Ako urobi┼ą klob├║k v Robloxe

Prisp├┤sobenie va┼íej postavy na Robloxe sa stalo ─Źoraz ob─ż├║benej┼í├şm. Pou┼ż├şvatelia, ktor├ş maj├║ z├íujem prisp├┤sobi┼ą si svoje hern├ę z├í┼żitky, vyu┼żili skuto─Źne jedine─Źn├ę mo┼żnosti prisp├┤sobenia, ktor├ę s├║ teraz k dispoz├şcii.

Ak si chcete vytvori┼ą svoj vlastn├Ż jedine─Źn├Ż k├║sok virtu├ílnej prilby, ste na spr├ívnom mieste. Tu je n├ívod, ako urobi┼ą klob├║k v spolo─Źnosti Roblox.

Viac sp├┤sobov, ako to urobi┼ą

─îiapka v robloxe je v podstate okom; 3D objekt, model. Existuj├║ dva hlavn├ę sp├┤soby, ako urobi┼ą klob├║k v spolo─Źnosti Roblox. M├┤┼żete si vybra┼ą jednoduch├Ż a ─Źasovo n├íro─Źn├Ż sp├┤sob. ─îasovo n├íro─Źnej┼íia alternat├şva samozrejme prinesie lep┼íie v├Żsledky. Tu je viac o t├Żchto dvoch z├ísad├ích.

Jednoduch├Ż sp├┤sob

Predt├Żm, ako ste sem pri┼íli, pravdepodobne ste si googlovali nie─Źo, ─Źo ÔÇ×rob├ş klob├║kom robloxuÔÇť. So v┼íetkou pravdepodobnos┼ąou ste na┼íli ve─ża n├ívodov YouTube a ─Ćal┼íie relevantn├ę webov├ę str├ínky. Predt├Żm, ako vysvetl├şte, ako si jednoducho vytvori┼ą svoj klob├║k, by ste si mali uvedomi┼ą, ┼że je to nie─Źo. V z├ísade je jednoduchou met├│dou navrhn├║┼ą klob├║k niekoho in├ęho a re┼ítrukturalizova┼ą ho. In├Żmi slovami, zme┼łte farebn├║ sch├ęmu. Ani viac, ani menej.

roblox ako urobi┼ą nen├ívis┼ą

S t├Żm nie je ni─Ź zl├ę, len to obmedzuje va┼íe mo┼żnosti. Ale tak to naozaj funguje.

Stiahnite si ┼ít├║dio Roblox a prejdite na panel n├ístrojov, ktor├Ż sa nach├ídza v ─żavom hornom rohu ┼ít├║dia. N├íjdite, ak├Ż klob├║k chcete v na─Ź├ştanej hre. Po v├Żbere klob├║ka prejdite do ─Źasti Prieskumn├şk, ktor├í sa nach├ídza na pravej strane obrazovky. N├íjdite polo┼żku, kliknite na ┼í├şpku nadol ved─ża nej a vyberte polo┼żku pletivo, Prejdite na ┼ítrukt├║ru ID ni┼ż┼íie a n├íjdete prvok ID. Tieto identifika─Źn├ę ─Ź├şsla skop├şrujte ni┼ż┼íie.

Vr├í┼ąte sa na Roblox a nahra─Ćte v┼íetky ID adres├írov t├Żm, ktor├ę ste skop├şrovali. T├Żmto sa na─Ź├şta ┼ítrukt├║ra. ID pre konkr├ętny klob├║k, ten, ktor├Ż ste si vybrali. Teraz kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi na t├║to ┼ítrukt├║ru a ulo┼żte obr├ízok. Teraz ulo┼żte ulo┼żen├Ż obr├ízok do editora obr├ízkov. Nebojte sa, m├┤┼żete tie┼ż pou┼żi┼ą MS Paint.

Teraz jednoducho zmen├şte farbu ─Źiapky pod─ża svojich predst├ív. Jednoduch├ę ako to.

Pokro─Źil├í strat├ęgia

Ak teraz chcete len zmeni┼ą farbu ─Źiapky v robloxe, nie je potrebn├ę postupova┼ą pomocou pokro─Źilej strat├ęgie vytv├írania klob├║kov. Tento sp├┤sob je omnoho ┼ąa┼ż┼í├ş a bude si vy┼żadova┼ą dlh├Ż ─Źas. Ale ak tento pr├şstup zvl├ídnete na konci, budete m├┤c┼ą pre svoj charakter Roblox vytvori┼ą ak├Żko─żvek objekt, ktor├Ż chcete.

Jedinou nev├Żhodou je, ┼że sme sa kopali do sveta 3D modelovania a nie je to nie─Źo, ─Źo by ste mali bra┼ą na ─żahk├║ v├íhu. Bude si to vy┼żadova┼ą ve─ża pr├íce a nebude to ─żahk├ę.

roblox rob├ş klob├║k

Existuje mnoho n├ívodov, ktor├ę v├ím povedia, ako vytvori┼ą prvky v programoch, ako s├║ mie┼ía─ŹkaTieto vide├í v┼íak ─Źasto odosielaj├║ nespr├ívnym sp├┤sobom. Bu─Ćte opatrn├ş Nezabudnite sa pou─Źi┼ą zo svojich ch├Żb. Z dlhodob├ęho h─żadiska v├ím to u┼íetr├ş ve─ża ─Źasu a ├║silia.

Samozrejme by bolo ├║plne nemo┼żn├ę op├şsa┼ą tento pokro─Źil├Ż pr├şstup, preto┼że je ve─żmi komplikovan├Ż. Je to v┼íak n├ídhern├Ż ├║vod do sveta 3D modelovania. Z tohto d├┤vodu, pre─Źo sa bavi┼ą pri z├şskavan├ş novej zru─Źnosti?

Vytvorte si klob├║k v Robloxe

Ako vid├şte, pokia─ż nie ste ochotn├ş tr├ívi┼ą ─Źas u─Źen├şm sa z├íkladov 3D modelovania, budete sa musie┼ą uspokoji┼ą so zmenou ┼ítrukt├║ry svojho klob├║ka, ak si ju chcete prisp├┤sobi┼ą. V├Ą─Ź┼íina nad┼íencov Robloxu v┼íak zistila, ┼że t├íto prv├í met├│da sp─║┼ła ich potreby.

Podarilo sa v├ím vytvori┼ą klob├║k v Robloxe? Chcete ju zdie─ża┼ą? Nav┼ít├şvte sekciu s koment├írmi ni┼ż┼íie a pode─żte sa o svoje my┼ílienky, ot├ízky a samozrejme svoje n├ívrhy klob├║kov Roblox.