Ako vykopnúť niekoho z vášho účtu Hulu

Ako vykopnúť niekoho z vášho účtu Hulu 1

GUILTY. Doslova takmer všetci z nás sú vinní z toho, že posúvame streamingový účet od blízkeho priateľa alebo príbuzného, ​​pretože sme príliš lacní na to, aby sme zaplatili mesačnú faktúru za každú jednotlivú streamovaciu službu, ktorá existuje. Buďme úprimní, je ich toľko teraz a všetci majú taký skvelý originálny obsah, že je prakticky nemožné predávať všetky peniaze za peniaze každý mesiac. Zdieľanie účtov je skvelý spôsob, ako sa pozerať na pár programov zadarmo, a je to technicky menej nezákonné ako pirátske torrenty na rovnaký účel. Na druhú stranu to môže byť druh prchavosti, keď chcete sledovať svoje obľúbené programy, ale všetky vaše prúdy sa používajú. Teraz možno máte dohodu s rodinou a priateľmi, alebo ste zabudli požiadať o úschovu hesla Hulu počas nedávneho rozpadu. Bez ohľadu na okolnosti to môže byť záťaž, keď sa chcete v noci usadiť na vynikajúcom stretnutí, ale účet sa momentálne používa.

Ďalšie informácie nájdete v článku

Je zrejmé, že ak ste boli príliš chudobní (alebo lacní alebo leniví) na to, aby ste si kúpili svoje vlastné predplatné späť v priebehu dňa, pravdepodobne nebudete mať na výber možnosti rodinného účtu. Ak bol váš účet preniknutý hackerom alebo bývalým hosťom, je ešte menej pravdepodobné, že by ste zdieľali svoj stream.

Môže to trochu poškodiť vaše srdce, aby ste mohli urobiť tieto zmeny, ale buďte silní. Povedzte:

„Môj mesačný účet Hulu už stojí viac ako dosť. Musím okamžite naštartovať tieto freeloadery a dobehnúť ich Marvel'S Runaways'

A potom si prečítajte pokyny o ďalších krokoch potrebných na to, aby sa táto skutočnosť stala skutočnosťou…

Kopanie bezplatných účtov pre Hulu na obrubník

V tomto článku sa zameriam na to, ako sa zbaviť nepozvaných pozorovateľov, zabrániť im v opätovnom prístupe k vášmu účtu Hulu a ako najlepšie zvýšiť bezpečnosť vášho účtu, aby sa predišlo akýmkoľvek budúcim podvodníkom. Dôsledne sledujte každý krok na ceste, aby ste sa ubezpečili, že ste urobili všetko, čo je potrebné, aby ste v budúcnosti dosiahli pokoj. Akýkoľvek preskočený krok by sa mohol považovať za „trhlinu v základoch“ zabezpečenia vášho účtu. Urobte si láskavosť a urobte to hneď prvýkrát.

Tu ideme.

Ako vykopnúť niekoho z vášho účtu Hulu 2

Vykonávanie detektívnej práce

Pravdepodobne najväčšia červená vlajka, ktorú niekto používa alebo používa Hulu účet iný ako vy alebo niekto, komu ste sprístupnili prístup, si v odporúčaných filmoch alebo nových neznámych účtoch všimne zvláštne možnosti. Mohli by ste osloviť tých, o ktorých viete, že môžu mať prístup k vášmu Hulu, aby ste zistili, či sa im to darí. Pomôže vám to vylúčiť možnosť hacknutia. V tomto okamihu môžete začať odstraňovať ľudí, ako uznáte za vhodné. Vykopnite tieto freeloadery!

Keď určíte zodpovedných, či už sú to priatelia alebo cudzinci, môžeme začať pracovať na odstránení nežiaducich nepríjemností z vášho účtu.

Kopanie trochu hlbšie

Po ukončení obťažovania rodiny a priateľov môžete skontrolovať, či sa nezmenili informácie o vašom domácom zariadení. Ak sa zmení, môže vám to poskytnúť hlbší prehľad o type jednotlivca, ktorý momentálne berie váš účet Hulu na jazdu na bicykli.

Je to váš účet, preto by ste mali vedieť, ktoré zariadenia sú a nemajú autorizáciu na synchronizáciu s týmto zariadením. Zobrazenie a správa zariadení:

 1. Choďte ďalej a prihláste sa do svojho Stránka účtu pomocou preferovaného webového prehľadávača.
 2. Vyhľadajte sekciu „Váš účet“ a kliknite na ikonu Spravujte zariadenia, Vyhľadajte „Watch Hulu na svojich zariadeniach“.
 3. Keď sa toto okno zobrazí, bude obsahovať zoznam všetkých aktuálne zaregistrovaných zariadení pripojených k vášmu účtu Hulu.
 4. Každý, kto nie je známy alebo o skutočnosti vie, nemal by byť rýchlo odstránený kliknutím odstrániť, umiestnené vedľa konkrétneho zariadenia.

Ako vykopnúť niekoho z vášho účtu Hulu 3

Ďalšou zaujímavou vecou, ​​ktorú môžete urobiť, je odhlásenie zo všetkých webových prehľadávačov, okrem prehliadača, ktorý práve používate, priamo na vašom počítači. Dokážeš to:

 1. Ak sa vrátite do sekcie „Váš účet“, kliknite na ikonu Chráňte svoj účet, Nájdete ho v časti „Ochrana osobných údajov a nastavenia“.
 2. V rozbaľovacom okne vyberte položku Odhláste sa zo všetkých počítačov,

Ktokoľvek, kto je momentálne prihlásený do vášho účtu z ľubovoľného počítača, okrem toho, v ktorom sa práve nachádzate, bude z neho zavedený systém. Ak to však bude mať vaše heslo, nezabráni ich to natrvalo.

Čas na nové a vylepšené heslo účtu

Ihneď, ako ste zo svojho účtu Hulu zaviedli všetky zariadenia, mali by ste okamžite zmeniť svoje heslo. Ak bol niekto vo vašom účte, znamená to, že vaše heslo bolo zneužité. Bez ohľadu na to, či ste im ich poskytli úmyselne alebo nie, ide o veľké porušenie vašej osobnej bezpečnosti a je potrebné sa s ním rýchlo a bez milosti zaoberať. Riešenie? Ak chcete, aby váš účet zostal mimo svojho účtu, musíte zmeniť heslo.

Keď ste prihlásení do svojho účtu Hulu:

 1. V časti „Váš účet“ vyhľadajte „Heslo“ a vyberte položku zmena,
 2. Zadajte aktuálne ohrozené heslo a vyplňte nové, bezpečnejšie heslo.
  • Vaše heslo by malo pozostávať z kombinácie veľkých a malých písmen, číslic a špeciálnych znakov. Nepoužívajte úplné anglické slová. Namiesto toho sa rozhodnite pre vetu alebo zoznam náhodných nesúrodých slov. Dĺžka je tiež užitočná. Dlhšie heslo je ťažšie uhádnuť ako kratšie. Príkladom by bolo (chránené e-mailom) $ hiR7, čo je len BearAutomobileShirt v oveľa menej ľahko dešifrovanom kontexte. Je samozrejmé, že si budete musieť toto heslo pamätať sami, takže sa uistite, že si dokážete nejako vybaviť konkrétne znaky, ktoré používate.
 3. cvaknutie Uložiť zmeny po dokončení procesu.

Buďte múdri a nikomu nedajte tieto informácie. Môžete sa vyhnúť tomu, že to nebudete musieť robiť znova praktizovaním dobrých bezpečnostných postupov a protokolov. Môže vám tiež pomôcť zmeniť zaregistrovaný e-mail na niečo nové, pretože to by mohlo byť ohrozené.

Urobiť tak:

 1. Uhádol si to. Bude sa nachádzať v sekcii „Váš účet“. Vyhľadajte položku „E-mail“ a vyberte položku zmena,
 2. Zobrazí sa váš aktuálny e-mail. Stačí zadať nový e-mail a potvrdiť ho.
 3. Zobrazí sa výzva na zadanie (novo zmeneného) hesla. Zadajte ho a kliknite na tlačidlo OK Uložiť zmeny,

Odstránenie nechcených profilov

Ako vykopnúť niekoho z vášho účtu Hulu 4

Ako názov napovedá, je čas odstrániť všetky nežiaduce profily z vášho účtu Hulu. Rovnako ako každý iný postup v tomto článku, aj toto bude jednoduchý. Uistite sa, že keď ste pripravení odstrániť profil, ste si stopercentne istí, čo chcete urobiť. Tento krok je trvalý.

Ak ste pripravení:

 1. Vezmite kurzor a umiestnite kurzor myši na meno umiestnené v pravom hornom rohu stránky.
 2. cvaknutie Spravujte profily,
 3. Vyhľadajte profil, ktorý chcete odstrániť, a vyberte ho. Zobrazí sa vyskakovacie okno.
 4. V rozbaľovacom okne vyberte položku Odstrániť profil,
 5. Potvrďte to.

Profil už nie je. Tieto kroky opakujte pre každý profil, ktorý chcete odstrániť z účtu.

Či už sa v budúcnosti rozhodnete nechať svojich priateľov a rodinu, aby od vás Hulu bezplatne poslali, je len na vás, čo urobíte. HOWEVER, ak vám to pomôže pri rozhodovaní, zvážte, ako často chcete opakovať vyššie uvedené kroky, aby ste zaistili svoj účet Hulu, keď budú veci kyslé (alebo bude uvoľnená ďalšia sezóna vašich príbehov). Možno by bolo jednoduchšie získať im darčekovú kartu Hulu a pokračovať vo svojom živote.

Neznášam odstránenie kamaráta uprostred nárazu? Možno budú potrebovať trochu priateľské heads-up.

Máte zvláštny hackerský príbeh Hulu? Povedzte nám, aké divné relácie sa objavili vo vašom zozname sledovaných položiek a ako ste chytili vinníka uvedeného nižšie!