Ako upravova┼ą fotografie z fotoapar├ítu v aplik├ícii Snapchat

Ako upravova┼ą fotografie z fotoapar├ítu v aplik├ícii Snapchat 1

Pokia─ż ide o fotoapar├íty, pre┼íli sme dlh├║ cestu. Veci sa r├Żchlo zmenili. Dnes nepotrebujeme ani pr├ęmiov├║ kameru ani v├Ą─Ź┼íie in┼ítal├ície. Potrebujeme iba vynikaj├║ci smartphone, preto┼że v├Ą─Ź┼íina z nich m├┤┼że fotografova┼ą v ┼ípi─Źkovej kvalite. Teraz m├┤┼żu ─żudia pomocou smartf├│nu zachyti┼ą ka┼żd├║ chv├ş─żu. Tu sa l├ş┼íia platformy soci├ílnych m├ędi├ş Instagram a Snapchat, preto┼że pou┼ż├şvate─żom umo┼ż┼łuj├║ zdie─ża┼ą fotografie, ktor├ę urobia. Niet poch├Żb o tom, ┼że fotoapar├íty smartphone robia dobr├ę obr├ízky. St├íle ich v┼íak chceme e┼íte viac fascinova┼ą. Ako je to mo┼żn├ę dosiahnu┼ą? Je to ─żahk├ę. Editova┼ą.

Teraz vyvst├íva ot├ízka – ako to m├┤┼żete urobi┼ą so Snapchatom? Odpove─Ć nie je komplikovan├í. S programom Snapchat m├┤┼żete pristupova┼ą k fotografi├ím zo svojho fotoapar├ítu a u─żah─Źova┼ą v├ím klikanie na fotografie a dokonca ich upravova┼ą pomocou skvel├Żch filtrov. Tak┼że bez ─Ćal┼í├şch okolkov sa pozrime na to, ako ich vyr├íbame.

Ako upravova┼ą fotografie zo svojho fotoapar├ítu Snapchat:

H─żad├íte zdie─ża┼ą existuj├║cu fotografiu po pou┼żit├ş m├ígie ├║pravy Snapchat. Je to ─żahk├ę, postupujte pod─ża krokov.

krok 1: Otvorte program Snapchat a prejdite na zobrazenie fotoaparátu.

Snapchat ├║prava fotografi├ş

krok 2: Teraz vyh─żadajte symbol pre ÔÇ×dva prekr├Żvaj├║ce sa telef├│nyÔÇť v dolnej ─Źasti obrazovky. T├Żm sa otvoria spomienky Snapchat.

krok 3: Kliknite na ikonu Camera Roll. Potom kliknite na ─î├şta┼ą a p├şsa┼ą, aby Snapchat mal pr├şstup k fotografi├ím z fotoapar├ítu fotoapar├ítu.

Ako upravova┼ą fotografie z fotoapar├ítu v aplik├ícii Snapchat 2

krok 4: Potom kliknite a podr┼żte obr├ízok, ktor├Ż chcete zdie─ża┼ą. Teraz kliknite na Upravi┼ą.

krok 5: Vykonajte zmeny a fotografiu zdie─żajte priamo s modrou ┼í├şpkou v pravom rohu.

Snapchat ├║prava fotografi├ş

To je v┼íetko, ─żudia! D├║fam, ┼że teraz m├┤┼żete v aplik├ícii Snapchat ─żahko upravova┼ą fotografie z fotoapar├ítu. Ak m├íte ─Ćal┼íie pochybnosti, dajte n├ím vedie┼ą v ─Źasti Pozn├ímky.