Ako upravi┼ą p├şsma a farby v aplik├ícii Po┼íta

Po┼ítov├í aplik├ícia v po─Ź├şta─Źi Mac je pravdepodobne jednou z najpou┼ż├şvanej┼í├şch aplik├íci├ş, ktor├ę m├íte. Pokia─ż si nevyberiete e-mailov├║ aplik├íciu tretej strany, ktor├í v├ím umo┼żn├ş pou┼ż├şva┼ą farebn├ę mot├şvy a vzh─żady, mo┼żno ste si v┼íimli, ┼że nem├┤┼żete zmeni┼ą vzh─żad predvolenej e-mailovej aplik├ície, pokia─ż si len neprajete ma┼ą re┼żim Dark. Ale s nieko─żk├Żmi mal├Żmi ├║pravami m├┤┼żete upravova┼ą p├şsma a farby.

Zoznam spr├ív, e-mailov a citovan├ęho textu, ktor├Ż sa m├í posla┼ą ─Ćalej a odpoveda┼ą, je sp├┤sob, ako upravi┼ą p├şsmo a farbu v aplik├ícii Po┼íta.

Prisp├┤sobenie p├şsma aplik├ície Mail a farieb

Otvorte po┼ítov├║ aplik├íciu na po─Ź├şta─Źi Mac a pr├şstup k nastaveniam pomocou List > preferencie z ponukovej li┼íty. Tak si vyberte P├şsma a farby karta v hornej ─Źasti. Tu s├║ mo┼żnosti a ako funguj├║.

Mac Mail Fonts and Colors

Zdroj zoznamu spr├ív: Toto je ┼ít├Żl a ve─żkos┼ą p├şsma pou┼żit├ęho v zozname spr├ív. Toto je predvolene nastaven├ę na Arial Regular 12 a d├í sa zmeni┼ą iba ak pou┼żijete klasick├ę rozlo┼żenie. Klasick├ę rozlo┼żenie umiest┼łuje zoznam spr├ív hore (nie na─żavo) a obsah spr├ívy dole (nie napravo).

Ak chcete pou┼żi┼ą toto zobrazenie, kliknite na ikonu vyhliadka kartu a za─Źiarknite pol├ş─Źko v hornej ─Źasti Pou┼ż├şvajte klasick├Ż dizajn,

Pou┼żite klasick├ę rozlo┼żenie po┼íty Mac

Zdroj spr├ívy: Toto je ┼ít├Żl a ve─żkos┼ą p├şsma, ktor├ę pou┼żijete vo svojom e-maile ako predvolen├ę, a vz┼ąahuje sa na nov├ę spr├ívy, odpovede a preposielan├ę spr├ívy. Tieto nastavenia sa vz┼ąahuj├║ na v┼íetky spr├ívy, ktor├ę p├ş┼íete; Niektor├ę e-maily v┼íak m├┤┼żete zmeni┼ą ├║pravou ve─żkosti a ┼ít├Żlu p├şsma v okne e-mailu.

Zme┼łte ┼ít├Żl p├şsma pre e-mail Mac

P├şsmo s pevnou ┼í├şrkou: Toto je ┼ít├Żl a ve─żkos┼ą p├şsma pre textov├ę spr├ívy, ktor├ę nie s├║ form├ítovan├ę ako HTML. M├┤┼żete tie┼ż za─Źiarknu┼ą pol├ş─Źko Pre oby─Źajn├ę textov├ę spr├ívy pou┼żite p├şsmo s pevnou ┼í├şrkou ak chcete, aby bol ka┼żd├Ż znak rovnak├í ┼í├şrka, pom├┤┼że to zarovnanie.

Ak chcete zmeni┼ą p├şsmo vy┼í┼íie, jednoducho na┼ł kliknite zvoli┼ą ved─ża neho. V rozba─żovacej ponuke za─Źnite z─żava a vyberte polo┼żku Va┼ía zbierka, rodina, p├şsmo a ve─żkos┼ą.

Zme┼łte ┼ít├Żl p├şsma pre p├şsmen├í Mac

Farba citovan├ęho textu.: Pri odpovedan├ş alebo preposielan├ş e-mailov je citovan├í ─Źas┼ą spr├ívy, ktor├║ ste poslali. Za─Źiarknut├şm pol├ş─Źka m├┤┼żete zvoli┼ą, aby sa farebn├Ż text nach├ídzal ved─ża zakrivenej ─Źiary, ktor├í sa zobrazuje pre ├║vodzovky.

farba: Kliknut├şm na ka┼żd├ę rozba─żovacie pole vyberiete farbu pre riadky odsadenia citovan├ęho textu. Ak zmen├şte za─Źiarknutie pol├ş─Źka vy┼í┼íie, zmen├ş sa aj farba textu.

Zme┼łte textov├║ spr├ívu Mac na cenov├║ ponuku

Zabalte to

Pravdepodobne nebudete m├┤c┼ą zmeni┼ą svoje po┼ítov├ę kontajnery zo sivej na fialov├║ alebo modr├║ a mo┼żno nebudete m├┤c┼ą pou┼ż├şva┼ą mot├şvy na jar a leto, ale s t├Żmito mal├Żmi zmenami m├┤┼żete upravi┼ą niektor├ę zobrazenia po┼ítovej aplik├ície na v├í┼í Mac.

Chcete ma┼ą v├Ą─Ź┼íiu kontrolu nad svoj├şm vzh─żadom? E-mailov├í aplik├ícia na po─Ź├şta─Źi Mac? Dajte n├ím vedie┼ą svoje my┼ílienky v koment├íroch ni┼ż┼íie.