Ako vymaza┼ą nes├║hlasn├Ż rozhovor?

Discord je mo┼żno jedno z najv├Żraznej┼í├şch mien, ktor├ę hern├í komunita pou┼ż├şva u┼ż nejak├Ż ─Źas. Bezplatn├í aplik├ícia VoIP umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom zdie─ża┼ą texty, vide├í, obr├ízky a dokonca aj zvukov├ę klipy. Je tie┼ż k dispoz├şcii vo v┼íetk├Żch opera─Źn├Żch syst├ęmoch, konkr├ętne Windows, Mac, Android, iOS, webov├ę prehliada─Źe a Linux. Viac ako 250 mili├│nov hr├í─Źov odmieta tento koncept z cel├ęho sveta.

Vlastnosti Discord

Discord na svojej platforme pou┼ż├şva slu┼żbu Internet Relay Chat. IRC pom├íha pou┼ż├şvate─żom za─Źa┼ą chatova┼ą ihne─Ć, vytv├íra skupiny a dokonca pom├íha syst├ęmu poskytova┼ą osobn├Ż priestor jednotliv├Żm klientom.

Na rozdiel od mnoh├Żch in├Żch chatovac├şch miestnost├ş a webov├Żch str├ínok sa m├┤┼żete na tento web prihl├ísi┼ą pomocou rovnak├ęho pou┼ż├şvate─żsk├ęho mena, preto┼że aplik├ícia m├í ┼ítvorcifern├ę osobn├ę identifika─Źn├ę ─Ź├şslo. Identifika─Źn├ę ─Ź├şslo u─żah─Źuje u┼ż├şvate─żom vybra┼ą si meno pod─ża vlastn├ęho v├Żberu.


 • Kategoriz├ícia kan├ílov

S pomocou t├Żchto funkci├ş umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvanie funkcie Nie je bezpe─Źn├ę pre pr├ícu. T├íto funkcia obmedzuje pou┼ż├şvate─żov kan├íla prv├Żkr├ít vst├║pi┼ą do kan├íla bez overenia, ─Źi maj├║ 18 rokov a viac.

Typy textov├Żch spr├ív v nezhode

Discord u─żah─Źuje dve be┼żn├ę funkcie spr├ív. Funkcia osobnej spr├ívy, v ktorej m├┤┼że pou┼ż├şvate─ż vies┼ą individu├ílnu diskusiu s in├Żm pou┼ż├şvate─żom. Druh├í je skupinov├í funkcia, kde sa jeden pou┼ż├şvate─ż m├┤┼że rozpr├íva┼ą s celou skupinou pou┼ż├şvate─żov v kan├íli. Druh├Ż typ sa be┼żne uv├ídza ako spr├ívy kan├íla.

Ako hromadne odstr├íni┼ą spr├ívy v programe Discord?

V prv├Żch d┼łoch aplik├ície si to administr├ítori kan├íla boli v├Żhradne vedom├ş ako hromadne odstr├íni┼ą spr├ívy v programe Discord. T├íto funkcia bola nesk├┤r zru┼íen├í, preto┼że datab├íza sporov sa opakovane stret├ívala s probl├ęmami, preto┼że pr├şli┼í ve─ża spr├ívcov by spr├ívy odstra┼łovalo s├║─Źasne. Aj ke─Ć bola t├íto funkcia stiahnut├í z d├┤vodu hromadn├ęho odstra┼łovania, Discord st├íle umo┼ż┼łoval pou┼ż├şvate─żom odstra┼łova┼ą jednu spr├ívu naraz, a preto je mo┼żn├ę hromadne odstra┼łova┼ą spr├ívy, ale nie v┼íetky v tej istej in┼ítancii.

Ako vymaza┼ą rozhovor v slu┼żbe Discord (priama spr├íva)

Technicky nie je mo┼żn├ę odstr├íni┼ą nes├║hlasn├ę osobn├ę konverz├ície. Maxim├ílne, ─Źo m├┤┼żete urobi┼ą, je bu─Ć zavrie┼ą okno rozhovoru, aby v├ís chaty neob┼ąa┼żovali, alebo odstr├íni┼ą miestne spr├ívy, aby sa nezobrazovali v hist├│rii rozhovorov. V druhom pr├şpade je k├│pia spr├ívy ulo┼żen├í s druh├Żm u┼ż├şvate─żom a v datab├íze sv├íru. Tu je ako vy─Źisti┼ą nes├║hlas v chate:

 1. Kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi na pou┼ż├şvate─żsk├ę meno odosielate─ża, ktor├ęho konverz├íciu chcete odstr├íni┼ą. Vyberte polo┼żku Spr├íva.
 2. Prejdite na krajn├Ż prav├Ż koniec spr├ívy. Kliknite na tri bodky ├║plne vpravo. V ponuke, ktor├í sa otvor├ş, kliknite na polo┼żku Odstr├íni┼ą.

Va┼íe lok├ílne spr├ívy sa teda odstr├ínia a spr├ívy by ste u┼ż ─Ćalej nevideli. Uistite sa, ┼że to nepou┼ż├şvate v ┼żiadnom d├┤le┼żitom chate, ktor├Ż by ste mohli potrebova┼ą, preto┼że by to viedlo k vymazaniu d├┤le┼żit├Żch spr├ív.

Ako vymaza┼ą nes├║hlasn├Ż rozhovor (spr├ívy kan├íla)?

Na rozdiel od priamych spr├ív je mo┼żn├ę spr├ívy kan├íla natrvalo odstr├íni┼ą. Spr├ívy m├┤┼żeme odstr├íni┼ą dvoma sp├┤sobmi. Jeden zo sp├┤sobov pre jeden z typov spr├ív. Tu sme uviedli obe met├│dy s krokmi, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu lep┼íie porozumie┼ą procesom.

Ako vymaza┼ą rozhovor v nes├║lade (ru─Źne)?

 1. Otvorte kan├íl obsahuj├║ci spr├ívu, ktor├║ by ste chceli odstr├íni┼ą.
 2. Uk├í┼żte na spr├ívu. Kliknite na tri ─Źerven├ę bodky, ktor├ę sa zobrazuj├║ napravo od spr├ívy. V ponuke vyberte polo┼żku Odstr├íni┼ą.
 3. Teraz sa zobraz├ş okno, ktor├ę v├ís po┼żiada o potvrdenie v├í┼ího rozhodnutia. Ak ste si ist├ş svojou vo─żbou, kliknite na tla─Źidlo Odstr├íni┼ą, v opa─Źnom pr├şpade zru┼íte.

Preto je spr├íva vymazan├í. T├íto met├│da funguje ├║plne dobre pre nieko─żko spr├ív; pre ve─żk├Ż po─Źet spr├ív to v┼íak m├┤┼że by┼ą ─Źasovo n├íro─Źn├ę.

Ako hromadne odstr├íni┼ą spr├ívy v programe Discord (spr├ívy kan├íla)

Discord roboti m├┤┼żu by┼ą skuto─Źnou pomocou, ke─Ć sa stret├ívame s touto situ├íciou. Spr├ívy m├┤┼żeme rozhodne hromadne maza┼ą na nes├║hlas. Tu s├║ kroky, ako to m├┤┼żeme urobi┼ą.

 1. Prihláste sa na svoj server Discord
 2. Prejdite na webovú stránku MEE6.
 3. Vyberte polo┼żku Prida┼ą do sv├íru a potom kliknut├şm na polo┼żku Autorizova┼ą povo─żte robotom pracova┼ą na serveri.
 4. Vyberte si pre seba najlep┼í├ş server.
 5. MEE6 teraz po┼żiada o povolenie pripoji┼ą sa k sv├íru.
 6. Ak sa zobraz├ş rovnak├í v├Żzva, kliknite na tla─Źidlo autoriz├ície.
 7. Skontrolujte na ovl├ídacom paneli MEE6 a povo─żte doplnok Moderovanie. Hne─Ć ako je nain┼ítalovan├Ż MEE6, m├┤┼żete teraz spr├ívy odstra┼łova┼ą pomocou r├┤znych pr├şkazov.

Toto je nieko─żko sp├┤sobov, ako ─Ćalej ako vymaza┼ą nes├║hlasn├Ż rozhovor. M├┤┼żu by┼ą vhodn├ę, ke─Ć chcete nie─Źo odstr├íni┼ą zo siete. V─Ćaka t├Żmto funkci├ím je spolo─Źnos┼ą u┼ż├şvate─żsky pr├şjemnej┼íia.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/38ir0lr