Ako vypnúť automatické opravy na

Niektorí z vás si možno pamätajú, že v prvých dňoch iPhone bolo vytvorených veľa memov, ktoré sa pripisovali tomu, ako funkcia Autocorrect na iPhone zmenila slová veselým spôsobom. Niektoré z nich boli pravdivé, niektoré z nich boli falošné, ale bez ohľadu na to zvýraznilo, ako môže byť táto funkcia niekedy nepríjemná, najmä ak píšete rýchlo a musíte sa vrátiť, aby ste mohli vykonať zmeny.

Aj keď sa v telefóne iPhone v súčasnosti automatická korekcia zlepšila a je múdrejší, sme si istí, že niektorí pravdepodobne ocenia možnosť vypnúť túto funkciu. Ak ste jedným z nich, máte šťastie, pretože nasledujúce kroky vás prevedú vypnutím automatického opravy na vašom iPhone.

Ako vypnúť automatické opravy vášho iPhone

Ako vypnúť automatické opravy na 1

  1. Ísť do nastavenie
  2. Ísť do klávesnica
  3. Klepnite na ikonu Auto-Correction prepnite ho na vypnutie (v prípade, že bol vypnutý, by mal byť sivý)
  4. Opakujte vyššie uvedený postup a znova ho zapnite

Mali by sme poznamenať, že zakázaním automatického opravy to znamená, že váš iPhone už nebude opravovať vaše preklepy. Aj keď je to skvelé pre tých, ktorí hovoria slangom alebo iným jazykom, môže to byť škodlivejšie ako užitočné. Ak namiesto toho používate veľa netradičných slov, systém iOS sa časom naučí vaše preferované slová a automaticky ich neopraví, takže je potrebné niečo zvážiť.

Mimochodom, používatelia systému Android môžu robiť to isté podľa nášho sprievodcu Ako zakázať automatické opravy v návode pre systém Android.

Vyplnené. Prečítajte si viac o a.