Ako urobiť snímku obrazovky na ZTE Warp: Warp Speed ​​Snaps

Keď získate vysoké skóre vo svojej obľúbenej hre pre Android, je to veľká vec. Jediným problémom je, že ak to poviete svojim priateľom, možno vám neveria. Našťastie môžete rýchlo odfotiť obrazovku a dokázať, že ste herný šibal. ZTE Warp má niekoľko skvelých funkcií a aplikácií na stiahnutie, ktoré vám pomôžu získať tieto snímky obrazovky a zapamätať si skvelé veci vo svojom telefóne.

ZTE Warp sa nelíši od ostatných zariadení s Androidom a keďže väčšina zariadení s Androidom obsahuje metódu kombinovania klávesov na vytváranie snímok obrazovky, budete ju môcť ľahko používať podľa nižšie uvedených krokov. Ukážeme si tiež niektoré aplikácie, ktoré môžete použiť na vytváranie snímok obrazovky s niektorými funkciami prispôsobenia. Potom si môžete tiež vyskúšať niekoľko skvelých aplikácií na vytváranie snímok obrazovky, ktoré vám pomôžu trocha viac, keď urobíte snímku obrazovky v ZTE Warp.

Súvisiaci článok: Snímka obrazovky systému Android

Metóda 1: Kombinácia kľúčov

Použitie predvolenej kombinácie klávesov je pravdepodobne najľahším a najrýchlejším spôsobom vytvárania snímok obrazovky vo vašom ZTE Warp, pretože nemusíte inštalovať žiadne aplikácie tretích strán z Google Play Store. Pretože je táto funkcia predinštalovaná na takmer všetkých zariadeniach s Androidom, mala by fungovať s väčšinou zariadení ZTE.

Funguje to tak, že spúšťač sa aktivuje, keď podržíte špeciálnu kombináciu klávesov, a tým sa automaticky urobí snímka obrazovky vašej obrazovky. Na používanie tejto konkrétnej metódy tiež nepotrebujete prístup root.

Krok 1

Prejdite na obrazovku, ktorú chcete zachytiť na ZTE Warp. Spustite napríklad hru Angry Birds, ak si chcete odfotiť snímku svojho vysokého skóre.

Krok 2

Súčasne kliknite a podržte tlačidlo napájania a zníženia hlasitosti, kým sa nezobrazí upozornenie na nasnímanú snímku obrazovky alebo nebudete počuť zvuk spúšte fotoaparátu. Ak predtým necháte klávesy, snímka obrazovky sa nenahraje. Ak sa nič nestane podržaním týchto klávesov, použite namiesto nich tlačidlá napájania a domov.

ZTE Warp

Krok 3

Keď je snímka obrazovky urobená, môžete k nej získať prístup pomocou panela s upozorneniami alebo z aplikácie Galéria.

Metóda 2: Snímka obrazovky je jednoduchá

Kým Metóda 1 je možno najlepším spôsobom vytvárania snímok obrazovky na takmer všetkých zariadeniach s Androidom, je to štandardná metóda a neobsahuje žiadne možnosti prispôsobenia ani pokročilé funkcie snímania snímok obrazovky. Ak hľadáte niečo zaujímavejšie s ďalšími funkciami, jednou z možností je aplikácia Screenshot Easy.

Túto aplikáciu používajú milióny používateľov a je jednou z najobľúbenejších aplikácií na vytváranie snímok obrazovky, ktoré sú k dispozícii v obchode Google Play, a mala by fungovať na väčšine zariadení s Androidom vrátane ZTE Warp. Metóda vám umožňuje používať klávesové skratky na vytváranie snímok obrazovky a ďalších spúšťačov vrátane trepania zariadenia, používania tlačidla fotoaparátu, používania ikony upozornenia, stlačenia ikony prekrytia, použitia miniaplikácie alebo skratky a zapojenia alebo vybratia nabíjačky.

Krok 1

Stiahnite si a nainštalujte aplikáciu Screenshot Easy do svojho smartfónu ZTE Warp. Aplikáciu získate pomocou tlačidla Google Play nižšie.

Stiahnuť v službe Google Play

Krok 2

Otvorte aplikáciu a vyberte požadované metódy spustenia, ako napríklad ikonu prekrytia alebo potrasenie. Môžete si vybrať viac ako jeden spúšťač.

Snímka obrazovky Easy Triggers

Krok 3

Klepnite na ikonu Nastavenia a vyberte ďalšie možnosti, ako napríklad tému, otočenie, spustenie pri štarte alebo tiché uloženie.

Snímka obrazovky Jednoduché nastavenia

Krok 4

Klepnutím na tlačidlo Spustiť zachytávanie aktivujete vybrané spúšťače.

Screenshot Easy Start

Krok 5

Prejdite na obrazovku, ktorú chcete zachytiť, a použite požadovaný spúšťač. Počkajte, kým aplikácia nasníma snímku obrazovky.

Krok 6

Zobrazte snímku obrazovky z panela s upozorneniami alebo z aplikácie Galéria.

Metóda 3: Easy Screenshot (aScreenshot)

Toto je ďalšia aplikácia dostupná na Google Play Store ktorý vám umožní urobiť snímku obrazovky v ZTE Warp. Ak hľadáte aplikáciu na vytváranie snímok obrazovky s pokročilými funkciami a metódou 2 nefungovalo s vašim zariadením, potom je to pravdepodobne ďalšia najlepšia možnosť.

Rovnako ako väčšina pokročilých aplikácií na vytváranie snímok obrazovky, aj táto konkrétna aplikácia vám umožňuje používať rôzne spúšťače snímania snímok obrazovky vrátane trasenia, nastavenia času oneskorenia, stlačenia ikony na domovskej obrazovke, použitia tlačidla fotoaparátu a klepnutia na ikonu upozornení. Jednou z najlepších vecí na aplikácii je, že vám umožňuje ovládať citlivosť chvenia spúšťača trasenia. Okrem toho vám aplikácia umožňuje upraviť aj ďalšie nastavenia vrátane kvality obrazu, formátu obrázku a adresára na ukladanie snímok obrazovky.

Krok 1

Stiahnite si a nainštalujte aplikáciu Easy Screenshot (aScreenshot) do svojho smartfónu ZTE Warp. Aplikáciu získate pomocou tlačidla Google Play nižšie.

Stiahnuť v službe Google Play

Krok 2

Otvorte aplikáciu a vyberte požadovaný spôsob spustenia. Čas oneskorenia a citlivosť chvenia môžete tiež upraviť úpravou pruhov.

aScreenshot Spúšťače

Krok 3

Klepnite nižšie na položku ULOŽIŤ ADRESÁR a vyberte adresár, do ktorého chcete uložiť súbory snímok obrazovky.

aScreenshot Directory

Krok 4

Upravte kvalitu obrazu a vyberte požadovaný formát obrazu.

Krok 5

Prejdite na obrazovku, ktorú chcete zachytiť.

Krok 6

Na vytvorenie snímky obrazovky použite zvolený spôsob spustenia. Po nasnímaní snímky obrazovky dostanete upozornenie.

Krok 7

Zobrazte snímku obrazovky pomocou panela s upozorneniami alebo z aplikácie Galéria.

Záver

Vytváranie snímok obrazovky je jednou z najdôležitejších funkcií, ktoré chce každý používateľ Androidu vo svojom smartfóne. Našťastie väčšina Androidu smartphones majú predinštalovanú metódu snímania snímok obrazovky, a aj keď nie je k dispozícii veľa pokročilých funkcií, táto metóda robí celkom dobrú prácu pri vytváraní štandardných snímok obrazovky. Warp je jedným z najobľúbenejších smartphones od ZTE a obrazovku na svojom zariadení môžete ľahko zachytiť pomocou metódy 1 ak chcete urobiť nejaké štandardné snímky obrazovky.

Niektorí používatelia môžu chcieť niečo viac, než len robiť štandardné snímky obrazovky. Ak hľadáte aplikáciu s ďalšími funkciami prispôsobenia, môžete použiť ktorúkoľvek z metód 2 alebo Metóda 3. Obe tieto metódy by mali fungovať s väčšinou zariadení ZTE Warp a verzií softvéru. Bez ohľadu na to, ktorý spôsob si vyberiete, uistite sa, že budete správne dodržiavať všetky pokyny týkajúce sa vytvárania snímok obrazovky v ZTE Warp a neváhajte položiť nižšie uvedené otázky!