Ako vyn├║ti┼ą ukon─Źenie aplik├ície na zariaden├ş Samsung

Po otvoren├ş aplik├ície sa bude na─Ćalej sp├║┼í┼ąa┼ą na pozad├ş, aj ke─Ć ju akt├şvne nepou┼ż├şvate. Aj ke─Ć je to technicky sp├┤sob navrhovania aplik├íci├ş pre Android, pr├şli┼í ve─ża aplik├íci├ş be┼żiacich na pozad├ş m├┤┼że sp├┤sobi┼ą probl├ęmy s v├Żkonom niektor├Żch telef├│nov. Ak m├íte t├║to situ├íciu na zariaden├ş Samsung, je dobr├ę sa pok├║si┼ą vyn├║ti┼ą ukon─Źenie aplik├ície, ktor├í sa spr├íva┼ą nespr├ívne, ─Źi u┼ż ide o zlyhanie, chybu alebo u┼ż nefunguje spr├ívne, ako by mala.

Tento tutori├íl v├ím uk├í┼że, ako zabi┼ą aplik├íciu, ktor├í be┼ż├ş na pozad├ş. Kroky s├║ priame, tak┼że nie je ni─Ź, ─Źo by ste mali urobi┼ą. Robili ste kroky v a Galaxy Pozn├ímka10 so syst├ęmom Android 10. Ak m├íte star┼íiu spolo─Źnos┼ą Samsung, kroky sa m├┤┼żu mierne l├ş┼íi┼ą, ale v┼íeobecn├í my┼ílienka toho, ─Źo mus├şte urobi┼ą, by mala by┼ą rovnak├í. V z├ísade sta─Ź├ş iba vytiahnu┼ą ponuku Nastavenia, n├íjs┼ą aplik├íciu a klepn├║┼ą na mo┼żnos┼ą Vyn├║ti┼ą zastavenie.

Vyn├║ti┼ą uzavretie aplik├ície na Samsung

Potrebn├Ż ─Źas:1 min├║ta.

Niektor├ę aplik├ície m├┤┼żu z ─Źasu na ─Źas zlyha┼ą alebo sa stan├║ problematick├Żmi a jedn├Żm z ├║─Źinn├Żch sp├┤sobov rie┼íenia probl├ęmu je vyn├║tenie zatvorenia. Ni┼ż┼íie s├║ uveden├ę kroky, ktor├ę by ste mali urobi┼ą, aby ste na svojom telef├│ne alebo tablete Samsung vyn├║tili ukon─Źenie aplik├ície, ktor├í nefunguje spr├ívne.

 1. Otvorte aplikáciu Nastavenia.

  Vyh─żadajte nastavenia vo svojom Domovsk├í obrazovka alebo Z├ísobn├şk aplik├íci├ş, Ako vyn├║ti┼ą ukon─Źenie aplik├ície na zariaden├ş Samsung 1

 2. Vyberte polo┼żku Aplik├ície.

  Prejdite nadol a vyh─żadajte aplik├ície, Ako vyn├║ti┼ą ukon─Źenie aplik├ície na zariaden├ş Samsung 2

 3. Otvorte Ďalšie nastavenia.

  Klepnite na ikonu 3-dot ikona v pravom hornom rohu. Ako vyn├║ti┼ą ukon─Źenie aplik├ície na zariaden├ş Samsung 3

 4. Vyberte mo┼żnos┼ą Zobrazi┼ą syst├ęmov├ę aplik├ície.

  Toto mus├şte urobi┼ą, ak h─żad├íte predvolen├║ alebo syst├ęmov├║ aplik├íciu. V opa─Źnom pr├şpade jednoducho presko─Źte kroky 3 a 4, Ako vyn├║ti┼ą ukon─Źenie aplik├ície na zariaden├ş Samsung 4

 5. Klepnite na aplikáciu.

  Vyh─żadajte aplik├íciu v zozname a klepnite na ┼łu. Ako vyn├║ti┼ą ukon─Źenie aplik├ície na zariaden├ş Samsung 5

 6. Klepnite na Vyn├║ti┼ą zastavenie.

  vybra┼ą N├║tene zastavenie mo┼żnos┼ą v pravom dolnom rohu. Ako vyn├║ti┼ą ukon─Źenie aplik├ície na zariaden├ş Samsung 6

 7. Klepnut├şm na OK potvr─Ćte akciu.

  Ako vyn├║ti┼ą ukon─Źenie aplik├ície na zariaden├ş Samsung 7

Navrhovan├ę ├║daje:

Z├şskajte pomoc od n├ís

M├íte probl├ęmy s telef├│nom? Nev├íhajte n├ís kontaktova┼ą pomocou tohto postupu formul├ír, Pok├║ste sa pom├┤c┼ą. Vytv├írame tie┼ż vide├í pre t├Żch, ktor├ş sa chc├║ riadi┼ą vizu├ílnymi pokynmi. Nav┼ít├şvte na┼íe TheDroidGuy Youtube kan├íl na rie┼íenie probl├ęmov.