Ako ušetrím v službe Gears Tactics?

Ako ušetrím v službe Gears Tactics? 1

Úspora pokroku vo všetkých hrách je veľmi dôležitým aspektom hry. Prípad sa tiež nelíši od taktiky Gears Tactics. Hra je najnovšou vo svojej sérii Gears, ktorú vyvinula spoločnosť Splash Damage a pre nás spoločnosť Xbox Studios. Hra bola spustená 28. apríla 2020 a je celkom nová. Napriek tomu sa hra dokázala dostať do viac ako 1 milióny používateľov s predinštalovaním z konzoly Xbox Pass. Vďaka týmto štatistikám je ľahké pochopiť popularitu a očakávania hry.

Hovorte o hre, je to perspektíva zhora nadol. Teraz, keď hru hrajú, používatelia prichádzajú na kontrolný bod, kam chcú hru uložiť. Väčšina používateľov však chce uložiť a ukončiť činnosť pred kontrolným bodom. Dostávame otázky od hráčov z Gears Tactics o rovnakej veci. V tejto príručke vám ukážeme postup uloženia v hre, aby ste mohli sledovať svoj pokrok a vrátiť sa, kedykoľvek budete chcieť. Začnime teda.

Ako ušetrím v službe Gears Tactics?

Ako ušetrím v službe Gears Tactics?

Naučíte sa, ako hru uložiť, vám poskytne lepšiu skúsenosť a dôveru v hru. To je dôvod, prečo väčšina moderných hier poskytuje túto možnosť na zachovanie pokroku v hre. Gears Tactics má internú funkciu automatického ukladania, ktorá automaticky ukladá hru, keď vykonáte určité veci. Napríklad – kompletné misie zasiahnu kontrolné body uprostred misie alebo ukončia scénu.

Najjednoduchší spôsob, ako ušetriť pokrok, je dokončiť misiu. Ale hra vám tiež umožňuje opustiť hru na kontrolnom bode, aj keď misia nebola dokončená. Ak však nedokončíte ani jeden z vyššie uvedených cieľov, existuje veľká šanca, že budete musieť misiu znovu spustiť.

Ak sa teraz pýtate, prečo sme nenavrhli žiadne manuálne nastavenie na uloženie hry, je to preto, že taktika Gears nemá možnosť manuálneho ukladania. Jedinou možnosťou, ako si hru uložiť, je buď dokončiť misiu alebo dosiahnuť určitý kontrolný bod

SUM UP

Táto možnosť automatického ukladania môže byť pre používateľov, ktorí majú radi manuálne ukladanie, trochu divná, ale automatické ukladanie funguje tiež celkom dobre. Takže ak splníte niektorý z vyššie uvedených cieľov, je dobré ísť. Váš problém musí byť vyriešený po vykonaní jednoduchých a ľahkých krokov navrhnutých v tejto príručke. Dúfame, že vám náš sprievodca pomohol. Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, neváhajte a nižšie uveďte svoje meno a e-mailovú adresu. Podobne si môžete pozrieť naše tipy a triky pre iPhone, tipy a triky pre PC a tipy a triky pre Android, kde nájdete ďalšie tipy a triky. Odporúčame vám, aby ste sa prihlásili na odber darčekov so zľavou 100 dolárov YouTube channel, Vďaka.