Ako urobiť pasovú fotografiu na telefónoch Android

Tu je niekoľko tipov, ako môžete priamo nasnímať pasovú fotografiu na telefónoch s Androidom. S rôznymi rôznymi normami a rozmermi, ktoré sa používajú pri pasových fotografiách, je ťažké fyzicky uspokojiť všetky z nich tým, že pôjdete do štúdia. Telefón Android však môžete použiť na zachytenie a manipuláciu s existujúcimi fotografiami v perfektnej veľkosti pre vašu pasovú a vízovú aplikáciu. V nasledujúcom sprievodcovi uvedieme rôzne najlepšie aplikácie na vytváranie pasových fotografií, ako aj kompletné kroky na ich použitie.

Existujú rôzne aplikácie, ktoré vám pomôžu formátovať a umiestňovať fotografie do ideálnych veľkostí pre pasy. Môžete sa rozhodnúť, či nasnímate novú fotografiu, alebo môžete použiť fotografiu, ktorú ste predtým zachytili v telefóne. Ďalej môžete fotografie umiestniť do štandardnej veľkosti dokumentu a vytlačiť ich. Prečítajte si o tom, ako presne si môžete urobiť pasovú fotku v systéme Android.

Vezmite si pasovú fotografiu v systéme Android

Najlepšie pasové fotografické aplikácie v obchode Play

Skôr ako začneme podrobne popisovať postup, uvádzame niektoré z našich obľúbených aplikácií pre pasové fotografie, ktoré sú k dispozícii na webe Google Play Store, Každá aplikácia má svoju vlastnú jedinečnú ponuku. K dispozícii sú aj prémiové verzie, všetky tieto aplikácie sú zadarmo. Zobrazte najlepšie aplikácie a získajte pasovú fotku v systéme Android.

Passport Photo ID Maker Studio ID Photo Editor

Prvé hore je Passport Photo ID Maker Studio. Aplikácia je zadarmo na použitie, má veľký zoznam regionálnych štandardov veľkosti pasových fotografií a ponúka tiež možnosti tlače. Používatelia môžu pomocou tejto aplikácie odfotiť dokonalú fotografiu alebo použiť existujúcu.

Ako zachytiť pasovú fotografiu v systéme Android

Vývojár tiež poskytuje prémiovú verziu, ktorá poskytuje odstránenie pozadia a ďalšie. Najskôr si môžete vyskúšať bezplatnú aplikáciu a ak chcete získať prístup k prémiovým funkciám, môžete platiť neskôr.

Passport Size Photo Editor ID Photo Maker Studio

Ďalšou dobrou možnosťou je Photo Passport Size Editor, ktorý je k dispozícii zadarmo v obchode Play. Má tiež veľký zoznam štandardov veľkosti krajiny, schopnosť používať existujúce obrázky alebo vytvárať nové a tiež poskytuje možnosti tlače priamo zo samotnej aplikácie.

Passport Size Photo Editor

Aplikácie majú základnú verziu, s ktorou bude väčšina používateľov spokojná. Prvotriedna funkčnosť opäť zahŕňa odstránenie pozadia.

Passport Size Photo Maker

Aplikácia Photo Maker typu Passport Size poskytuje funkčnosť, ktorá vám umožňuje fotografovať s určitou veľkosťou Passportu a potom ju previesť na tlačiteľný dokument, ktorý môžete neskôr použiť. Táto aplikácia má zabudovaný dlhý zoznam štandardov krajiny, takže ju nemusíte kontrolovať manuálne.

Ako urobiť pasovú fotografiu na telefónoch Android 9

Aplikácia ponúka rozšírené úpravy, ako je orezanie farby a odstránenie pozadia. Ak chcete dosiahnuť lepšie výsledky, odporúčame vám odfotiť si pevné pozadie. Získajte aplikáciu zadarmo od Google Play Store s nasledujúcim odkazom:

Ako urobiť pasovú fotografiu na systéme Android / tlačiť pasovú fotografiu

Tu je kompletný návod vysvetľujúci, ako môžete v systéme Android odfotiť pasové fotografie rôznych veľkostí. Potom môžete nechať telefón, aby vygeneroval dokument, ktorý sa dá vytlačiť, so správnymi rozmermi.

krok 1 Stiahnite si Passport Photo ID Maker Studio z Obchodu Play.

krok 2 Otvorte aplikáciu, na domovskej obrazovke uvidíte niekoľko rôznych možností, vyberte položku Nová fotografia.

Ako urobiť pasovú fotografiu na telefónoch s Androidom 10

krok 3 Teraz vás aplikácia zavedie na novú obrazovku, kde vás požiada o vašu krajinu, ako aj o DPI (bodky na palec / čím vyššie, tým lepšie). Vyberte obidve podľa vášho výberu. Pre našu vzorku vyberieme USA a najvyššie DPI.

krok 4 Po výbere veľkosti. Uvidíte novú obrazovku s ukážkovou fotografiou. Nižšie budú dve tlačidlá, jedno na vytvorenie fotografie a druhé na výber fotografie. Odporúčame najskôr nasnímať fotografiu z aplikácie fotoaparátu a potom ju použiť.

krok 5 Po naimportovaní fotografie a klepnutí na Spustite úpravy, aplikácia automaticky zarovná fotografiu tak, aby bola rovná, v tomto prvom kroku úprav môžete vykonať ďalšie zarovnanie.

Ako urobiť pasovú fotografiu na telefónoch s Androidom 15

krok 6 Ďalším krokom je skutočné orezanie. O tomto pomere plodín rozhoduje výber krajiny. Aplikácia obsahuje praktické pokyny, pomocou ktorých môžete získať dokonalú úrodu.

Ako urobiť pasovú fotografiu na telefónoch s Androidom 16

krok 7 Po orezaní môžete použiť rôzne filtre na vylepšenie samotnej fotografie.

Ako urobiť pasovú fotografiu na telefónoch s Androidom 17

krok 8 Teraz môžete fotografiu uložiť. Aplikácia vykoná svoje kontroly a dá zelené kliešte, aby zistila, či aplikácia bude pracovať pre cestovný pas.

Ako urobiť pasovú fotografiu na telefónoch s Androidom 18

krok 9 Ďalej sú k dispozícii rôzne možnosti ukladania, ako napríklad ukladanie viacerých kópií fotografie v štandardnej veľkosti dokumentu. Vyberte si tu, ako sa vám páči!