Ako ukladať hry v poslednej časti 2

Ako ukladať hry v poslednej časti 2 1

Naughty Dog’s Last of Us 2 je hovor mesta v súčasnosti v hernom vesmíre. Pôvodný názov Last of Us (2013) mal širokú základňu fanúšikov a takmer každý z nich teraz testuje túto novú iteráciu. Hra je dobre optimalizovaná a je jednou z najoceňovanejších funkcií Last of Us 2 je funkcia uloženia.

Ak žijete v oblasti, kde sa často vyskytujú výpadky napájania, funkcia uloženia je užitočná na uloženie pokroku vašej hry. Aj keď z nejakého iného dôvodu potrebujete vyjsť zo hry, môžete ju uložiť a potom hru vypnúť. Pri nasledujúcom prihlásení do hry môžete začať znova od správneho miesta. V tomto článku sa zameriame na to, čo musíme urobiť, aby sme zachránili pokrok v poslednej z nás 2,

Ako ukladať hry v poslednej časti 2

Ako ušetriť v Last of Us 2?

Posledný z nás 2 má vstavanú funkciu automatického ukladania, ktorá automaticky uloží váš pokrok v hre pomocou niekoľkých minút chôdze, keď sa dostanete na kontrolný bod. Kontrolné body v hre sú zvyčajne blízko a často je to len pár minút hry.

Muži naposledy od nás 2 má funkciu manuálneho ukladania priebehu hry. Ak chcete manuálne uložiť vývoj hry,

Na ovládacej jednotke stlačte tlačidlo voľby. Tlačidlom X zvoľte Uložiť hru.

Tým sa vaša hra uloží priamo v mieste, kde sa práve nachádzate, a potom sa môžete pri načítaní uloženého herného súboru vrátiť k akcii presne tam, kde ste skončili. Teraz nemôžete používať túto funkciu, keď bojujete proti komukoľvek. Aby ste mohli používať funkciu uloženia hry, musíte byť bez nebezpečenstva. Z nejakého dôvodu, ak sa chcete vrátiť do určitého bodu v hre, môžete to urobiť aj uložením na viacerých miestach uloženia.

Teraz funkcia automatického ukladania funguje rovnako a automaticky vás zavedie na predchádzajúci kontrolný bod alebo späť na začiatok, ak z akéhokoľvek dôvodu skončíte umieranie. Funkcia automatického ukladania v službe Last of us 2 dosť pre väčšinu hráčov. Ale v určitej situácii, keď musíte hru vypnúť, funkcia manuálneho uloženia hry urobí trik za vás.

Ak chcete načítať hru, keď ju znova otvoríte, stačí prejsť na možnosti nabíjania hry a zobrazí sa vám uloženie slotov. Vyberte najnovšie alebo kohokoľvek, koho preferujete, a choďte na rovnaké miesto, kde ste hru predtým manuálne uložili. S funkciou automatického ukladania všetko, čo musíte urobiť, je obnoviť alebo obnoviť a hra sa načíta z posledného kontrolného bodu.

Teraz viete, ako používať zachrániť váš pokrok v Last of Us 2, kedykoľvek chceš. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa tejto príručky, komentujte nižšie. Ďalšie užitočné informácie nájdete aj v našich ďalších článkoch o tipoch a trikoch pre iPhone, tipoch a trikoch pre Android, tipoch a trikoch pre počítače a oveľa viac.