Ako urobiť váš iPad užitočnejším

Ste osoba, ktorá si kúpila zariadenie iPad, aby ste mohli robiť svoje veci, keď ste na cestách. Iste, existoval iPhone, ktorý však nemiluje väčšiu obrazovku. Môže to vážne zvýšiť vašu produktivitu.

Ak ste prešli na iPad, chcete ho vylepšiť. Tu je niekoľko spôsobov, ako urobiť váš iPad užitočnejším.

Používajte však chránič obrazovky jemne

Chránič obrazovky je jednoznačne veľmi užitočným doplnkom. Môžete ho použiť na zaistenie toho, aby obrazovka nebola poškriabaná, najmä pre tých, ktorí môžu niekedy chcieť svoj modul gadget predať. Nezabudnite, že ochrana obrazovky niekedy ovplyvňuje povrchovú úpravu obrazovky, najmä ak sa používa typ antireflexnej vrstvy.

Prípad je dôležitý

Tí, ktorí netušia hliníkovú zadnú časť iPadu, najmä iPad Mini, sú jedným z najjednoduchších škrabancov. Ak používate tablet veľa vonku alebo v prostredí, kde sú drsné škrabance realitou, je dôležité investovať do vhodného, ​​elegantného a užitočného prípadu. Inteligentná ochrana, ktorá sa dodáva s väčšinou iPadov, nestačí na účinnú ochranu vášho zariadenia; Keď sú stránky otvorené, zakryje sa iba zadná alebo predná časť tabletu. Nájdite prípad pokrývajúci zariadenie všade okolo.

Vypnite tieto nepríjemné kliknutia na klávesnici

Používatelia verejnej dopravy pravdepodobne počujú nepríjemné kliknutia na klávesnici od ostatných používateľov iPadu a nenávidia ich. Namiesto toho, aby ste boli súčasťou štatistík, vypnite päty, ktoré sú súčasťou vašej virtuálnej klávesnice. Jednoducho ju vypnite tak, že prejdete na nastavenia svojho iPadu v audio sekcii a pomocou jazdca ju zjednodušíte.

Pracujte vo viacerých aplikáciách

Rýchle načítanie hry alebo aplikácie pri spúšťaní iných aplikácií a vykonávaní ďalších úloh s iPad už nie je náročné. Multitasking je skutočný a jeho používanie je úžasným zážitkom. Prejdite na tlačidlo Domov a dvojitým kliknutím aktivujte ponuku viacerých úloh v dolnej časti obrazovky ikon aplikácií. Posúvaním zľava doprava sa dostanete na obrazovku pre ľahké ovládanie jasu, hlasitosti a dokonca aj prehrávania hudby. Aplikáciu je možné používať bez ohľadu na to, čo na zariadení robíte.

Použite snímku obrazovky ako referenciu

Môžete si urobiť rýchlu snímku vášho iPadu stlačením tlačidla Domov súčasne s tlačidlom napájania a potom ich súčasne uvoľniť. Okamžite bliká biela obrazovka, čo znamená, že snímky obrazovky boli urobené a uložené do fotogalérie iPad ako obrázok.

Stiahnite si dôležité súbory z počítača

Ak sa obávate prístupu k svojim súborom na svojom laptope alebo stolnom počítači, ak ste stále na svojom iPade, uistite sa, že všetky vaše údaje boli uložené v cloude. Existuje toľko aplikácií, ktoré vám to môžu pomôcť, napríklad Dropbox.

Prístup na internet

Každý užívateľ iPadu chce byť pripojený k internetu, či už cestuje, v kancelárii alebo doma. Ak nie je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na miesto, kde sa nachádzate, zvýšte prístupnosť svojho iPadu zvážením nákupu neobmedzeného dátového plánu pre váš smartphone a pripojením hotspotu pre seba. Potom môžete použiť obe zariadenia bez toho, aby ste museli kupovať ďalšie údaje pre každé z nich.