Ako uspokojivo nájsť vodu

Ako uspokojivo nájsť vodu 1

Rovnako ako v skutočnosti, voda zohráva v simulačnej hre otvoreného sveta kávy Stain Studio najdôležitejšiu úlohu. Je neoddeliteľnou súčasťou výroby energie a výroby niektorých položiek v neskorších fázach hry. Tu vám pomôžeme nájsť vodu v hre.

Aby ste uspokojivo našli vodu, musíte (samozrejme) mať zdroj vody a zariadenie nazývané výtok vody. Prejdime k nášmu najnovšiemu sprievodcovi a prečítajte si, ako to robíme relatívne.

Ako uspokojivo nájsť vodu

Ako nájsť vodu uspokojivo?

Budete mať prístup k odtoku vody na úrovni aktualizácie HUB 3, Potrebujete však viac manuálnej práce na nájdenie vody. Aj keď uspokojivé vlastnosti majú skener zdrojov, je iróniou, že ho nemožno použiť na nájdenie vody. Aby ste tak urobili, musíte skôr prehľadať mapu. Dokážete si predstaviť, že si to vyžaduje veľa prechádzok, objavovania a hľadania potokov, ako sú rieky a jazerá. Našťastie existuje oveľa jednoduchšia metóda, ako túto prácu vykonať.

Pomocou uspokojivej kalkulačky môžete načítať ukladacie súbory hry na webovú stránku. Tento užitočný nástroj potom pripraví presnú reprezentáciu mapy v hre. Ako viete, v samotnej spokojnosti neexistuje žiadna skutočná mapa. Preto vám poskytuje jedinečnú príležitosť vidieť v hre uzly zdrojov a topografiu. Oblasti označené ako modrý terén sú, ako viete, potoky. Teraz k nim môžete jednoducho ísť, postaviť tam svoje extraktory a pripraviť infraštruktúru potrebnú na prepravu vody, kdekoľvek ju potrebujete.

Týmto spôsobom môžete nájsť vodu v uspokojivo rýchlo a pohodlne bez prílišných problémov. Ak chcete nájsť uložené súbory svojej hry, jednoducho prejdite do priečinka Údaje o miestnych aplikáciách na vašej jednotke C: a potom prejdite z Factory Game> Saved> Saved Games. Teraz stačí presunúť uložený súbor na zvýraznenú kartu na webe. Mapa sa čoskoro objaví na obrazovke.

Dúfame, že náš sprievodca vám pomôže ľahko a pohodlne získať vodu uspokojivým spôsobom. Ak sa vám to páčilo, máme viac príručiek pre iPhone a iPad, riešenie problémov pre PC a Android. Choďte ich skontrolovať. Chceme, aby ste sa prihlásili na odber darčekov za 150 dolárov YouTube channel, Ak máte akékoľvek pripomienky alebo otázky, komentujte nižšie svoje meno a e-mailovú adresu.