Ako upravi┼ą nastavenia ekvaliz├ęra zvuku na domovskej str├ínke Google

Ako upravi┼ą nastavenia ekvaliz├ęra zvuku na domovskej str├ínke Google 1

V├í┼í domov Google je skvel├Żm zariaden├şm na po─Ź├║vanie hudby, preto┼że to znie skvelo pre jeho ve─żkos┼ą. V─Ćaka malej ├║prave nastaven├ş ekvaliz├ęra zvuku bude zvuk znie┼ą e┼íte lep┼íie.

Toto nastavenie existuje v aplik├ícii Domovsk├í str├ínka Google. Tu n├íjdete miesto, kde n├íjdete ekvaliz├ęr zvuku a upravte svoje t├│ny.

Zvukov├Ż ekvaliz├ęr na domovskej str├ínke Google

Aj ke─Ć tieto sn├şmky obrazovky boli nasn├şman├ę na zariaden├ş so syst├ęmom Android, princ├şp je ve─żmi podobn├Ż na zariadeniach so syst├ęmom iOS.

V skuto─Źnosti existuj├║ dva sp├┤soby, ako n├íjs┼ą nastavenie. Tu sa budeme dr┼ża┼ą toho najr├Żchlej┼íieho.

Za─Źnite otvoren├şm aplik├ície Domovsk├í str├ínka Google. Aplik├ícia by mala uv├ídza┼ą zoznam v┼íetk├Żch zariaden├ş vo va┼íej dom├ícnosti. Jedin├Żm, ─Źo n├ís zauj├şma, je inteligentn├Ż re─Źn├şk. V mojom pr├şpade sa vol├í Reproduktor v ob├Żvacej izbe. Ak ich m├íte v sieti nieko─żko, klepnite na t├║, ktor├║ chcete upravi┼ą ekvaliz├ęr zvuku.

Skvel├í vec je, ┼że to m├┤┼żete urobi┼ą nez├ívisle pre ka┼żd├ę zariadenie. To v├ím umo┼żn├ş z├şska┼ą r├┤zne nastavenia zvuku pre ka┼żd├║ miestnos┼ą.

Zvukov├Ż ekvaliz├ęr Google Home

Na obrazovke sa teraz zobrazuj├║ ovl├ídacie prvky pre pr├şslu┼ín├Ż reproduktor. Umo┼ż┼łuj├║ pren├í┼ía┼ą zvuk alebo ovl├ída┼ą hlasitos┼ą. Ak sa pozriete pozorne, v┼íimnete si, ┼że prav├í horn├í strana tejto obrazovky pon├║ka vyhraden├ę tla─Źidlo ekvaliz├ęra. T├í, ktor├í je ozna─Źen├í na obr├ízku ni┼ż┼íie.

Tla─Źidlo ekvaliz├ęra zvuku Google Home

Klepnut├şm na tla─Źidlo EQ sa otvor├ş po┼żadovan├ę nastavenie. Ako je uveden├ę ni┼ż┼íie, teraz m├┤┼żete nastavi┼ą v├Ż┼íky a basy v re├ílnom ─Źase. Z├ívis├ş to, samozrejme, od typu dom├íceho zariadenia Google, ktor├ę pou┼ż├şvate. A druh hudby (alebo in├ęho zvuku), ktor├║ na nej prehr├ívate.

Nastaven├í je ekvaliz├ęr zvuku Google Home

Nezabudnite, ┼że tieto nastavenia m├┤┼żete upravi┼ą v re├ílnom ─Źase a v├í┼í reproduktor bude reagova┼ą na zvolen├ę nastavenia.

Toto je ve─żmi jednoduch├Ż sp├┤sob, ako vylep┼íi┼ą zvuk inteligentn├ęho reproduktora Google Home ove─ża lep┼íie. Ak v├í┼í inteligentn├Ż reproduktor Google je va┼í├şm hudobn├Żm zariaden├şm s prechodom na hudbu, m├┤┼że to celkom zmeni┼ą.

Ako upravi┼ą nastavenia ekvaliz├ęra zvuku na domovskej str├ínke Google 2