Ako upravi┼ą titul Tik Tok po uverejnen├ş pr├şspevku

Jednou z najnov┼í├şch a najob─ż├║benej┼í├şch soci├ílnych siet├ş online dnes je TikTok, soci├ílna sie┼ą zalo┼żen├í na videu, ktor├í umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom vytv├íra┼ą a streamova┼ą kr├ítke vide├í v rozsahu od 15 sek├║nd a┼ż po cel├║ min├║tu pre svojich fan├║┼íikov a sledovate─żov, ktor├ę zhroma┼ż─Ćuj├║ publikum pri uverej┼łovan├ş pr├şspevkov na platforme.

─Äal┼íie inform├ície n├íjdete v ─Źl├ínku.

Od svojho zl├║─Źenia s predch├ídzaj├║cou (a dos┼ą podobnou) sie┼ąou Musical.ly sa spolo─Źnos┼ą TikTok stala neuverite─żne popul├írnou u viac ako 800 mili├│nov pou┼ż├şvate─żov na celom svete.

TikTok je jednoduch├Ż a komplexn├Ż s├║─Źasne. Dizajn a pou┼żite─żnos┼ą s├║ ve─żmi jednoduch├ę a v─Ćaka aplik├ícii je vytv├íranie a interakcia s videom ─Źo najjednoduch┼íie. Ve─żk├Ż objem funkci├ş a mo┼żnost├ş v aplik├ícii je t├Żm, ─Źo ju rob├ş zlo┼żitou. M├┤┼żete po uverejnen├ş pr├şspevku upravi┼ą n├ízov TikTok? M├┤┼żete video po jeho nahran├ş upravi┼ą? M├┤┼żem video odstr├íni┼ą, ak ho chcem po jeho nahran├ş? Tento t├Ż┼żde┼ł sme dostali op├Ą┼ą zop├ír ot├ízok od ─Źitate─żov a v┼íetky tri stoja za vysk├║┼íanie. Po─Ćme sa ponori┼ą.

Pochopenie TikTok

Prv├Żm krokom pri ├║prave vide├ş po ich uverejnen├ş (vr├ítane textov├Żch titulkov) je pochopenie procesu odovzd├ívania. TikTok poskytuje znamienko + v dolnej ─Źasti obrazovky aplik├ície. Tu prid├íte nov├ę vide├í.

Po kliknut├ş na toto ÔÇ×+ÔÇť sa dostanete na obrazovku nahr├ívania. Odtia─ż m├┤┼żete vybra┼ą trvanie videa a kliknut├şm na ─Źerven├ę tla─Źidlo spusti┼ą nahr├ívanie. Po dokon─Źen├ş znova stla─Źte ─Źerven├ę tla─Źidlo, aby ste zastavili nahr├ívanie, a kliknite na ─Źerven├║ zna─Źku za─Źiarknutia.

Dostanete sa na str├ínku ├║prav, ktor├║ chcete vidie┼ą po uverejnen├ş videa. Nasleduj├║ce kroky v├ím uk├í┼żu, ako sa vr├íti┼ą na t├║to str├ínku pomocou rie┼íenia, aby ste mohli aktualizova┼ą n├ízov po uverejnen├ş.

M├┤┼żete po uverejnen├ş pr├şspevku upravi┼ą n├ízov TikTok?

TikTok v├ím ned├íva mo┼żnos┼ą editova┼ą titulky videa po jeho zverejnen├ş. Existuje rie┼íenie, tak┼że nem├íte z├íznam a publikujete rovnak├Ż obsah. Za predpokladu, ┼że zist├ş probl├ęm s preklepom alebo in├Żm titulom na za─Źiatku ┼żivota videa, je relat├şvne ─żahk├ę probl├ęm vyrie┼íi┼ą op├Ątovn├Żm na─Ź├ştan├şm toho ist├ęho videa do v├í┼ího profilu.

Ak chcete aktualizova┼ą titulky, postupujte takto:

 1. Kliknite na ikonu ÔÇ×IÔÇť umiestnen├║ v ─żavej dolnej ─Źasti obrazovky
 2. Tu uvid├şte v┼íetky vide├í, ktor├ę ste uverejnili. Dotknite sa videa, ktor├ę m├íte, s titulkami, ktor├ę chcete zmeni┼ą
 3. Vpravo (tretia mo┼żnos┼ą nadol) s├║ tri zvisl├ę bodky: klepnite tam
 4. Vyberte mo┼żnos┼ą ÔÇ×Ulo┼żi┼ą videoÔÇťAko upravi┼ą titul Tik Tok po uverejnen├ş pr├şspevku 1
 5. Ak to neurob├şte prv├Żkr├ít, po─Źkajte, k├Żm sa ulo┼ż├ş do telef├│nu. Sk├║ste to znova.

Teraz sa chyst├íme publikova┼ą presne to ist├ę video s mo┼żnos┼ąou ├║prav.

 1. Kliknite na symbol + v dolnej ─Źasti aplik├ície
 2. V pravom rohu sa zobraz├ş mo┼żnos┼ą ÔÇ×Odovzda┼ąÔÇť. Hra┼ą tam.Ako upravi┼ą titul Tik Tok po uverejnen├ş pr├şspevku 2
 3. T├Żm sa dostanete na zoznam fotografi├ş a vide├ş z va┼íich zariaden├ş: klepnite na t├║, ktor├║ ste u┼ż ulo┼żili z TikTok
 4. Klepnite na ÔÇ×─ÄalejÔÇť v ─żavom dolnom rohu
 5. Teraz klepnite na ÔÇ×─ÄalejÔÇť v pravom hornom rohu. Na tejto str├ínke m├┤┼żete prida┼ą text, n├ílepky a zmeni┼ą efekty.
 6. Klepnite znova na tla─Źidlo ÔÇ×─ÄalejÔÇť umiestnen├ę v pravom dolnom rohu obrazovky
 7. Na tejto str├ínke m├┤┼żete aktualizova┼ą n├ízov a zmeni┼ą preferencie svojho publika.
 8. Po dokon─Źen├ş klepnite na ÔÇ×Publikova┼ąÔÇť

V├í┼í novo aktualizovan├Ż obsah sa objav├ş na va┼íej ─Źasovej osi.

Posledn├Żm krokom v tomto procese bude odstr├ínenie p├┤vodn├ęho videa. Postupujte pod─ża t├Żchto krokov: ÔÇť

 1. Na domovskej str├ínke aplik├ície klepnite na ikonu ÔÇ×MeÔÇť umiestnen├║ v pravom dolnom rohu
 2. Klepnite na video, ktor├ę chcete odstr├íni┼ą.
 3. Vyberte mo┼żnos┼ą troch zvisl├Żch ─Źiar napravo od videa
 4. Pos├║vajte sa doprava, k├Żm neuvid├şte ÔÇ×Odstr├íni┼ąÔÇť – Klepnite na to
 5. confirm

Nev├Żhodou tohto ├║silia je samozrejme to, ┼że o prijatom videu strat├şte ak├ęko─żvek koment├íre alebo hodnotenia. Ak ste v┼íak probl├ęm s titulkami chytili dostato─Źne skoro, nemali by ste vynecha┼ą pr├şli┼í ve─ża z├ív├Ązkov a z├írove┼ł opravi┼ą posledn├ę video.

Aj ke─Ć ide o zd─║hav├║ met├│du vykonania jednoduchej aktualiz├ície, umo┼ż┼łuje v├ím vykona┼ą ├║pravy po zverejnen├ş obsahu na TikTok.

Video zost├íva rovnak├ę, s mal├Żmi zmenami, ┼że stiahnut├í k├│pia kr├ítko obsahuje va┼íe u┼ż├şvate─żsk├ę meno TikTok v ─żavom hornom rohu. V opa─Źnom pr├şpade zostane v┼íetko od hudby a┼ż po jej efekty a ├║pravy nedotknut├ę, ─Źo v├ím umo┼żn├ş zmeni┼ą n├ízov videa a zachova┼ą v┼íetko ostatn├ę.

Ako m├┤┼żem do Tik Tok prida┼ą text?

Po dokon─Źen├ş pr├íce s videom m├┤┼żete do svojich vide├ş TikTok prida┼ą text a stla─Źi┼ą za─Źiarknutie. Po stla─Źen├ş tohto za─Źiarkavacieho pol├ş─Źka budete ma┼ą k dispoz├şcii viac mo┼żnost├ş. V pravom rohu m├┤┼żete klikn├║┼ą do textov├ęho po─ża a zobrazia sa ─Ćal┼íie mo┼żnosti vr├ítane farby textu a p├şsma. Ke─Ć skon─Ź├şte s prid├ívan├şm textu do svojho TikTok, pridajte ─Ćal┼íie filtre, ktor├ę chcete prida┼ą, a potom dokon─Źite TikTok.

Ako oreza┼ą video na TikTok?

Ak chcete oreza┼ą video TikTok, stla─Źte tla─Źidlo ÔÇ×+ÔÇť, ktor├ę zaznamen├í nov├ę video do va┼íej aplik├ície TikTok. Po nahran├ş tohto videa klepnite na ÔÇ×prida┼ą zvukÔÇť v pravom hornom rohu a potom nahrajte stla─Źen├şm ─Źerven├ęho tla─Źidla. Vpravo dole stla─Źte ikonu ÔÇ×Overi┼ąÔÇť; v pravom hornom rohu n├íjdete ikonu Oreza┼ą. Po dokon─Źen├ş stla─Źte tla─Źidlo ÔÇ×─ÄalejÔÇť a m├┤┼żete prida┼ą efekty pre svoje video.

Ako upravi┼ą titul Tik Tok po uverejnen├ş pr├şspevku 3

M├┤┼żem zmeni┼ą zvukov├║ stopu na video TikTok?

Zmena zvukovej stopy je trochu komplikovanej┼íia. Preto┼że zvuk je ulo┼żen├Ż v p├┤vodnom videu, nebudete m├┤c┼ą kop├şrova┼ą zvuk bez aplik├ície na ├║pravu od tretej strany. Preto┼że v├Ą─Ź┼íina vide├ş TikTok je synchronizovan├í, zmena zvukovej stopy m├┤┼że video preru┼íi┼ą. Soundtrack sa prid├í ako vrstva k videu po─Źas vytv├írania a potom sa ulo┼ż├ş ako jeden s├║bor.

T├íto met├│da v├ís v┼íak vr├íti nasp├Ą┼ą na obrazovku ├║prav, tak┼że sa oplat├ş vysk├║┼ía┼ą.

M├┤┼żem ur─Źi┼ą, kto m├┤┼że komentova┼ą moje video TikTok?

├üno, m├┤┼żete. Je to v┼íeobecn├í kontrola, v ktorej m├┤┼żete ur─Źi┼ą, kto m├┤┼że komentova┼ą ka┼żd├ę odovzdan├ę video, nie jednotliv├ę, ale m├┤┼żete to urobi┼ą. Nastavenia s├║ v ponuke Ochrana osobn├Żch ├║dajov.

 1. Vyberte ikonu svojho profilu na hlavnej obrazovke TikTok.
 2. Na nasleduj├║cej obrazovke vyberte mo┼żnos┼ą Ochrana osobn├Żch ├║dajov a zabezpe─Źenie.
 3. Zme┼łte nastavenia zabezpe─Źenia pre Kto mi m├┤┼że posiela┼ą sp├Ątn├║ v├Ązbu.

Ak chcete svoj ├║─Źet zverejni┼ą, nastavte mo┼żnos┼ą V┼íetci. Priatelia s├║ iba priate─żmi. M├í┼í n├ípad. Uvid├şte tie┼ż, kto m├┤┼że so mnou duetova┼ą, kto na m┼ła m├┤┼że reagova┼ą a kto mi tie┼ż m├┤┼że posiela┼ą spr├ívy v rovnakej sekcii. Rovnak├Żm sp├┤sobom ich m├┤┼żete upravi┼ą, aby ste ur─Źili, kto v├ís m├┤┼że po─Źas pou┼ż├şvania aplik├ície kontaktova┼ą.