Ako vidie┼ą prezent├íciu Huawei Mate 30 na┼żivo

Len za tri dni bude ofici├ílne predstaven├Ż nov├Ż Huawei Mate 30. ─îo sa t├Żka dizajnu a vlastnost├ş tohto termin├ílu, nemali by sme ma┼ą ┼żiadne ve─żk├ę prekvapenia, preto┼że v┼íetko ob─Źas uniklo. rozhodne je ─Źas┼ą, v ktorej st├íle m├íme ve─ża intr├şg a to je syst├ęm, Z vyhl├ísen├ş, ktor├ę sme videli v s├║vislosti so zna─Źkou a s├║─Źasnou situ├íciou v Spojen├Żch ┼ít├ítoch, bude Huawei Mate 30 prv├Żm mobiln├Żm telef├│nom zna─Źky, ktor├Ż pr├şde bez aplik├ície Google.

To ukazuje dve veci: ├íno, Huawei Mate 30 doraz├ş s nain┼ítalovan├Żm syst├ęmom Android A ak v┼íetko p├┤jde pod─ża pl├ínu, znamen├í to tie┼ż, ┼że m├┤┼żeme nain┼ítalova┼ą samotn├║ aplik├íciu Google, ako to potvrdzuje zna─Źka. So v┼íetk├Żmi t├Żmito pochybnos┼ąami je ├║plne jasn├ę, ┼że po─Źas udalosti Huawei budeme na obrazovke opraven├ş, preto┼że ├íno, je to okam┼żite vidie┼ą. Uk├í┼żeme v├ím ako.

Prezentáciu Huawei Mate 30 nájdete na YouTube

St├íle viac zna─Źiek sa prip├íja k trendu vysielania svojich rel├íci├ş. pren├í┼ían├ę, Pre technologick├Żch nad┼íencov je to neuverite─żn├í pr├şle┼żitos┼ą pozera┼ą sa na to, ─Źo sa deje z vn├║tra, a ke─Ć┼że zna─Źka nem├┤┼że pozva┼ą m├ędi├í ako celok, je tie┼ż ve─żmi u┼żito─Źn├ę sledova┼ą ┼żiv├ę spravodajsk├ę rel├ície. , ├íno zosta┼łte v kontakte s programom Pro Android a v┼íetk├Żmi soci├ílnymi sie┼ąami (aj s na┼íim kan├ílom Telegram), preto┼że budeme na podujat├ş, aby sme v┼íetko ozn├ímili ─îo n├ím zna─Źka ukazuje na Huawei Mate 30.

Ak chcete sledova┼ą ┼żiv├Ż program, m├┤┼żete to urobi┼ą na tej istej str├ínke ako ┼żiv├ę video, ktor├ę sme vlo┼żili do tohto riadku. P├í─Źi sa ti to Nech├ívame zoznam s harmonogramom udalost├ş vo viacer├Żch krajin├ích tak┼że viete, ─Źi to vid├şte alebo nie.

 • ┼ípanielsky: 2: 00 za noc
 • Mexiko 7: 00:00
 • Argent├şna: 9: 00:00
 • ─îile: 9: 00 hod├şn
 • Ekv├ídor: 7: 00:00
 • peru: 7: 00:00
 • Kolumbia: 7: 00:00
 • To znamen├í, ┼że nech├ívame st├┤l s funkciami, o ktor├Żch d├║fame, ┼że ich bude mo┼żn├ę vidie┼ą na Huawei Mate 30 Pro:

  Huawei Mate 30 Pro
  pl├ítno 6,6 alebo 6,8 palce v rozl├ş┼íen├ş FullHD + AMOLED a kask├ídov├Żch okrajoch
  procesor Kirin 990 5G
  Pam├Ą┼ą RAM 8 GB
  skladovanie 512 GB
  rozmer
  z├íva┼żia
  Zadn├í kamera 40 najlep┼í├şch megapixelov (IMX600) f / 1,6 OIS
  ┼áirok├Ż uhol 40 megapixelov
  3x teleobjekt├şv a 8 megapixlov├Ż fotoapar├ít s f / 2,4
  Predn├í kamera 32 megapixelov├Ż sn├şma─Ź rozpozn├ívania tv├íre +
  extra Záznam tváre 2,0, duálny LED blesk, USB typ C
  bicie 4, 500 mAh s r├Żchlym nab├şjan├şm 40 W a 30 W
  syst├ęm Android 10 na EMUI 10 bez aplik├ície Google