Ako vidie┼ą prezent├íciu Huawei Mate 30 na┼żivo

Len za tri dni bude ofici├ílne predstaven├í nov├í Huawei Mate 30. ─îo sa t├Żka dizajnu a vlastnost├ş tohto termin├ílu, nemali by sme ma┼ą ve─żk├ę prekvapenie, preto┼że z ─Źasu na ─Źas uniklo v┼íetko. rozhodne Je tu ─Źas┼ą, v ktorej st├íle m├íme ve─ża intr├şg, a to je syst├ęm, Pre v├Żroky, ktor├ę sme videli v s├║vislosti so zna─Źkou a s├║─Źasnou situ├íciou v Spojen├Żch ┼ít├ítoch, bude Huawei Mate 30 prv├Żm mobiln├Żm telef├│nom tejto zna─Źky, ktor├Ż pr├şde bez aplik├ície Google.

To ukazuje dve veci: ├íno, Huawei Mate 30 doraz├ş s nain┼ítalovan├Żm syst├ęmom Android A ak v┼íetko p├┤jde pod─ża pl├ínu, znamen├í to tie┼ż, ┼że m├┤┼żeme nain┼ítalova┼ą samotn├║ aplik├íciu Google, ako to potvrdzuje zna─Źka. So v┼íetk├Żmi t├Żmito pochybnos┼ąami je ├║plne jasn├ę, ┼że po─Źas udalosti Huawei budeme na obrazovke opraven├ş, preto┼że ├íno, okam┼żite to uvid├şme. Uk├í┼żeme v├ím ako.

M├┤┼żete vidie┼ą prezent├íciu Huawei Mate 30 v YouTube

St├íle viac zna─Źiek sa prip├íja k trendu vysielania svojich rel├íci├ş. pren├í┼ían├ę, Pre technick├Żch nad┼íencov je to ├║┼żasn├í pr├şle┼żitos┼ą pozera┼ą sa na to, ─Źo sa deje z vn├║tra, a preto┼że zna─Źka nem├┤┼że pozva┼ą m├ędi├í ako celok, je tie┼ż pre n├ís ve─żmi u┼żito─Źn├ę sledova┼ą ┼żiv├ę spravodajstvo. , ├üno Zosta┼łte v spojen├ş s Pro Android a v┼íetk├Żmi soci├ílnymi sie┼ąami (tie┼ż s na┼í├şm telegramom), preto┼że budeme na udalosti, aby sme v├ím v┼íetko povedali ─îo n├ím zna─Źka ukazuje na Huawei Mate 30.

Ak chcete sledova┼ą ┼żiv├Ż program, m├┤┼żete to urobi┼ą na tej istej str├ínke ┼żiv├ęho videa, ktor├║ sme vlo┼żili do tohto riadku. tak Nech├íme v├ím zoznam s pl├ínmi udalost├ş v r├┤znych krajin├ích aby ste vedeli, ─Źi to vid├şte alebo nie.

  • ┼ípanielsky: 2: 00 za noc
  • Mexiko 7: 00:00
  • Argent├şna: 9: 00:00
  • ─îile: 9: 00 hod├şn
  • Ekv├ídor: 7: 00:00
  • peru: 7: 00:00
  • Kolumbia: 7: 00:00

To znamen├í, ┼że v├ím nech├ívame tabu─żku s vlastnos┼ąami, ktor├ę, ako d├║fame, bud├║ vidie┼ą v Huawei Mate 30 Pro:

Huawei Mate 30 Pro
pl├ítno 6,6 alebo 6,8 palce v rozl├ş┼íen├ş FullHD + AMOLED a kask├ídov├Żch okrajoch
procesor Kirin 990 5G
RAM 8 GB
skladovanie 512 GB
rozmer
z├íva┼żia
Zadn├í kamera Hlavn├ę 40 megapixelov (IMX600) f / 1,6 OIS
┼áirok├Ż uhol 40 megapixelov
3x teleobjekt├şv a 8 megapixlov├Ż fotoapar├ít s f / 2,4
Predn├í kamera 32 megapixelov + sn├şma─Ź rozpoznania tv├íre
extra Registrácia tváre 2,0, duálny LED blesk, USB Type-C
bicie 4, 500 mAh s r├Żchlym nab├şjan├şm 40 W a 30 W
Syst├ęm Android 10 pod EMUI 10 bez aplik├ície Google