Ako urobiť fajčiara v Minecrafte?

Nedávno som napísal článok Ako skontrolovať, koľko hodín ste hrali na Minecrafte? Dnes som tu, aby som hovoril o „fajčiarovi“ v Minecrafte o tom, ako urobiť fajčiara v Minecrafte a čo to je.

Ak hráte Minecraft, fajčiar je dôležitou možnosťou Fajčiar vám umožní variť jedlo dvakrát rýchlejšie ako v peci. Ak chcete v Minecrafte variť jedlo rýchlejšie, musíte sa naučiť, ako v Minecrafte urobiť fajčiara.

Aby ste boli fajčiarmi v Minecrafte, musíte mať jednu pec a akýkoľvek druh dreva. Budete musieť mať štyri polená dreva. Môžete použiť všetky druhy dreva, ako sú dubové guľatiny, smrekové guľatiny, brezové guľatiny, džungľové guľatiny, agátové guľatiny, Dar Oak a ďalšie.

Čo je to fajčiar?

Fajčiar v Minecrafte je lepší úžitkový blok, ktorý funguje lepšie ako pec. Nástrojový blok je navrhnutý tak, aby vám poskytol prístup k lepšiemu vareniu. Je schopný variť jedlo dvakrát rýchlejšie ako v peci.

Aké je použitie fajčiara v Minecrafte?

Hlavnou výhodou fajčiara je schopnosť variť. Poskytuje vám zvýšenú kapacitu varenia. Fajčiar môže variť dvakrát rýchlejšie ako v peci. Fajčiar v skutočnosti nemá žiadny vplyv na nič iné ako na potraviny.

Fajčiari vydávajú svetlo 13, keď sú aktívni. To je v súlade s bežnými pecami. Ak však existujú dediny, kde nie sú mäsiari, fajčiar vám môže pomôcť, keď vám umožní urobiť z dedinčana bez akejkoľvek profesie mäsiara.

Ako nájsť fajčiarov v Minecrafte?

V priebehu hry by ste mali zistiť, že fajčiari sa prirodzene objavujú. Nachádza sa v určitých budovách v dedinách, ktoré boli vygenerované po 1Aktualizácia .14.

Ak v žiadnej z dedín nefajčíte a hľadali ste fajčiarov na niekoľko konkrétnych účelov, bolo by vhodné urobiť si fajčiara. Minecraft vám umožní urobiť fajčiara pomocou niekoľkých prísad. V prípade, že máte požadované prísady, mali by ste byť schopní urobiť fajčiara a použiť ho na akýkoľvek účel, na ktorý ste sa vopred pozerali.

Ako urobiť fajčiara v Minecrafte?

Na výrobu fajčiara v Minecrafte potrebujete nasledujúce primárne komponenty:

Zhromaždite tieto prvky a postupujte podľa nižšie uvedených krokov, aby ste si urobili fajčiar v Minecrafte.

Spustite ponuku na tvorbu

Otvorte remeselnícky stôl. Mali by ste mať a 3 X 3 remeselná mriežka. Mriežka by mala v ideálnom prípade pripomínať niečo ako na obrázku nižšie:

Pridajte prísady

Fajčiara môžete vytvoriť pomocou jednej pece a štyroch klátov dreva. Bolo by vhodné použiť rovnaký vzor usporiadania ako na obrázku nižšie. Pec musíte umiestniť do strednej mriežky na remeselnú mriežku. Obklopte ho guľatinou z dreva zo štyroch strán. Budete môcť použiť akýkoľvek druh dreva.

Zaistite, aby ste nezabudli na správny vzor na výrobu mriežky. Ak nebudete opatrní pri správnom usporiadaní mriežky, nakoniec nebudete môcť vytvoriť fajčiara.

Hneď ako pridáte tieto prísady, zistíte, že sa fajčiar nachádza na pravej strane vašej mriežky na tvorbu. To je všetko – úspešne ste si vytvorili fajčiara v Minecrafte.

Presuňte fajčiar do svojho inventára

Teraz, keď je fajčiar vytvorený, budete ho teraz musieť pretiahnuť do inventára. Nebudete ho môcť používať, pokiaľ ho nepridáte do inventára.

Jednoducho ich presuňte do inventára a to je za vás úloha.

To je všetko. Vytvorenie fajčiara je také jednoduché. Môžete vytvoriť toľko fajčiarov, koľko by ste chceli, a presunúť ich do svojho inventára.

Fajčiar v Minecrafte môže byť užitočný pri rýchlejšom varení jedla. Fajčiar môže uvariť jedlo dvakrát rýchlejšie ako v peci. Fajčiar môže byť tiež vynikajúcou možnosťou ako blok mäsiarstva na stavenisku.

Ktoré platformy podporujú fajčenie v Minecrafte?
Ak skúmate možnosti, ako urobiť fajčiara v Minecrafte, mali by ste sa tiež vopred dostatočne zoznámiť s podporovanými platformami, na ktorých je možné fajčiť.

Tu je zoznam tých platforiem, ktoré podporujú fajčenie v Minecrafte:

Java Edition – PC a Mac Áno
Vreckové vydanie – PE Áno
Xbox 360 Nie
Xbox One Áno
PS3 Nie
PS4 Áno
Wii U Nie
Nintendo Switch Áno
Windows Vydanie 10 Áno
Edícia pre vzdelávanie Áno

Záverečné myšlienky

Tak sa dá urobiť fajčiar v Minecrafte. Kroky by mali byť mimoriadne užitočné pri hľadaní najlepších možností pre vaše potreby. Pokiaľ máte správne ingrediencie potrebné na výrobu fajčiara, mali by ste mať prístup k vylepšenému zážitku pri vytváraní svojich fajčiarov v Minecrafte.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/3cJtZaw