Ako v prehliada─Źi Google Chrome nain┼ítalujem a zaist├şm ├║nik hesla?

Ako v prehliada─Źi Google Chrome nain┼ítalujem a zaist├şm ├║nik hesla? 1

Aj ke─Ć sa technol├│gia vyvinula a existuj├║ r├┤zne ├║─Źinn├ę sp├┤soby, ako m├┤┼żeme zabezpe─Źi┼ą na┼íe ├║daje a chr├íni┼ą ich pred zvedav├Żmi o─Źami ├║to─Źn├şkov. Ale ke─Ć technol├│gia pokro─Źila, tak m├í sila ├║to─Źn├şka. V skuto─Źnosti existuje nieko─żko pr├şspevkov o tom, ako chr├íni┼ą va┼íe ├║daje a heslo, ale st├íle existuj├║ mili├│ny ─żud├ş, ktor├ş sa dostan├║ do poru┼íenia hesla. Ak sa v┼íak ├║to─Źn├şci niekedy pok├║sia sp├ícha┼ą poru┼íenia ├║dajov na va┼íom ├║─Źte, pomocou niektor├Żch efekt├şvnych krokov m├┤┼żete ├║lohu ├║to─Źn├şkov trochu s┼ąa┼żi┼ą.

A ak sa chcete dozvedie┼ą viac o tom, ako nastavi┼ą a zabezpe─Źi┼ą svoje ├║daje v prehliada─Źi Google Chrome, ste na spr├ívnom mieste ako v tomto pr├şspevku, budeme v├ís informova┼ą o tom, ako nakonfigurova┼ą a zabezpe─Źi┼ą detekciu po┼íkodenia heslom v prehliada─Źi Google Chrome. Existuj├║ aj in├ę sp├┤soby, ako ─Źasto meni┼ą svoje hesl├í, ma┼ą r├┤zne hesl├í pre r├┤zne ├║─Źty, pou┼ż├şva┼ą spr├ívcu hesiel, aby ste nezabudli na v┼íetky hesl├í. To znamen├í, ┼że sa dostaneme priamo do samotn├ęho ─Źl├ínku:

Google Chrome vystupoval

─îo je to vymazanie hesla?

T├íto funkcia bola spo─Źiatku predstaven├í ako roz┼í├şrenie prehliada─Źa Google Chrome, nesk├┤r v┼íak bola t├íto funkcia v prehliada─Źi pridan├í ako plnohodnotn├í funkcia. T├║to funkciu n├íjdete pod kontrolou hesla vo va┼íom prehliada─Źi. V podstate to v┼íetko pom├íha u┼ż├şvate─żovi zabr├íni┼ą tomu, aby pou┼ż├şvatelia nechali svoje hesl├í unikn├║┼ą. A rob├ş to tak, ┼że skontroluje, ─Źi hesl├í, ktor├ę pou┼ż├şvatelia pou┼ż├şvaj├║ na prihl├ísenie na webov├ę str├ínky, s├║ s├║─Źas┼ąou poru┼íenia ├║dajov, o ktor├Żch Google vie. Ke─Ć zist├ş, ┼że webov├í str├ínka uklad├í hesl├í v akejko─żvek podobe, po┼íle pou┼ż├şvate─żovi upozornenie na poru┼íenie. Docela praktick├ę, nie?

Ako v prehliada─Źi Google Chrome nain┼ítalujem a zaist├şm ├║nik hesla?

Ak chcete v prehliada─Źi Google Chrome povoli┼ą zis┼ąovanie hesla, postupujte takto:

    Najprv spustite prehliada─Ź Google Chrome. ┼ípecifikova┼ą chrome: // flags v paneli s adresou. lis Cho─Ć ─Ćalej, Inak m├┤┼żete vlo┼żi┼ą chrome: // flags / # zis┼ąovanie ├║niku hesla na panel s adresou na spustenie funkcie. Aktivova┼ą Z├ínik hesla mo┼żnos┼ą na str├ínke vlajky. Dotknite sa mo┼żnosti Aktivovan├ę. Po aktiv├ícii tejto funkcie budete musie┼ą re┼ítartova┼ą prehliada─Ź stla─Źen├şm mo┼żnosti na re┼ítartovanie funkcie. Uistite sa, ┼że va┼íe zariadenie pou┼ż├şva prehliada─Ź Chrome 78 alebo nov┼íiu verziu prehliada─Źa Chrome. A ak to chcete vedie┼ą, m├┤┼żete stla─Źi┼ą 3-Mo┼żnos┼ą vo─żby v pravom hornom rohu prehliada─Źa. Kliknite na mo┼żnos┼ą Pomocn├şk.

Tak┼że to m├í┼í z mojej strany. D├║fame, ┼że sa v├ím tento pr├şspevok p├í─Źil a ┼że ste v prehliada─Źi Google Chrome povolili funkciu zis┼ąovania hesla. Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch ni┼ż┼íie, ak naraz├şte na nejak├ę probl├ęmy pri sledovan├ş ktor├ęhoko─żvek z vy┼í┼íie uveden├Żch pr├şkazov. Do nasleduj├║ceho pr├şspevku … Na zdravie!