Ako uskutočniť konferenčný hovor na iPhone s až 5 ľudia

Konferenčné hovory na iPhone vám umožňujú hovoriť naraz s piatimi osobami. Táto funkcia pomáha používateľom viesť dôležité diskusie. Tento proces je jednoduchý a ostatní účastníci nepotrebujú žiadne špeciálne zariadenie. Môžu byť na pevnej linke, na telefóne s Androidom alebo na telefóne so základnou funkciou. Začnime teda hneď a uvidíme, ako uskutočniť konferenčný hovor na iPhone.

Ako urobiť konferenčný hovor na

Krok č.1, Na uskutočnenie prvého hovoru použite svoj iPhone, ako obvykle.

Krok č.2, Po prijatí osoby klepnite na pridať hovor.

Je to dobrý spôsob, ako dať tejto osobe vedieť, že ju držíte pri vytváraní konferenčného hovoru.

Krok č.3, teraz vyberte osobu, ktorej chcete volať zo zoznamu kontaktov. Klepnite na ich telefónne číslo. Môžete tiež klepnúť na Obľúbené, Posledné alebo použiť klávesnicu na vytočenie neuloženého čísla.

Klepnite na Pridať hovor a vyberte Kontakt a Klepnite na Telefónne číslo na iPhone

Volanie na prvú osobu sa teraz uskutoční HOLD.

Krok č.4, Keď druhá osoba prijme hovor, klepnite na zlúčiť hovory nastaviť konferenčný hovor.

Klepnite na Zlúčiť hovory a pridajte osobu do konferenčného hovoru v iPhone

Tento proces môžete zopakovať ešte štyrikrát a hovoriť až do 5 ľudí (vrátane vás, šiestich) v konferenčnom hovore.

Ak chcete hovoriť s viac ako piatimi ľuďmi naraz, budete musieť používať Facetime alebo iné pokročilé aplikácie na hlasové hovory a videohovory.

Prijmite prichádzajúci hovor a pridajte osobu do konferenčného hovoru

Keď ste na konferenčnom hovore (alebo na jednom hovore) a dostanete prichádzajúci hovor, klepnite na Hold & Accept. Aktuálny hovor bude podržaný. Teraz klepnite na zlúčiť hovory zapojiť túto osobu do konferenčného hovoru (alebo začať konferenčný hovor).

Klepnite na Podržať a Prijať a potom Klepnite na Zlúčiť hovory na iPhone

Ako súkromne hovoriť s účastníkom počas konferenčného hovoru na

Note: Súkromnú konverzáciu môžete uskutočniť iba počas konferenčného hovoru na určitých druhoch celulárnych sietí. Takže na niektorých telefónoch Súkromné ​​tlačidlo počas konferenčného hovoru by sa zobrazili sivo.

Počas konferenčného hovoru klepnite na (I) zprava hore. Tu uvidíte Koniec a Súkromné. Týmto spôsobom môžete účastníka z konferenčného hovoru odstrániť alebo môžete hovoriť súkromne.

Klepnite na i (Informácie) a potom vyberte možnosť Súkromné ​​v iPhone Konferenčný hovor

Ak hovoríte so súkromnou osobou, ostatní účastníci konferenčného hovoru budú podržaní. Po osobnom rozhovore môžete klepnúť na zlúčiť hovory a pokračujte v rozhovoroch so všetkými.

Niekoľko tipov pre konferenčný hovor iPhone

  • Počas hovoru používať ďalšie aplikácie: Stlačením tlačidla Domov alebo prejdením prstom nahor prejdete na úvodnú obrazovku. Teraz môžete používať ďalšie aplikácie. Ak tak urobíte, uistite sa, že používate náhlavnú súpravu Bluetooth alebo reproduktor iPhone. Ak sa chcete vrátiť k hovoru, klepnite na zelený pruh hore / zelený čas zľava hore.

Klepnite na zelené tlačidlo času a vráťte sa na konferenčný hovor iPhone

  • Stlmte sa počas konferenčného hovoru: Klepnite na tlačidlo stlmenia hovoru na obrazovke hovoru. Teraz si môžete vypočuť, čo hovoria ostatní ľudia počas hovoru. Hlas z vášho konca je však stlmený.

Klepnite na tlačidlo Mute na obrazovke hovoru na iPhone

  • K existujúcemu konferenčnému hovoru môžu pridať aj ďalší účastníci: Dokonca aj v prípade konferenčného hovoru, ktorý ste iniciovali, môžu ostatní účastníci do tohto konferenčného hovoru tiež pridať ľudí podľa vyššie uvedených krokov.
  • Konferenčný hovor závisí od operátora: Väčšina dopravcov po celom svete to podporuje, ale ak nemôžete uskutočniť konferenčný hovor, kontaktujte svojho.
  • Používate volanie VoLTE alebo Wi-Fi? V niektorých prípadoch nie je konferenčné hovory k dispozícii, ak váš hovor využíva hlasové hovory cez LTE (VoLTE) alebo Wi-Fi.

Záverečné myšlienky …

Aké sú vaše názory na konferenčné hovory? Plánujete ich použiť pri rozhovore s viacerými členmi rodiny? Alebo budete uskutočňovať konferenčné hovory výlučne na obchodné účely? Kde si myslíte, že je to užitočné? Prosím, podeľte sa o svoje slovo v komentároch nižšie.

Budete radi čítať …

Sledujte nás na Facebook, Twittera Instagram pre zábavný a informatívny obsah, a tiež si stiahnite našu aplikáciu iOS a prečítajte si viac takýchto návodov.