Ako urobiť kanál čitateľným iba v nezhode

Ako urobiť kanál čitateľným iba v nezhode 1

Zvláštna freeware platforma okamžitých správ a digitálna distribučná platforma Discord je primárne určená na vytváranie komunít od hráčov po vzdelávanie a podnikanie. Táto vzrušujúca aplikácia na odosielanie správ však môže byť obrovská neporiadok s spamom bežných používateľov. Aby ste to zastavili, stačí nechať kanál čítať.

Dnes sme tu s ďalším vzrušujúcim sprievodcom pre vás všetkých, kde vám povieme, ako môžete vytvoriť kanál Read Only In Discord. Takže si to pozorne prečítajte.

Ako urobiť kanál čitateľným iba v nezhode

Ako vytvoriť kanál iba na ochranu proti zápisu

V súčasnosti rad kanálov Discord len na čítanie uprednostňuje mnoho veľkých streamov. Používajú ho iba na opis základných informácií, ktoré musia fanúšikovia vedieť. Kanál Discord iba na čítanie je preferovaný pre väčšie klany alebo streamery kvôli veľkému počtu divákov. Vytvorte taký kanál podľa nasledujúceho postupu:

No, tu to máte. Týmto sa uzatvára náš sprievodca, ako nastaviť kanál na čítanie iba v aplikácii Discord. Ak sa vám tento sprievodca páčil, nezabudnite sa pozrieť na nášho druhého Windows Sprievodcovia, herní sprievodcovia, sprievodcovia sociálnymi médiami, sprievodcovia iPhone a návody pre Android, kde nájdete viac. Ak máte akékoľvek otázky alebo návrhy, komentujte svoje meno spolu s e-mailovým identifikačným číslom a my vám čoskoro odpovieme. Tiež sa prihláste k odberu nášho YouTube channel pozerať úžasné videá s tipmi a trikmi pre hry a smartfóny. Vďaka.