Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako vložiť video na stránky WordPress pomocou webových a iOS aplikácií

Ako vložiť video na stránky WordPress pomocou webových a iOS aplikácií 1

Pravdepodobne súhlasíte s tým, že videá oživia webové stránky. Sú to spôsob, ako sa spojiť s návštevníkom a spôsob, ako udržujte návštevníkov a skúmanie zvyšku vašich stránok. Ak máte webovú stránku WordPress a ste pripravení, aby vaše stránky vynikali videom, sme tu pre vás! Táto príručka vám ukáže, ako môžete ľahko pridať videá do svojich článkov pomocou aplikácie WordPress pre iOS.

Pokračujte v čítaní a zistite, ako vložiť video do WordPress pre iOS ako profesionál.

Auto-Vložiť

WordPress má funkciu, vďaka ktorej je vkladanie videa hračkou. Kód na vloženie môžete automaticky získať z lokalít ako Vimeo a YouTube a ľahko vložiť videá tak, že skopírujete webovú adresu videa a vložíte ich do WordPress. Táto metóda funguje vo webovej aplikácii WordPress, ako aj v oficiálnej aplikácii WordPress pre iOS.

Ako vložiť video na stránky WordPress pomocou webových a iOS aplikácií 2

Po vložení adresy URL zobrazí WordPress video vo vnútri editora, do ktorého ste sa rozhodli video umiestniť.

Krok za krokom

Najprv prejdite na miesto, kde sa nachádza vaše video, a skopírujte webovú adresu priamo z panela s adresou v hornej časti stránky alebo kliknite na tlačidlo zdieľať a malo by vám dať odkaz. Skopírujte tento odkaz a vráťte sa späť do aplikácie WordPress.

Po druhé sa prihláste do svojho účtu WordPress a prejdite na príspevok alebo stránku, na ktorú chcete vložiť svoje video. Ak ide o novú stránku alebo príspevok, jednoducho kliknite na položku „Pridať novú“ na bočnom paneli ponuky správcu. na WordPress pre iOS musíte prejsť do sekcie Blogové príspevky a potom klepnúť na tlačidlo „+“ v pravom hornom rohu obrazovky.

Po tretie, kliknite na oblasť na stránke alebo odošlite a vložte odkaz, ktorý ste skopírovali v prvom kroku. Video sa tým umiestni a kliknutím na náhľad v hornej časti stránky môžete zistiť, ako sa vám páči.

Formátovanie videa

Po zavedení videa máte možnosť formátovať video tak, aby vyzeralo presne na stránke alebo v príspevku. Nastavenia v programe WordPress môžete použiť na zarovnanie pridania videa, ak si želáte a naformátujte video tak, aby sa zobrazovalo vo zvolenej veľkosti a kvalite.

Existujú aj ďalšie nastavenia, ako napríklad automatické prehrávanie, keď návštevník pristane na vašom webe alebo mu umožňuje, aby zasiahlo hru, ak sa tak rozhodne. Môžete dokonca použiť ďalšie veci, ako napríklad pridajte text do softvéru bez videa aby vaše video vyniklo.

Vkladanie pomocou miniaplikácie

Máte tiež možnosť vložiť svoje videá do miniaplikácií bočného panela WordPress. Z tohto dôvodu musíte mať prístup k svojmu správcovi WordPress cez webovú aplikáciu, pretože táto funkcia nie je k dispozícii v aplikácii WordPress pre iOS. Na bočnom paneli kliknite na položku „Vzhľad“ a potom na položku „Widgety“. Pridajte miniaplikáciu „Text“ na svoj bočný panel a potom do tohto textového poľa vložte adresu URL z kroku 1 a WordPress sa automaticky postará o zvyšok.

Teraz viete, ako vložiť video do WordPress

Ako vidíte, naučiť sa, ako vložiť video do WordPress, nie je také zložité, ako by to mohlo znieť. Vďaka aplikácii WordPress pre iPhone a iPad je to jednoduché a užívateľsky príjemné, pretože nemusíte byť majiteľom kódov. Musíte jednoducho vedieť, ako kopírovať a prilepiť a odtiaľ ísť.

Pomohol vám náš blogový príspevok dnes? Nezabudnite si zarezervovať našu stránku ako záložku, aby ste boli vždy v obraze s technológiou a so všetkými vecami iOS!

Table of Contents