Ako ušetriť energiu batérie pri hraní Pokémon Choď

Pokémon GO, aj keď nie je dokonalý, sa dnes hovorí predovšetkým o mobilných hrách. Malá aplikácia plná vreckových príšer po celom svete zapôsobila na ľudí niektorým z najlepších možných spôsobov. Na batérie to má bohužiaľ vplyv rovnako, ak nie viac. Ak hráte Pokémon Choďte viac ako hodinu denne; výsledok už môžete vidieť.

Táto aplikácia je od svojho vydania v stave zabíjania batérií, čo teda môžeme urobiť s jej energetickým besnením? Predtým, ako vyrazíte von a kúpite si tridsať náhradných batérií, aby vám telefón v telocvični nezomrel, je potrebné urobiť ešte niekoľko krokov.

Metóda 1: Stiahnite si údaje Máp Google na neskoršie použitie

Ak už viete o offline funkciách Máp Google; vieš presne, o čom teraz hovorím. Ak ste sa nikdy predtým nedotkli karty offline v službe Mapy Google, podrobne sa pozriem na to, ako ju používať.

Pomôže to trénerom, ktorí navštevujú určité oblasti Pokémon, zastávky a telocvične, ale bude vyžadovať viac ako 100 MB voľného miesta pre mapové údaje. Ak máte veľmi obmedzený dátový tarif, odporúčam vám to urobiť cez Wi-Fi.

Krok 1:

Najprv spustite Mapy Google. V závislosti od vašej verzie systému Android a miesta, kde ste naposledy umiestnili ikonu Mapy; nebude to dlho trvať

mapa -ikona - výdrž batérie pokemon go

Krok 2:

Už som to spomínal, ale ak máte obmedzený dátový plán, uistite sa, že ste pripojení k Wi-Fi. V Mapách Google klepnite na tri vodorovné pruhy v ľavom hornom rohu. Tým sa otvorí nový panel.

tabla - výdrž batérie pokemon go

Krok 3:

Na novo otvorenom paneli klepnite na Offline oblasti.

Krok 4:

Túto funkciu nepoužívam príliš často (preto mám iba jednu offline oblasť), ale ak navštívite veľa oblastí pre Pokémon často; Som si istý, že začneš.

maps-pgo-bat-výdrž batérie pokemon go

Klepnutím na veľké plus v spodnej časti obrazovky spustíte sťahovanie pre offline oblasť. V podstate sa tým stiahnu všetky údaje mapy pre všetko, čo je v blízkosti vašej aktuálnej polohy. Teraz, keď načítate túto oblasť v Pokémon GO, namiesto sťahovania ho načítate z pamäte.

Aj keď to ušetrí trochu šírky pásma, čo je dôležitejšie, ušetrí vašu batériu pred nepotrebným stresom.

Metóda 2: Stmejte si obrazovku, ako len môžete

To nevyžaduje žiadne offline sťahovanie ani extra nákupy, ale iba potiahnutie prstom nadol z hornej časti obrazovky alebo nejaké fičanie na nastaveniach. Vaše nastavenia automatického jasu to niekedy nevyriešia, takže je načase vziať problém do vlastných rúk.

Krok 1:

Ak používate Lollipop na väčšine zariadení s Androidom, potiahnutím prstom nadol z hornej časti obrazovky získate automatický prístup k svojim možnostiam jasu. Ručné prispôsobenie v závislosti od úrovne vonkajšieho svetla môže vášmu dni trvať ešte niekoľko sekúnd, ale stojí to za to.

jas - výdrž batérie pokemon go

Krok 2:

V telefónoch s Androidom pod Lollipop získate prístup k svojmu potiahnutím prstom nadol nastavenie, čím sa dostanete bližšie k svojim nastaveniam zobrazenia. Je to trochu frustrujúcejšie neustále sa upravovať po celý deň, ale cítim, že výplata stojí za to.

Jediným skutočným kompromisom je, že ak odídete Pokémon GO, môže sa zavrieť po čase strávenom mimo neho.

Metóda 3: Zapnúť Pokémon Šetrič batérie GO

Stále existujú tréneri, ktorí o tejto funkcii nevedia, a niektorí, ktorí nevedia, ako funguje, aj keď našli tlačidlo. Som tu, aby ste už viac neostali v tme, aj keď sa šetrič postará o to, aby vaša obrazovka áno.

Krok 1:

V Pokémon GO, druhým klepnutím na symbol Pokeball v strede obrazovky vyvoláte zoznam možností. Ak sa pozriete vpravo hore, je tu ponuka Nastavenia a obrazovka Tipy.

Klepnite na ikonu ozubeného kolieska v časti Nastavenia.

Krok 2:

Keď klepnete na ikonu ozubeného kolieska, zobrazí sa vám niečo podobné.

nastavenia - výdrž batérie pokemon go

Pod vibráciami je šetrič batérie. Mám to práve skontrolované, pretože to zvyčajne mám pri chôdzi. Začiarknutím ikony zapnete šetrič v ľubovoľnom čase a jeho opätovným výberom ho vypnete.

Krok 3:

Šetrič batérie sa „aktivuje“ iba vtedy, ak je telefón hore nohami. To znamená, že šetrič sa automaticky aktivuje, keď je telefón v uvoľnenej polohe po vašom boku. Váš telefón bude stále vibrovať, keď Pokémon sú v blízkosti alebo sa liahne vajíčko, ale pokiaľ držíte telefón týmto spôsobom, obrazovka stmavne.

ušetriť - výdrž batérie pokemon go

Ak chcete, aby čierna obrazovka zmizla, podržte telefón opäť vo zvislej polohe.

Pozor: Šetrič batérie, bohužiaľ, nie je všetko na ružiach ustlané. Ak prepnete medzi režimom šetrenia a rýchlym hraním; vaše dotyky sa prestanú registrovať. Šetrič batérie tiež spomaľuje čas obnovenia, čo môže spôsobiť Pokémon ukážte o niekoľko sekúnd pomalšie ako obvykle.

Aj napriek týmto problémom si myslím, že zapnutie šetriča batérie je užitočné.

Metóda 4: Kúpte si prídavnú batériu

Poznámka: Kúpa ďalšej batérie na výmenu za existujúcu bude fungovať iba vtedy, ak je batéria vymeniteľná. Ak je batéria ľahko vyberateľná, dôrazne vám odporúčame, aby ste si kúpili náhradnú batériu. Je to praktické, ak chytíte viac Pokémon, a zdravie vášho telefónu všeobecne.

Náklady na to sa menia z telefónu na telefón a niektoré telefóny to nemôžu využiť. Ak však môžete batériu telefónu ľahko vybrať, mať so sebou náhradnú batériu zdvojnásobí životnosť batérie vášho telefónu.

remove -pgo - výdrž batérie pokemon go

Nie je to najľahší spôsob, ako predĺžiť výdrž batérie, ale je účinný a to je to, čo sa tu počíta. Ak batéria nie je určená na vyberanie, preskočte tento tip na ďalší.

Krok 1:

Ak chcete získať ďalšiu batériu, môžete buď vyhľadávať v digitálnom obchode ako Amazon alebo eBay alebo prostredníctvom vášho operátora priamo, ak ich dodá. Urobte to však iba vtedy, ak je batéria telefónu ľahko vyberateľná bez zrušenia záruky.

Krok 2:

Keď máte novú batériu, nabite ju a pripravte sa na výmenu, skôr, ako sa o to pokúsite, úplne vypnite telefón. Pri vyberaní batérie z telefónu by nemalo dôjsť k výbuchu, v tomto prípade sa to však neodporúča.

Krok 3:

Teraz si môžete užiť chytanie Pokémon s novou, plnou batériou!

Metóda 5: Kúpte si prenosnú batériu

Na rozdiel od nákupu druhej batérie, batéria môže nabíjať vašu existujúcu batériu, aj keď aktívne chytáte Pokémon. Jedinou nevýhodou batérie namiesto náhradnej batérie je rýchlosť nabíjania a možnosť prehriatia batérie.

Kým môžete hrať Pokémon Choďte počas nabíjania, neodporúčam to. Ak váš telefón začne byť príliš horúci na to, aby ste to zvládli, urobte si prestávku. Batéria, ktorá je pre vás najvhodnejšia, sa bude líšiť, ale poskytnem svoje vlastné odporúčania a vysvetlenia.

Krok 1:

Batérie si môžete kúpiť v digitálnych obchodoch ako Amazon alebo eBay, alebo z kamenných obchodov, kde sú k dispozícii. Existuje množstvo prenosných batérií, ktoré sa pohybujú okolo $90,99, ale upozorňujeme, že čím je balenie lacnejšie, tým je poplatok lacnejší.

prenosný - výdrž batérie pokemon go

Krok 2:

Prenosné nabíjačky telefónov sa dodávajú v rôznych veľkostiach a dostupných úrovniach energie. Ak si nakoniec kúpite príliš slabú nabíjačku, získanie batérie pri hraní môže byť nemožné. Maximálne oddialite stratu batérie, čo je stále prospešné.

Pri kúpe nabíjačky na to pamätajte, čím vyšší počet mAh, tým lepšie.

Krok 3:

Vzhľadom na cenu, veľkosť a silu odporúčam tohto malého chlapca. V čase písania tohto článku je v predaji a dodáva dostatok energie pre každý telefón. Má len málo nad veľkosťou rúžu, takže je to veľmi prenosná nabíjačka, ktorá zabalí veľmi potrebný úder.

Krok 4:

Keď prvýkrát dostanete svoju prenosnú nabíjačku, budete ju musieť pripojiť k zdroju napájania, aby sa naplnila napájacia banka. Akonáhle to urobíte, bude dobré pripojiť k nemu telefón pomocou kábla micro USB a nabiť telefón, kedykoľvek je to možné.

Metóda 6: Investujte do novej metódy nabíjania, ako je rýchle nabíjanie

Krok 1:

Toto nie možné pre každý telefón, ale niektoré modely majú funkcie rýchleho nabíjania, ktoré vás vrátia mimo chytanie Pokémon než si to uvedomíte To môže fungovať spoločne s používaním prenosnej nabíjačky, takže si vyhľadajte model telefónu a zistite, či má možnosti rýchleho nabíjania a čo je potrebné urobiť, aby ste k nim mali prístup.

Nie vždy to vyžaduje ďalší nákup, takže by to mohla byť bezplatná alternatíva k nákupu ďalšej možnosti.

Záver

Pokémon GO je energetický upír, ale stále podporuje sociálny rast u mnohých ľudí, ktorí nie sú bežne odchádzajúci. Ak to batéria vydrží, slnko vám deň príliš neohreje; Veľmi vás povzbudzujem, aby ste boli stále odvážni vo svete a niektorých sa chytili Pokémon so svojimi kolegami trénermi.

Stále? chcieť viac Pokémon Choď, preboha? Zbierali sme jedny z najlepších Pokémon GO memy na internete aby ste si to užili!

Odporúčaný kredit obrázku