Ako vykúpiť Tiger Shark Skin v Maneateri

Ako vykúpiť Tiger Shark Skin v Maneateri 1

Kaštieľ je konečne prepustený na verejnosť a mnoho hráčov sa vydalo na cestu ako mladý býk v mori. Ako hráč pokračuje v hre, žralok sa vyvíja, až sa z neho stane dospelý megalodon. Ako bonus, niektorí šťastlivci dostanú aj kožu Tiger Shark v Maneateri. Ako v skutočnosti, pokožka tigrích žralokov umožní hráčom roztaviť takmer akýkoľvek materiál.

Tým sa hráčom výrazne posilní hra, pretože môžu získať viac výživy a rýchlejšie sa vyvíjať. Samozrejme, je tu háčik. Získanie kože tigrích žralokov nie je ľahká úloha. V tejto príručke vám ukážeme, ako dostať pokožku tigrích žralokov do cisterny. Takže pre žiadny iný dôvod, poďme sa pozrieť na kroky, aby si to chladnú pleť.

Tiger Shark Skin in Maneater

Uplatnite tiger žraločiu kožu v pančuchu

Bohužiaľ, pre väčšinu hráčov nie je možné uchopiť kožu žraloka Tiger. Táto pokožka je k dispozícii iba tým, ktorí si predobjednali Maneater od GameStop pre PC, Xbox One a PS4. Preto, ak ste si ho neobjednali od GameStop, nedostanete kód na uplatnenie Tiger Shark Skin v Maneater.

Hráči, ktorí si predobjednali hru z akejkoľvek inej digitálnej platformy, nedostanú exkluzívnu pokožku Tiger Shark. Napodiv, používateľ Reddit, ktorý si hru GameStop predobjednal, zatiaľ nedostal kód (zdroj). Môže to byť jednorazová situácia, pretože sme zatiaľ nevideli žiadneho iného používateľa uverejniť rovnaké vyhlásenie. Šťastní hráči, ktorým sa podarilo získať kód pokožky Tiger Shark, ich môžu v hre uplatniť.

Avšak hráči, ktorí stále chcú na koži Tiger Shark v Maneateri, možno budú musieť počkať na spustenie hry Nintendo Switch, Je možné, že Tripwire Interactive môže ponúknuť pokožku hráčom, ktorí si ju predobjednajú Switch, Okrem toho je nepravdepodobné, že vývojári sprístupnia pokožku na zakúpenie neskôr.