Ako vypn├║┼ą aplik├ície na pozad├ş na iPhone X

Ako vypn├║┼ą aplik├ície na pozad├ş na iPhone X 1

V┼íetci v├Żrobcovia s├║ navrhnut├ş tak, aby pre svojich pou┼ż├şvate─żov budovali v├Żkonn├Ż smartphone. S cie─żom zv├Ż┼íi┼ą r├Żchlos┼ą pr├íce sa vykonalo ve─ża v├Żskumov smartphones ve─ża rokov. V├Ą─Ź┼íina v├Żrobcov sa to podarila a neust├íle sa zdokona─żuj├║ v tom, ┼że d├ívaj├║ svojim pou┼ż├şvate─żom viac energie smartphones zaka┼żd├Żm. Ale nez├íle┼ż├ş na tom, ak├Ż v├Żkonn├Ż je smartphone, niekedy sa oneskor├ş. P├ídy aplik├íci├ş a zmrazenie zariaden├ş s├║ be┼żn├Żm probl├ęmom u┼ż v roku 2006 smartphones s vysokor├Żchlostn├Żm procesorom. tie┼ż Apple, zn├íme t├Żm, ┼że poskytuj├║ iba to najlep┼íie smartphones ─Źel├ş ot├ízke. Tento probl├ęm mus├ş ─Źeli┼ą aj v├Żkonn├Ż smartphone iPhone X. A hlavn├Żm dareb├íkom je aplik├ícia na pozad├ş. Tu je n├ívod, ako vypn├║┼ą aplik├ície na pozad├ş pre iPhone X

Aplik├ície na pozad├ş s├║ hlavn├Żm d├┤vodom mnoh├Żch probl├ęmov na telef├│ne iPhone X a na v┼íetk├Żch ostatn├Żch smartphones tam vonku. Od zvy┼íuj├║cich sa ┼íanc├ş na hav├írie a┼ż po aplik├ície na pozad├ş, kde doch├ídza k vyb├şjaniu bat├ęrie, je oby─Źajn├Ż dareb├ík pre ka┼żd├ęho smartphones, Pre dobr├║ pr├ícu s viacer├Żmi ├║lohami je v┼íak rozhoduj├║ce ma┼ą aplik├íciu na pozad├ş, tak┼że jej ├║pln├ę odstr├ínenie bude pre tvorcov smartf├│nov samovra┼żedn├ę. My ako pou┼ż├şvatelia mus├şme urobi┼ą ur─Źit├ę veci, aby sme zastavili probl├ęmy sp├┤soben├ę aplik├íciami na pozad├ş.

Ako vypn├║┼ą aplik├ície na pozad├ş na iPhone X

Sp├┤soby, ako vypn├║┼ą aplik├ície na pozad├ş v telef├│ne iPhone X

Existuj├║ dva hlavn├ę sp├┤soby, ako m├┤┼że aplik├ícia na pozad├ş sp├┤sobi┼ą probl├ęmy s pou┼ż├şvate─żom. Prim├írny zo┼żerie ve─ża Rama a sekund├írny zo┼żerie ve─ża ├║dajov. Obe m├┤┼żu zv├Ż┼íi┼ą riziko hav├írie v jednotke a samozrejme r├Żchleho vybitia bat├ęrie. Vyu┼żitie ├║dajov na pozad├ş ovplyvn├ş aj ─Ćal┼íie pou┼żitie ├║dajov pou┼ż├şvate─żmi. Zv├Ż┼íen├ę vyu┼ż├şvanie ├║dajov mnoh├Żmi smartphones len preto, ┼że aplik├ície na pozad├ş vyu┼ż├şvaj├║ v┼íetky ├║daje, ktor├ę m├í pou┼ż├şvate─ż. Ak chcete vyrie┼íi┼ą v┼íetky probl├ęmy spojen├ę s aplik├íciami na pozad├ş, mus├şte im zabr├íni┼ą v pou┼ż├şvan├ş syst├ęmovej pam├Ąte RAM a dokonca aj ├║dajov oper├ítora.

M┼Ľtve aplik├ície na pozad├ş, ktor├ę vyu┼ż├şvaj├║ syst├ęmov├║ RAM

Multitasking bol skvel├Żm doplnkom v├Żrobcov smartf├│nov, ktor├ş mali mnoho v├Żhod s pou┼żite─żnos┼ąou smartphones, Hlavn├Żm probl├ęmom, ktor├Ż to sp├┤sobuje, je v┼íak ve─ża aplik├íci├ş be┼żiacich na pozad├ş. Ponechanie aplik├ície na pozad├ş bez dozoru zaber├í ve─ża pam├Ąte RAM a spoma─żuje r├Żchlos┼ą procesora. To bude ma┼ą za n├ísledok zlyhanie aplik├ície a zmrazenie zariadenia. Kroky na vypnutie aplik├íci├ş na pozad├ş pre iPhone X s├║:

    Na dom├ícej obrazovke zariadenia iPhone X dvakr├ít kliknite na tla─Źidlo Domovsk├í str├ínka. Na obrazovke sa zobrazia v┼íetky aplik├ície be┼żiace na pozad├ş. Utrite, aby ste zabili pozadovan├║ aplik├íciu

Zabr├í┼łte aplik├íci├ím v pou┼ż├şvan├ş ├║dajov na pozad├ş

Mnoho pou┼ż├şvate─żov ─Źel├ş probl├ęmu s vysok├Żmi n├íkladmi na ├║daje v d├┤sledku pou┼ż├şvania podkladov├Żch ├║dajov smartphones, Bez pov┼íimnutia bude ve─ża aplik├íci├ş konzumova┼ą ve─żk├ę mno┼żstvo ├║dajov bez vedomia pou┼ż├şvate─ża. To tie┼ż nepriaznivo ovplyvn├ş ┼żivotnos┼ą bat├ęrie. Jedin├Żm rie┼íen├şm je vypnutie pou┼ż├şvania ├║dajov na pozad├ş. Okam┼żit├ę vypnutie ├║dajov v├ím zabr├íni v pou┼ż├şvan├ş internetu. Rie┼íenie teda vyp├şna ├║daje pre aplik├ície, ktor├ę zaberaj├║ ve─ża ├║dajov na pozad├ş, ke─Ć sa nepou┼ż├şvaj├║. V telef├│ne iPhone X je to ─żahk├ę a postupujte pod─ża nasleduj├║cich krokov:

    Otvorte SettingsTap na mobilnej mo┼żnosti M├┤┼żete prejs┼ą prstom nadol a n├íjs┼ą v┼íetky aplik├ície, ktor├ę pou┼ż├şvaj├║ prep├şna─Ź dataTap na prep├şnacom tla─Źidle napravo od aplik├íci├ş, aby ste pre┼ł vypli ├║daje.

D├║fam, ┼że t├íto pr├şru─Źka bola u┼żito─Źn├í pri porozumen├ş ako vypn├║┼ą aplik├ície na pozad├ş v telef├│ne iPhone X. Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky alebo pripomienky, zanechajte koment├ír ni┼ż┼íie.