Ako uklada┼ą a tla─Źi┼ą spr├ívy z telef├│nu Android pomocou Droid …

Sk├│re obr├ízkov pre Ako uklada┼ą a tla─Źi┼ą spr├ívy z telef├│nu s Androidom

Textov├ę spr├ívy s├║ neuverite─żn├Żm zdrojom inform├íci├ş, hist├│rie a em├│ci├ş. Ale chceli ste si niekedy ulo┼żi┼ą textov├║ konverz├íciu na Android alebo ju raz vytla─Źi┼ą?

V takom pr├şpade bude pre v├ís jednoduch┼íie hovori┼ą ako robi┼ą.

Na telef├│ne s Androidom m├┤┼żete najlep┼íie kop├şrova┼ą text z bal├│na spr├ív pre syst├ęm Android do schr├ínky, ─Źo v├ím umo┼żn├ş vlo┼żi┼ą ho inde. Prostredn├şctvom zariadenia Android jednoducho nie je mo┼żn├ę ulo┼żi┼ą ve─ża spr├ív (nehovoriac o celej konverz├ícii).

D├║fam, ┼że sa nestrat├ş! Na tento ├║─Źel mus├şte pou┼żi┼ą program tretej strany, napr├şklad program Droid Transfer.

Pre─Źo pou┼ż├şva┼ą Droid Transfer?

Droid Transfer je popul├írny n├ístroj (uh├ídli ste, ┼że) na prenos s├║borov medzi Androidom a po─Ź├şta─Źom. Najviac vzru┼íuj├║ce pre tohto konkr├ętneho sprievodcu, Droid Transfer m├┤┼że vyrie┼íi┼ą dilemu kop├şrovania spr├ív.

Ak si chcete uchova┼ą cenn├ę spomienky na ukladanie, zdokumentovanie obchodn├Żch transakci├ş alebo tla─Źov├Żch spr├ív, ktor├ę m├┤┼żu poskytn├║┼ą relevantn├ę d├┤kazy na s├║de, zv├í┼żte Droid Transfer.

Tento n├ístroj umo┼ż┼łuje pr├şstup k v┼íetk├Żm spr├ívam SMS a MMS na zariaden├ş s Androidom a uklada┼ą ich do r├┤znych form├ítov v po─Ź├şta─Źi. M├┤┼żete dokonca tla─Źi┼ą konverz├ície priamo z aplik├ície!

Droid Transfer (povolen├Ż Windows PC) vy┼żaduje, aby bezplatn├í aplik├ícia Transfer Companion pre Android nadviazala komunik├íciu medzi 2 zariaden├ş.

zdroje

Droid Transfer je pln├Ż ├║┼żasn├Żch funkci├ş, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu pren├í┼ía┼ą hudbu, fotografie, kontakty, spr├ívy a ─Ćal┼íie inform├ície medzi telef├│nom s Androidom a po─Ź├şta─Źom.

Pon├║ka tie┼ż mo┼żnos┼ą z├ílohova┼ą kontakty syst├ęmu Android a obnovi┼ą ich do nov├ęho telef├│nu a dokonca pren├í┼ía┼ą aplik├ície z telef├│nu do telef├│nu!

V tejto pr├şru─Źke si d├┤kladne op├ş┼íte hlavn├ę funkcie aplik├ície Messaging, odpor├║─Źame v├ím v┼íak prevzia┼ą program Droid Transfer, aby ste vyu┼żili skuto─Źn├║ silu softv├ęru!

Aplik├ícia Droid Transfer uklad├í spr├ívy so v┼íetk├Żmi s├║visiacimi inform├íciami, ako s├║ d├ítumy, ─Źasy, meno a kontaktn├ę ─Ź├şslo.

 • Pr├şstup a prezeranie textov├Żch spr├ív v syst├ęme Android na po─Ź├şta─Źi: Pozrite si v┼íetky pripojen├ę textov├ę spr├ívy a obr├ízky. Vyh─żadajte a po┼żiadajte o spr├ívy a zme┼łte inform├ície o spr├ívach, ktor├ę sa objavia vo v├Żsledkoch spr├ívy. Predvo─żby je mo┼żn├ę nastavi┼ą v mo┼żnostiach Droid Downloads.
 • Ulo┼żte spr├ívy Android do svojho po─Ź├şta─Źa: Ulo┼żte konverz├ície vo form├íte PDF, HTML alebo text do po─Ź├şta─Źa.
 • Tla─Ź spr├ív: Vytla─Źte vybran├ę spr├ívy syst├ęmu Android z po─Ź├şta─Źa, pri─Źom si ponechajte form├ít zobrazen├Ż v uk├í┼żke Droid Transfer.
 • Ukladanie a tla─Ź spr├ív pomocou programu Droid Transfer

  Droid Transfer pon├║ka u┼ż├şvate─żsky pr├şvetiv├ę rozhranie, v─Ćaka ktor├ęmu je softv├ęr ve─żmi ─żahko pou┼żite─żn├Ż. Pozrime sa, ako ulo┼żi┼ą spr├ívy z telef├│nu s Androidom do po─Ź├şta─Źa:

  krok 1: Stiahnite a nain┼ítalujte aplik├íciu Droid Transfer do svojho zariadenia Windows Aplik├ícia pre PC a prenosn├Ż spolo─Źn├şk pre Android.

  krok 2: Spustite program Droid Transfer a pripojte svoj Android k USB alebo Wi-Fi pod─ża pokynov na obrazovke (na va┼íom syst├ęme Android sa otvor├ş program Transfer Companion).

  Ako uklada┼ą a tla─Źi┼ą spr├ívy z telef├│nu Android pomocou Droid ... 1"width =" 696 "height =" 446

  krok 3: Kliknite na Spr├ívy a vyberte kontakt zo zoznamu, aby sa vo vybranej konverz├ícii zobrazovali textov├ę spr├ívy a fotografie zo syst├ęmu Android. (Tip: Viac konverz├íci├ş m├┤┼żete vybra┼ą podr┼żan├şm kl├ívesu Ctrl na kl├ívesnici a kliknut├şm na viac kontaktov v zozname)

  Ako uklada┼ą a tla─Źi┼ą spr├ívy z telef├│nu Android pomocou Droid ... 2"width =" 696 "height =" 446

  krok 4 (Volite─żne) Ak nechcete ulo┼żi┼ą alebo vytla─Źi┼ą cel├║ konverz├íciu, kliknite na mo┼żnos┼ą Nastavi┼ą d├ítumy. Teraz kliknite na Zobrazi┼ą spr├ívy medzi vybrat├Żmi d├ítumami a vyberte obdobie.

  Kliknut├şm na tla─Źidlo Pokra─Źova┼ą sa toto obdobie pou┼żije na va┼íe konverz├ície, tak┼że program Droid Transfer zobraz├ş a exportuje iba spr├ívy odoslan├ę a prijat├ę medzi vybrat├Żmi d├ítumami.

  Ako uklada┼ą a tla─Źi┼ą spr├ívy z telef├│nu Android pomocou Droid ... 3"width =" 696 "height =" 446

  krok 5: – Ulo┼żi┼ą spr├ívy: Kliknut├şm na Ulo┼żi┼ą PDF, Ulo┼żi┼ą text alebo Ulo┼żi┼ą HTML ulo┼żte konverz├íciu vo vybranom form├íte. (Pozn├ímka: Ak chcete tla─Źi┼ą spr├ívy, kliknite na tla─Źidlo Tla─Źi┼ą)

  Ako uklada┼ą a tla─Źi┼ą spr├ívy z telef├│nu Android pomocou Droid ... 4"width =" 696 "height =" 164

  krok 6: Vyberte, kam chcete spr├ívy ulo┼żi┼ą do svojho po─Ź├şta─Źa, a stla─Źen├şm tla─Źidla OK spr├ívy ulo┼żte!

  Ako uklada┼ą a tla─Źi┼ą spr├ívy z telef├│nu Android pomocou Droid ... 5"width =" 336 "height =" 396

  Ako vytla─Ź├şm svoje spr├ívy v syst├ęme Android? Ak chcete tla─Źi┼ą spr├ívy a neuklada┼ą ich do svojho po─Ź├şta─Źa, po v├Żbere konverz├ície jednoducho kliknite na tla─Źidlo Tla─Źi┼ą v aplik├ícii Droid Transfer.

  V nasleduj├║com okne Uk├í┼żka pred tla─Źou urobte pr├şslu┼ín├ę zmeny v dokumente a kliknut├şm na ikonu tla─Źiarne vytla─Źte spr├ívy pre syst├ęm Android.

  V akom form├íte by som mal uklada┼ą svoje spr├ívy? V z├ívislosti na va┼íich po┼żiadavk├ích, budete chcie┼ą zvoli┼ą form├ít exportu, ktor├Ż je pre v├ís to prav├ę. Pozrime sa na v┼íetko

  PDF: ulo┼ż├ş konverz├íciu do form├ítu prenosn├ęho dokumentu (PDF). Tento form├ít tie┼ż uklad├í pr├şlohy, ako s├║ obr├ízky v konverza─Źnom segmente, ale nie video.

  Text: ulo┼ż├ş konverz├íciu ako oby─Źajn├Ż textov├Ż s├║bor. Nezah┼Ľ┼ła pripojen├ę m├ędi├í, ako s├║ obr├ízky alebo filmy.

  HTML: ulo┼ż├ş konverz├íciu ako s├║bor HTML (vidite─żn├Ż v prehliada─Źoch, ako je Google Chrome). Vytvor├ş sa s├║bor HTML, ako aj samostatn├Ż prie─Źinok obsahuj├║ci prilo┼żen├ę fotografie alebo vide├í. Ak v prehliada─Źi otvor├şte s├║bor HTML, v textovom segmente sa zobrazia m├ędi├í, ako s├║ fotografie a vide├í, ako sa zobrazuje v telef├│ne.

  Predvo─żby v├Żstupu spr├ívy: Ak spr├íva nevyzer├í presne tak, ako chcete, existuj├║ ur─Źit├ę preferencie, pomocou ktor├Żch m├┤┼żete zmeni┼ą kone─Źn├Ż v├Żsledok.

  Pou┼żit├şm mo┼żnosti Stiahnutie Droid m├┤┼żete povoli┼ą / zak├íza┼ą kontaktn├ę inform├ície, ako napr├şklad po─Źet a obr├ízok, zmen┼íi┼ą ve─żkos┼ą fotografi├ş a zmeni┼ą poradie spr├ív.

  Cenn├şk

  Trval├í licencia Droid Transfer – 30 USD T├║to licenciu m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą maxim├ílne 2 Windows Osobn├ę po─Ź├şta─Źe Jednorazov├Ż n├íkup – bez predplatn├ęho

  Droid Transfer je k dispoz├şcii aj ako bezplatn├í sk├║┼íobn├í verzia, preto si m├┤┼żete softv├ęr pred vysk├║┼ían├şm vysk├║┼ía┼ą. Funkcie zahrnut├ę v bezplatnej verzii verzii platenej verzie Droid Transfer s├║ uveden├ę ni┼ż┼íie. Po zak├║pen├ş licencie sa odstr├ínia v┼íetky obmedzenia hodnotenia.

  Bezplatná skúšobná verzia Droid Transfer verzus platená verzia

  zdroje Bezplatná skúšobná verzia Platená verzia
  Exportova┼ą spr├ívy najprv 5 spr├ívy v konverz├íci├ích
  Tla─Ź spr├ív
  Skop├şrujte z├íznamy hovorov
  presun├║┼ą kalend├ír
  delete hudba
  Skop├şrujte hudbu do svojho po─Ź├şta─Źa 100 k├│pi├ş *
  Pridajte hudbu do syst├ęmu Android 100 k├│pi├ş *
  Synchronizujte hudbu z iTunes 100 k├│pi├ş *
  Exportujte fotografie 100 k├│pi├ş *
  Pridajte fotografie 100 k├│pi├ş *
  Exportujte kontakty
  Pres├║vajte s├║bory

  návrh

  Ak teda chcete uklada┼ą alebo tla─Źi┼ą textov├ę spr├ívy v syst├ęme Android, u┼ż nemus├şte h─żada┼ą. Droid Transfer m├í v┼íetky potrebn├ę n├ístroje na vyrie┼íenie tohto probl├ęmu a ─Ćal┼íie.

  Videli sme, ako pou┼ż├şva┼ą softv├ęr na jednoduch├ę ukladanie a tla─Ź textov├Żch konverz├íci├ş na zariadeniach Android a na pripojen├Żch m├ędi├ích okrem v┼íetk├Żch relevantn├Żch inform├íci├ş. Tieto komplexn├ę v├Żvozy konverz├íci├ş s├║ teraz v po─Ź├şta─Źi zabezpe─Źen├ę (alebo vytla─Źen├ę) a daj├║ sa pou┼żi┼ą.

  Sme presved─Źen├ş, ┼że tento n├ístroj poskytuje nielen profesion├ílny export spr├ív, ale pom├íha aj pri vykon├ívan├ş ─Ćal┼í├şch ├║loh s├║visiacich so spr├ívou multim├ędi├ş v syst├ęme Android.

  Klady a zápory

  Pros:

 • Rys-bohat├Ż
 • Jednoduch├ę pou┼żitie
 • Kompletn├Ż medi├ílny mana┼ż├ęr
 • Prenos Wi-Fi alebo USB
 • V├Żber form├ítov na export spr├ív
 • Ulo┼żte alebo vytla─Źte ve─ża spr├ív a konverz├íci├ş s├║─Źasne
 • Pred ulo┼żen├şm / tla─Źou nastavte predvo─żby exportu
 • Z├ípory:

 • Nie je k dispoz├şcii v po─Ź├şta─Źoch Mac
 • Nie je kompatibiln├Ż s pokro─Źil├Żm syst├ęmom zasielania spr├ív v syst├ęme Android
 • Ofici├ílna web str├ínka