Ako vrátiť Samsung Galaxy Poznámka 7 predtým, ako sa batéria rozbehne

Samsung Galaxy Poznámka 7 sa odvoláva z dôvodu chyby batérie. Aj keď je to nešťastné, je veľmi dôležité, aby ste svoje čo najskôr vrátili. Táto príručka vám pomôže s vrátením smartfónu späť vášmu operátorovi a získaním prípadného vymeneného smartfónu.

Prehľadali sme stránky prepravcov a porozprávali sa s ich zákazníckym servisom, aby sme získali najnovšie informácie o tom, ako ľahko môžete svoje zariadenie vrátiť Galaxy Poznámka 7. Najprv si povieme niečo o amerických dopravcoch, pretože je najľahšie ich kontaktovať, a potom prejdeme k iným predajcom. Poďme teda na to, aby ste mohli svoj Samsung vrátiť Galaxy Poznámka 7 predtým, ako batéria vybuchne.

Návrat Galaxy Poznámka 7 spoločnosti AT&T

galaxy-note7_acc

AT&T chvíľu trvalo, kým prišlo s procesom vrátenia Samsungu Galaxy Poznámka 7 ale je to solídne. Jediné, čo musíte urobiť, je vziať si poznámku 7 do obchodu a umožnia vám vybrať si ľubovoľný smartfón, ktorý chcete. Ďalšou skvelou vecou je, že vám umožnia vybrať si najnovší Samsung Galaxy S7, Galaxy S7 Edge alebo dokonca S7 Active poskytnutím kreditu vo výške 25 dolárov.

Máte obavy z niektorej z poznámok 7 príslušenstvo, ktoré ste si kúpili k smartfónu?

Aj tie sa dajú vrátiť s.

Čo keď stále chcem Samsung Galaxy Poznámka 7 z AT&T?

AT&T poskytuje skvelé služby tým, že vám umožňuje vrátiť zariadenie na výmenu a získať nový Samsung Galaxy Poznámka 7 keď bude k dispozícii. Musím priznať, že je to super.

Návrat Galaxy Poznámka 7 do Verizonu

galaxy-note7_design-phone1

Verizon zastavil predaj smartfónu a čaká, kým Samsung príde s plánom výmeny. Nemusíte sa však báť, môžete jednoducho ísť do ich obchodu a kúpiť si už zakúpený Galaxy Poznámka 7 vymenené. Je však potrebné poznamenať, že táto služba je určená iba do 30. septembra a je dobré, že je to celý mesiac. Verizon tiež umožňuje používateľom vymeniť smartphone za iný telefón alebo jednoducho získať peniaze späť. Znižujú tiež poplatok za doplnenie zásob pre tých, ktorí uprednostňujú smartphone späť.

Verizon tiež umožňuje používateľom vymeniť smartphone za iný telefón alebo jednoducho dostať svoje peniaze späť. Znižujú tiež poplatok za zarybnenie pre tých, ktorí prinesú smartfón späť.

Čo keď stále chcem Samsung Galaxy Poznámka 7 z Verizonu?

Verizon mlčí o tom, či budete môcť vymeniť smartfón za Samsung Galaxy Poznámka 7 keď sa doplní. Tento článok aktualizujem, keď bude všetko trochu jasnejšie.

Návrat Galaxy Poznámka 7 do Sprintu

galaxia-poznámka7_zábavná ruka

Proces výmeny môžete začať jednoducho návštevou kamenného obchodu alebo dokonca zavolaním 1-800-SPRINT1. Vrelo odporúčam navštíviť kamenný obchod a vrátiť smartphone, pretože je to oveľa pohodlnejšie ako telefonovať. Sprint vám umožňuje downgradovať na Samsung Galaxy S7 alebo S7 Edge a taktiež vám vrátia cenový rozdiel. Príslušenstvo, ktoré ste si kúpili k smartfónu, môžete tiež ľahko vrátiť. Tu je potrebné poznamenať, že si môžete kúpiť aj iný telefón, ktorý je lacnejší ako Note 7 (cena takmer každého telefónu je nižšia ako tento).

Príslušenstvo, ktoré ste si kúpili k smartfónu, môžete tiež ľahko vrátiť. Tu je potrebné poznamenať, že si môžete kúpiť aj iný telefón, ktorý je lacnejší ako Note 7 (cena takmer každého telefónu je nižšia ako tento).

Čo keď stále chcem Samsung Galaxy Poznámka 7 zo sprintu?

Ak môžete chvíľu počkať, Sprint vám umožní jednoducho urobiť facku pre nové zariadenie, keď budú na sklade. Dôrazne však odporúčam, aby ste to neurobili, pretože existuje vysoká pravdepodobnosť výbuchu batérie. A som si celkom istý, že to nechceš urobiť.

Návrat Galaxy Poznámka 7 na T-Mobile

galaxy-note7_video

Rovnako ako Verizon, aj T-Mobile necháva svojich zákazníkov vrátiť Samsung Galaxy Poznámka 7 do 30. septembra. Môžete to urobiť buď tým, že pôjdete do obchodu, alebo spustíte proces zavolaním 1-800-937 -8997. Telefón môžete vrátiť a získať úplnú refundáciu a získať späť svoju hotovosť, alebo tieto peniaze môžete použiť na iné zariadenie. Rovnako ako takmer každý iný nosič môžete tiež vrátiť všetko príslušenstvo, ktoré ste si kúpili so smartfónom. Ďalej je potrebné poznamenať, že ak ste si predobjednali Samsung Galaxy S7 a získali rôzne dobroty, ako je bezplatná karta SD alebo predplatné Netflix, si ich môžete ponechať, aj keď vrátite telefón.

Rovnako ako takmer každý iný nosič môžete tiež vrátiť všetko príslušenstvo, ktoré ste si kúpili so smartfónom. Ďalej je potrebné poznamenať, že ak ste si predobjednali Samsung Galaxy S7 a získali rôzne dobroty, ako je bezplatná karta SD alebo predplatné Netflix, si ich môžete ponechať, aj keď vrátite telefón.

Čo keď stále chcete Samsung Galaxy Poznámka 7 od T-Mobile?

Ak by ste predsa len chceli ísť s vlajkovou loďou Samsung, operátor ponúka rovný remienok pre vrátený telefón, akonáhle budú k dispozícii nové akcie.

Návrat Galaxy Poznámka 7 spoločnosti Samsung

Ak ste si zariadenie nekúpili u žiadneho operátora, môžete ľahko ísť do maloobchodného obchodu Samsung a zariadenie si vymeniť. Samsung znamená, že darovanie využíva možnosť získať úplne novú pevnú jednotku výmenou za svoju starú. Alebo použitia môžu ľahko vymeniť smartphone za a Galaxy S7 alebo S7 Edge s rozdielom zaplateným v hotovosti. Príslušenstvo, ktoré ste si kúpili k telefónu, môžete tiež ľahko vymeniť. Send some hovorí používateľom, aby zariadenie vrátili do maloobchodnej predajne, kde bol zakúpený, alebo jednoducho zavolali 1-800-SAMSUNG, aby ste priamo zahájili výmenu.

Tiež dostanete darčekovú kartu vo výške 25 dolárov alebo kredit na faktúru za nepríjemnosti, ktoré vás celý tento debakel stál.

Návrat Galaxy Poznámka 7 Najlepšia kúpa

Ak ste si smartphone kúpili od spoločnosti Best Buy, môžete ho ľahko vrátiť do obchodu a vrátiť mu celú sumu. Tu je úryvok oficiálneho vyhlásenia spoločnosti Best Buy k tomuto problému:

„Zastavili sme predaj Samsung Note 7. Zákazníci môžu navštíviť obchod Best Buy a vrátiť alebo vymeniť svoje zariadenie bez poplatku za doplnenie zásob. Zákazníci budú mať možnosť nahradiť ho novým Note 7 keď budú k dispozícii. “

Návrat Galaxy Poznámka 7 do Amazon

Natiahol som ruku k Amazon ohľadom tohto problému, ale nedokázal od nich získať vyjadrenie. Celý proces ešte nie je jasný a môže chvíľu trvať, kým sa veci usadia. Budem aktualizovať tento článok chce Amazon vydala náležité vyhlásenie o návrate spoločnosti Samsung Galaxy Poznámka 7 do Amazon.

Záver

Napriek tomu, že celý tento problém s vybuchujúcou batériou je veľkým problémom na takmer čistom stole spoločnosti Samsung, vlajkový phablet stále zostáva jedným z najlepších smartphones okolo. Pozrite sa na najlepšie funkcie spoločnosti Samsung Galaxy Poznámka 7 alebo si prezrite najlepšie puzdrá pre Samsung Galaxy Poznámka 7 kým budete čakať na návrat nového smartfónu.

Povedzte nám teda, či zostanete pri Samsungu Galaxy Poznámka 7 alebo sa rozhodnúť pre iné zariadenie? Rád si vypočujem vaše názory.