├║ met├│du a t├íto met├│da rozhodne funguje. Preto┼że to zmen├ş cel├ę predvolen├ę nastavenia, ako aj ve─ża pokro─Źil├Żch funkci├ş nastavenia zvuku. Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky alebo pripomienky, nap├ş┼íte koment├ír do po─ża pre koment├íre ni┼ż┼íie.