Ako vypnúť Bixby na vašom Samsung Galaxy Poznámka 10 alebo Poznámka 10 Plus

Ako vypnúť Bixby na vašom Samsung Galaxy Poznámka 10 alebo Poznámka 10 Plus 1

Samsung Galaxy Poznámka 10 je už teraz známa ako najpôsobivejší phablet na trhu. Rovnako ako v prípade svojho predchodcu máme aj na modeli Note 10 asistenta Bixby. S novým Samsungom Galaxy Zdá sa, že juhokórejský technologický gigant počúval svojich zákazníkov podľa zariadení Note 10 a Note 10 Plus. V dôsledku toho Poznámka 10 uvoľnila tlačidlo Bixby a teraz je ľahšie deaktivovať funkciu Bixby a nastaviť bočné tlačidlo pre ďalšie funkcie.

Tiež sa ti môže páčiť:

Ako vypnúť Bixby na vašom Samsung Galaxy Poznámka 10 alebo Poznámka 10 Plus

Nastavte tlačidlo stránky pre ďalšie funkcie

Nové bočné tlačidlo na poznámke 10 alebo 10 môžete teraz použiť na ďalšie funkcie na vašom zariadení. Doteraz mal asistent Bixby na boku svoje vlastné gombík Galaxy a bolo dosť náročné zmeniť ho na iné veci. Ak chcete nastaviť tlačidlo stránky pre ďalšie funkcie:

Prejdite do časti Nastavenia -> Rozšírené funkcie -> Bočné tlačidlo. Teraz uvidíte dve sekcie – „Double Touch“ a „Press and Hold“. V predvolenom nastavení je časť „Press and hold“ nastavená na Wake Bixby Presunutím do ponuky Power

Zakázať rutiny Bixby

Po nastavení bočného tlačidla na iné funkcie môžete vypnúť rutiny Bixby. Musíte prejsť do časti Nastavenia -> Rozšírené funkcie. Switch Bixby rutiny vypnuté.

Na domovskej obrazovke zakážte aplikáciu Bixby Home

Posledným krokom k definitívnemu vypnutiu Bixby na vašom Samsung Galaxy Poznámka 10 alebo Poznámka 10 Plus slúži na deaktiváciu aplikácie Bixby Home na domovskej obrazovke zariadenia. Postupujte takto:

Stlačte a podržte prázdne miesto na ploche Zametanie na ploche doľava a posledné pole vľavo by malo byť funkciou Bixby HomeSwitch

Majte na pamäti, že nemôžete nahradiť Bixby Home ničím iným, ale podľa vyššie uvedených krokov zostanete mimo Bixby, ak ich už nechcete používať.

Stručne povedané, toto je všetko, čo potrebujete vedieť o tom, ako zakázať Bixby v spoločnosti Samsung Galaxy Poznámka a poznámka 10 Plus.