Ako uzamknúť aplikácie na iPhone a iPad pomocou času obrazovky ako hesla

Ako uzamknúť aplikácie na iPhone a iPad pomocou času obrazovky ako hesla 1

Čas obrazovky predstavený spoločnosťou Apple S iOS 13 a iPad 13 môžete obmedziť čas pre vás alebo vašu podradenú obrazovku. Aj napriek tomu vás informovala o rozhodnutí o nastavení času konkrétnej aplikácie, webovej stránky a ďalších položiek na vašom zariadení. Kde môžete obmedziť čas na zobrazenie prehľadu, ktorý aplikácii miniete. Používatelia Apple tam môžu použiť heslo Apple iOS a iPadOS, aby zabezpečili svoje fotografie, e-maily alebo citlivé informácie, ktoré nechcel zdieľať.

Ako uzamknúť aplikácie na iPhone a iPad pomocou času obrazovky ako hesla

Okrem toho svoje zariadenie zdieľate niekedy, ale nikomu mu nedovolíte prístup k aplikácii, obrázkom alebo čomukoľvek. Je celkom pohodlné a užitočné používať heslo na vašom iPade alebo iPhone. Dnes vás naučíme, ako uzamknúť aplikácie pomocou hesiel.

Uzamknite svoje aplikácie na zariadeniach iPhone a iPad pomocou hesla.

    Otvorené “Životné prostredie” na zariadeniach iPhone alebo iPad “OSD”.(Čas obrazovky je v predvolenom nastavení aktivovaný.) Potom kliknite na „Appgränser. ” (cvaknutie Switch Ďalej v Centre ovládačov v časti Povoliť prístup, ak chcete uzamknúť, ak chcete prístup na určitý čas.Tu musíte zadať nové hesloAplikácia pravdepodobne uzavrie aplikáciu „Dnes,“ „Posledný 7 dni “ a nájdite aplikáciu, ktorú chcete zabezpečiť.) Teraz musíte vybrať aplikácie alebo Vybrať aplikácie. (Ak chcete nastaviť limit pre všetky aplikácie, alebo stlačte tlačidlo „Pridať“ a pridajte ďalšie minúty.) Select “Ďalšie” po výbere všetkých aplikácií nastavte čas. (Pomocou nástroja na výber času vyberte čas tak, že ho nastavíte na jednu minútu. Medzitým si tiež môžete prispôsobiť efekt stlačením „Prispôsobiť dni“ a po dokončení klepnúť na „Pridať“.)Východ “Životné prostredie” keď skončíte s výberom aplikácie a nakonfigurujete ju. To je, keď otvoríte.

Poznámka: Aplikácie ako Nastavenia, Telefón, Peňaženka, Hodiny a Nájsť môj telefón nemôžete uzamknúť pomocou času obrazovky.

Ako získať prístup k uzamknutým aplikáciám

Uzamknite aplikácie v iPhone

Ak je vaša aplikácia spustená po dokončení časového limitu, na obrazovke časového limitu sa zobrazí „Žiadajte viac času“.

    Najprv musíte Msgstr “Zadajte časový kód obrazovky.”(Nájdete text „Požiadať o viac času“) Bude sa vás pýtať pridať 15 minút, hodinu alebo schváliť celý deň.(vás požiada o čas a chce získať prístup k aplikácii.) Po vybranom čase aplikáciu znova uzamkne.

Poznámka: Tieto aplikácie boli Greyed von, čo naznačuje, že sú uzamknuté.

Aj keď je to celkom dobré, niekedy ľudia zabudnú heslo pre heslo pre obrazovku. Zdá sa to tiež dosť hlúpe a chceli by ste svoje zariadenie odstrániť. Obnovením zariadenia zo zálohy by sa neodstránilo ani heslo.

Poznámka: Ak zabudnete heslo pre zariadenie iPhone, iPad a vypnete ho. Potom pridajte svoje zariadenie Apple Nakupujte alebo Apple Autorizovaný poskytovateľ služieb.

Zmeňte časový kód obrazovky na iPhone alebo iPad.

    Otvorené “Životné prostredie” na vašom zariadení. Prejdite nadol a prejdite na “OSD”.Teraz stlačte Msgstr “Zmeniť časový kód obrazovky.”Potvrďte vyskakovacie okno pomocou „Zmena časového kódu obrazovky“Zadajte existujúci “Časový kód obrazovky “Teraz potvrďte nové heslo. To je všetko a teraz môžete zariadenie používať ako užitočné.

Heslo pre časové limity obrazovky sa obnovuje každú noc o polnoci podľa vášho regiónu. Je to jeden z najúčinnejších spôsobov analýzy použitia v aplikáciách bez úplného uzamknutia aplikácie.

Ako odstrániť heslo

Uzamknite aplikácie v iPhone

    Stlačte a podržte bočné tlačidlo a jedno z tlačidiel ovládania hlasitosti, kým sa nezobrazí posúvač napájania. Vypnite zariadenie a pripojte ho k počítaču, zatiaľ čo držíte posúvač. Podržte bočné tlačidlo, kým sa neobjaví obrazovka režimu resetovania. Obnovenie / aktualizácia stavu vášho zariadenia v počítači trvá 15 minút. Počkajte na dokončenie a potom nakonfigurujte zariadenie na nepretržité používanie.

Poznámka: Je založená na generácii vášho zariadenia. Môžete ísť do Apple podpora poznať do hĺbky.

Dúfajme, že zistíte, že je toto riešenie užitočné a že časové obmedzenie obrazovky pre vás funguje efektívne. Chceme si vypočuť váš hodnotný názor a spätnú väzbu v sekcii komentárov nižšie. Zostaňte naladení na ďalšie aktualizácie v budúcnosti o tej istej veci.