Ako vypnúť webové upozornenia

Výber webových upozornení je úplne na vás. Aj keď si nevyberiete oznámenia push, môžete vždy dostať upozornenie, ktoré vás požiada o prístup k svojej polohe, čo umožňuje doručenie podobných upozornení a povolení zakaždým, keď navštívite web (napr. Facebook) V tomto článku vám pomôžeme deaktivovať webové upozornenia vo vašom prehliadači.

Zakázanie webových upozornení v prehliadači Mozilla Firefox

Ak používate prehliadač Mozilla Firefox, môžete vypnúť a spravovať upozornenia podľa nasledujúcich pokynov:

1, Najprv musíte ísť na možnosti. Kliknite na tlačidlo ponuky v pravom hornom rohu prehliadača (ako je znázornené na obrázku nižšie) a potom kliknite na tlačidlo „volebný"

2, Potom z možností prejdite na „Ochrana osobných údajov a bezpečnosťČasť (ako je znázornené na obrázku nižšie).

3, Keď ste tu, musíte prejsť nadol a nájsť text „povolenie„Časť, v ktorej uvidíte možnosti správy upozornení (ako je to znázornené na obrázku nižšie).

upozornenie firefox "width =" 1100 "height =" 596 "src =" https://tutomoviles.com/wp-content/uploads/2020/01/1580387404_224_How-Disabled-Notification-Web.jpg "data-recalc-dims = "1

4, Ak chcete dočasne deaktivovať webové upozornenia, môžete kliknúť na „Pozastavte upozornenia, kým sa Firefox reštartujeV oboch prípadoch kliknite na možnosť „konfigurácia„Pokračovať.

5, Nakoniec by ste sa mali pozrieť na zoznam webových stránok, ktorých oznámenia sú blokované / blokované. Môžete sa rozhodnúť odstrániť všetky webové stránky zo zoznamu kliknutím na „Odstráňte všetky webové stránky„Aby ste sa uistili, že nedostanete upozornenie.

upozornenie firefox "width =" 1100 "height =" 626 "src =" https://tutomoviles.com/wp-content/uploads/2020/01/1580387405_149_How-Disabled-Notification-Web.jpg "data-recalc-dims = "1

Ak nechcete, aby webová služba alebo služba požadovala povolenie na zasielanie upozornení, stačí kliknúť na „Blokovať nové žiadosti o povolenie„A uložte konfiguráciu.

Zakázať webové upozornenia v prehliadači Google Chrome

Rovnako ako v prípade prehliadača Firefox, aj v prehliadači Google Chrome môžete spravovať alebo deaktivovať webové upozornenia. Postup je nasledovný:

1, Choďte na konfigurácia z tlačidla ponuky.

Ako vypnúť webové upozornenia 2

2, Ďalej uvidíte veľa možností pre prehliadač Google Chrome. Musíte kliknúť na „Do toho„Ponuka na ľavej strane obrazovky a potom kliknite na tlačidlo“Ochrana osobných údajov a bezpečnosť"Nastavenie.

Ako vypnúť webové upozornenia 3

3, Teraz v zozname dostupných možností na pravej strane kliknite na možnosť „Nastavenia stránok"

chrome "width =" 1100 "height =" 551 "tama =" "m =" "https: =" "chrome =" "i0. =" "wp.com ="

4, Nakoniec v časti Nastavenia webu môžete kliknúť na položku „oznámenia„Povolenie a zmena na“zamknutý„Namiesto“Spýtajte sa pred odoslanímMôžete si tiež zobraziť aktívne povolenia a spravovať / deaktivovať upozornenia pre určité webové stránky.