Ako ušetriť smrteľné zvádzanie 2 Hra?

Ako ušetriť smrteľné zvádzanie 2 Hra? 1

V smrteľnej predtuche 2, hráči budú zapojení do mnohých vecí. To znamená, že je dôležité, aby hráči pravidelne ukladali svoj pokrok. Hráči, ktorí už sú oboznámení s nadprirodzenou hrou, budú vedieť o nízko kľúčovom systéme hry, aby si zachránili svoj pokrok. Začiatočníci sa však často ocitnú v lepkavých situáciách, keď sa ich snažia prekonať v určitom okamihu, ale ich súčasnú hru nie je možné uložiť.

Hlavným cieľom je dostať sa na koniec starého prípadu vraždy, ku ktorému došlo pred 14 rokmi. Aby to bolo možné, hráči zistia, že vykonávajú niekoľko aktivít. Napríklad môžu potrebovať vypočúvať svedkov alebo vyšetrovať scény zločinu. Hráči budú musieť tiež nájsť informácie o všetkých nepríjemných silách v priebehu hry.

Ako ušetriť smrteľné zvádzanie 2 Hra?

Ako ušetriť smrteľné zvádzanie 2 Hra?

V smrteľnej predtuche 2: Požehnanie v prestrojení, ponúka dva spôsoby, ako hru uložiť. Diskutovali sme o oboch nižšie v rôznych častiach.

Automatické ukladanie v smrteľnej predtuche 2: Požehnanie v prestrojení

Prvým je automatické ukladanie, ktoré prichádza ako štandard, keď hráči začínajú hru. Funkcia automatického ukladania je vo vnútri alternatívne menu a dá sa ľahko zapnúť / vypnúť. Okrem automatického ukladania neexistuje žiadna samostatná funkcia, ktorá ukladá alebo načítava postup hry z ponukovej lišty.

Ak hráči cítia, že funkcia automatického ukladania nie je tak presná alebo spoľahlivá, existuje ďalší spôsob, ako zachrániť svoj pokrok v Deadly Premonition. 2: Požehnanie v prestrojení.

Úspora telefónu pri smrtiacom zvádzaní 2: Požehnanie v prestrojení

Druhá metóda je trochu neortodoxná. Ide o interakciu s telefónmi, ktoré sú pohodlne vyladené v priebehu hry. Hráči budú môcť identifikovať telefón, to sú všetky spoločné oblasti. Ak dôjde k mimoriadne lepkavej situácii, hra vám pred pokračovaním zavolá, aby ste si zachovali pokrok hry.

Aby to bolo jednoduchšie, hra označí telefóny malými výkričníkmi, aby ich rýchlo identifikovala. Ak sa hráči cítia radi, že si ukladajú svoj aktuálny postup v hre, musia sa dostať do najbližšieho telefónu a komunikovať s nimi stlačením ONE Kľúč. Keď sa tak stane, hráči si môžu vybrať svoje súčasné miesta, ktoré chcete uložiť. Potom vyberte ONE kľúč znova, aby ste ho úspešne uložili.

Našťastie hráči nebudú mať problém nájsť telefón, pretože nikdy nie sú príliš ďaleko. Hráči by si mali uvedomiť, že aj za zvláštnych okolností si budú môcť svoju hru uložiť pomocou telefónu.

Okrem šetrenia priebehu hry môžu telefóny slúžiť aj ako cestovná mapa rôznych druhov. Zvyčajne sú telefóny umiestnené v situácii, keď môžu riskovať, že budú číhať. Takže ak tak urobia hráči, stretnete niekoho, kto je umiestnený v hale alebo pred dverami. Je bezpečné považovať za varovný systém v hre, ktorý môže viesť k nepríjemnému stretnutiu. Hráčom sa vždy odporúča, aby si tieto telefóny sledovali a často si zachovali svoj pokrok skôr, ako začnú pracovať.

Týmto sa uzatvára náš sprievodca o tom, ako môžu hráči zachrániť svoj pokrok v Deadly Premonition 2: Požehnanie v prestrojení. Ak sa vám tento sprievodca páčil, nezabudnite sa pozrieť na nášho druhého Windows Sprievodcovia, herní sprievodcovia, sprievodcovia sociálnymi médiami, sprievodcovia iPhone a návody pre Android, kde nájdete viac. Ak máte akékoľvek otázky alebo návrhy, komentujte svoje meno spolu s e-mailovým identifikačným číslom a my vám čoskoro odpovieme. Tiež sa prihláste k odberu nášho YouTube channel pozerať úžasné videá s tipmi a trikmi pre hry a smartfóny. Vďaka.